Brak łopatek z opcją LFA???

forum użytkowników modelu Kia XCeed
sojus

Re: Brak łopatek z opcją LFA???

Post autor: sojus »

To już jakoś sensowne wyjaśnienie.
wolkas
Posty: 93
Rejestracja: 20 maja 2020, 21:42
model samochodu: Xceed 1.6 DCT 204 PS.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Brak łopatek z opcją LFA???

Post autor: wolkas »

Z jednej strony sensowne ale z drugiej strony w dalszym ciągu możliwa jest redukcja biegów "ręcznie" drążkiem do zmiany biegów. I wtedy przy włączonym tempomacie i ostrym hamowaniu już nie ma tego ryzyka a przy łopatkach było? Dla mnie to wszystko nie do końca jest spójne ze sobą.
sojus

Re: Brak łopatek z opcją LFA???

Post autor: sojus »

No tak czy inaczej nic z tym nie zrobimy - ja już się z tym pogodziłem i w sumie czasami bawię się lewarkiem jak mi brakuje zabawy manualną skrzynia ;)
Dominik21
Posty: 77
Rejestracja: 12 wrz 2021, 17:03
model samochodu: KIA XCEED

Re: Brak łopatek z opcją LFA???

Post autor: Dominik21 »

W moim konfiguratorze przygotowanym przez salon kia widnieje informacja o braku podgrzewanej przeedniej szyby jedynie w wersjach (Diesel, Hybryda i Business line plus) czyli w wersji najwyższej prestige line już ta opcja pozostaje
Załączniki
kia prstige.png
kia prstige.png (51.19 KiB) Przejrzano 1496 razy
Bartosz
Posty: 120
Rejestracja: 12 mar 2021, 12:07
model samochodu: Xceed prestige 1.5 T-GDI

Re: Brak łopatek z opcją LFA???

Post autor: Bartosz »

Witaj tak wersji prestige line pozostaje to wszystko jeśli nie dodasz wersji premium czyli wentylowanych foteli.pozdrawiam ja możne pod koniec tygodnia własnie taka wersje zobaczę w salonie ma dojechać moje auto.
Dominik21
Posty: 77
Rejestracja: 12 wrz 2021, 17:03
model samochodu: KIA XCEED

Re: Brak łopatek z opcją LFA???

Post autor: Dominik21 »

Kontaktowałem się z salonem w sprawie manetek do zmiany biegów i niestety pakiet bezpieczeństwa eliminuje manetki(w salonie sami byli zdziwieni i nie są w stanie odpowiedzieć czemu) Przednia szyba podgrzewana oraz podgrzewane dysze spryskiwaczy normalnie zostają w wersji prestige line.

Więc tutaj pozostaje do wyboru albo aktywny tempomat w pakiecie bezpieczeństwa albo manetki. U mnie wygrał aktywny tempomat 8-)
Dominik21
Posty: 77
Rejestracja: 12 wrz 2021, 17:03
model samochodu: KIA XCEED

Re: Brak łopatek z opcją LFA???

Post autor: Dominik21 »

Bartosz pisze: 20 wrz 2021, 08:11 Witaj tak wersji prestige line pozostaje to wszystko jeśli nie dodasz wersji premium czyli wentylowanych foteli.pozdrawiam ja możne pod koniec tygodnia własnie taka wersje zobaczę w salonie ma dojechać moje auto.
A można wiedzieć kiedy zamówiłeś samochód? i czy był on zamówiony do produkcji czy zamówiłeś już w trakcie produkowania?
Bartosz
Posty: 120
Rejestracja: 12 mar 2021, 12:07
model samochodu: Xceed prestige 1.5 T-GDI

Re: Brak łopatek z opcją LFA???

Post autor: Bartosz »

zamówiłem 15 czerwca do produkcji bo od sierpnia są już tylko produkowane MY22 wiem od znajomego ze dopiero pierwsze sztuki zjechały do polski drugi tydzień września.pozdrawiam
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia XCeed”