Auto Świat test ProCeeda 1.6 - tgi GT

forum użytkowników modelu ProCeed
Sid
Posty: 367
Rejestracja: 01 sty 2021, 15:25
model samochodu: Ceed
Lokalizacja: Polska

Auto Świat test ProCeeda 1.6 - tgi GT

Post autor: Sid »

Wprawdzie ja nie mam ProCeeda, ale zaciekawił mnie test w Auto Świecie. Co o wynikach tego testu sądzą użytkownicy auta? Zgadzacie się z nim? Jak u Was jest z zabezpieczeniem antykorozyjnym?
:D Ceed 1.4 t-gdi. :D
Awatar użytkownika
Impress
Posty: 91
Rejestracja: 19 mar 2021, 10:09
model samochodu: ProCeed GT '21

Re: Auto Świat test ProCeeda 1.6 - tgi GT

Post autor: Impress »

Link.
Sid
Posty: 367
Rejestracja: 01 sty 2021, 15:25
model samochodu: Ceed
Lokalizacja: Polska

Re: Auto Świat test ProCeeda 1.6 - tgi GT

Post autor: Sid »

Link jest, ale jak ktoś ma wykupiony dostęp on line https://www.auto-swiat.pl/uzywane/testy ... 00/rzb6d35.
Ja to czytałem w wersji papierowej.
:D Ceed 1.4 t-gdi. :D
Grundi
Posty: 165
Rejestracja: 24 paź 2021, 13:18

Re: Auto Świat test ProCeeda 1.6 - tgi GT

Post autor: Grundi »

i teraz mam motywację żeby iść do kiosku ( o ile jakiś znajdę) i zanabyć drogą kupna papierowy egzemplarz czasopisma... jak za starych dobrych czasów.
Awatar użytkownika
shider
Posty: 523
Rejestracja: 24 lis 2021, 07:55
model samochodu: CEED GT-Line MY22 1.5 T-GDI 7DCT AEB

Re: Auto Świat test ProCeeda 1.6 - tgi GT

Post autor: shider »

Można też kupić wydanie cyfrowe z tego co widzę https://www.e-kiosk.pl/auto_swiat jak komuś nie po drodze do kiosku :)
Sid
Posty: 367
Rejestracja: 01 sty 2021, 15:25
model samochodu: Ceed
Lokalizacja: Polska

Re: Auto Świat test ProCeeda 1.6 - tgi GT

Post autor: Sid »

Grundi pisze: 11 sty 2022, 09:48 i teraz mam motywację żeby iść do kiosku ( o ile jakiś znajdę) i zanabyć drogą kupna papierowy egzemplarz czasopisma... jak za starych dobrych czasów.
He, he, ja mam wszystkie wydania w wersji papierowej, które w Polsce wydali :lol:. 1321 sztuk.
:D Ceed 1.4 t-gdi. :D
jaszczur
Posty: 23
Rejestracja: 07 lis 2021, 06:39
model samochodu: Czekam na ProCeed 1.5 DCT

Re: Auto Świat test ProCeeda 1.6 - tgi GT

Post autor: jaszczur »

Też to czytałem i utwierdziło mnie to w przekonaniu, że warto nowe auto zabezpieczyć antykorozyjnie- założyłem osobny temat na forum. Niby 2 lata i 100tys km, a już ogniska rdzy z dołu, to co będzie po 6-7? :D
Box
Posty: 129
Rejestracja: 28 wrz 2021, 20:57
model samochodu: KIA PROCEED GT

Re: Auto Świat test ProCeeda 1.6 - tgi GT

Post autor: Box »

Ciekawe kto z nas zrobi 100k km w 20 miechów ? 5k miesięcznie.

Auta flotowe ale to raczej nie Proceed. Może Policyjne Ceed-y itp. tłuczone zimą po soli.

19r. być może był bez ocynku ale teraz jest kąpiel, sa filmiki z fabryki na Słowacji.
Grundi
Posty: 165
Rejestracja: 24 paź 2021, 13:18

Re: Auto Świat test ProCeeda 1.6 - tgi GT

Post autor: Grundi »

Sid pisze: 11 sty 2022, 10:16
Grundi pisze: 11 sty 2022, 09:48 i teraz mam motywację żeby iść do kiosku ( o ile jakiś znajdę) i zanabyć drogą kupna papierowy egzemplarz czasopisma... jak za starych dobrych czasów.
He, he, ja mam wszystkie wydania w wersji papierowej, które w Polsce wydali :lol:. 1321 sztuk.
Ja mam swoje pierwsze :-) papierowe od dłuższego czasu :-)

Przeczytałem artykuł od deski do deski,
odnośnie zabezpieczenia antykorozyjnego się nie wypowiem bo mamy auto od 2 miesięcy niespełna,
z Pozostałą treścią artykułu zgadzam się w 100%, proceed u nas jest głównie użytkowany przez żonę, przesiedliśmy się z Forda, ( przez ostatnie 6 lat focusy) Co nas skłoniło do zakupu,
Stosunek jakości i wyposażenia do ceny, dokładnie tak jak wspomnieli w artykule, nie da się za 140 tys zł kupić auta które tak wygląda, tak jeździ, i ma takie wyposażenie, że o kosztach serwisów już nie wspomnę ( w audi które rozważaliśmy [ 3 letnie A5, quattro 2,0 tdi, przebieg 58 tyś, na 60 do wymiany olej w skrzyni i napędach, koszt? 2700 + 3500) a używane było o 40 tys zł drożdże niż fabrycznie nowa kia,

prowadzenie mega, czy twardy? ponton to nie jest ale plomb nie wyrywa :-)
wydech... każdego drażni ( no prawie każdego) pierdzenie w puszkę z głośnika, po wyłączeniu mamy ciszę, słyszymy t-gdi i cudowny pomruk tłumika z tyłu,
Roman1100
Posty: 78
Rejestracja: 08 gru 2021, 20:44
model samochodu: ProCeed GT MY2022

Re: Auto Świat test ProCeeda 1.6 - tgi GT

Post autor: Roman1100 »

Coś a propos rdzy (tutaj w rocznym ProCeed'zie): https://www.youtube.com/watch?v=M6ddATGiYIE
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”