Organizer do podłokietnika

forum użytkowników modelu ProCeed
Piter1993
Posty: 76
Rejestracja: 11 mar 2018, 09:21
model samochodu: Proceed GT full

Organizer do podłokietnika

Post autor: Piter1993 »

Cześć,

Czekam na odbiór proceeda i zaczynam wyposażać się w interesujące dodatki do środka. Pierwsze co wpadło mi do głowy to organizer podłokietnika - ktoś ma/może polecić (będę wdzięczny za link)? Inne ciekawe "pierdoły" także mile widziane :)

Pozdrawiam!
Proceed GT full (MY22)
eMiG
Posty: 39
Rejestracja: 19 kwie 2021, 20:29
model samochodu: Proceed gt

Re: Organizer do podłokietnika

Post autor: eMiG »

Polecam ci wyłożenie schowków pod podłogą bagażnika wykładziną samochodową, taki szary melanż, a pod spodem chropowata czarna powierzchnia jak by guma. Ja kupiłem w znanej sieci z wykładzinami, do dostania też na Aledrogo. Spód tych przegródek jest z twardego plastiku. Wszystko co włożysz będzie latać, stukać i hałasować. Zrobiłem sobie szablony z papieru i podocinałem do wszystkich przegródek. Wykładzina powoduje też pewne wygłuszenie bagażnika. Bagażnik jest bardzo długi, przydadzą się też jakieś organizery na drobne zakupy. Polecam też pokrowiec do bagażnika mocowany na zagłówki, zabezpiecza podłogę oparcie tylnej kanapy i boczki, to na wypadek przewożenia np. drobnych materiałów do remontu. Ja dostałem taką rynienkę plastikowo gumową oryginalną, raz założyłem, leży teraz w garażu, nie praktyczna, śliska i utrudnia dostęp do schowków.
Box
Posty: 129
Rejestracja: 28 wrz 2021, 20:57
model samochodu: KIA PROCEED GT

Re: Organizer do podłokietnika

Post autor: Box »

Ja zakupiłem do bagażnika matę gumową, pokrywa cała podłogę. Gdy się coś wyleje albo wysypie łatwe do uprzątnięcia.
Calfy
Posty: 11
Rejestracja: 07 wrz 2021, 11:39

Re: Organizer do podłokietnika

Post autor: Calfy »

Na grupie FB ktoś podrzucił ten organizer: https://pl.aliexpress.com/item/4001249465987.html
Sam jeszcze nie testowałem więc nie wiem jaka jest jakość.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”