Start Stop i Apple CarPlay MY2022

forum użytkowników modelu ProCeed
oorange
Posty: 11
Rejestracja: 27 lut 2021, 10:50

Re: Start Stop i Apple CarPlay MY2022

Post autor: oorange »

Mam moduł SS+ AH, polecam.
Moduł włącza się po ok 5 sekundach od uruchomienia auta. Uwaga moduł nie zadziała, jeżeli przy uruchomieniu silnika mamy otwarte drzwi.
Można go wyłączyć przytrzymując przycisk SS przez 3 sekundy. Koszt zakupu+montaż 400-500 nie pamiętam dokładnie.
Grundi
Posty: 165
Rejestracja: 24 paź 2021, 13:18

Re: Start Stop i Apple CarPlay MY2022

Post autor: Grundi »

Dzisiaj ona jedzie montaż. Co prawda po równym tygodniu od odbioru auta AH nie jest potrzebny, bo żona ma „radochę” z jazdy automatem i możliwość „podjeżdżania” na światłach, ustaliłem montaż pełnego modułu ale podłączenia tylko Funkcji ASS rewers,
przemster
Posty: 43
Rejestracja: 19 wrz 2021, 21:33
model samochodu: ProCeed GT Line
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Start Stop i Apple CarPlay MY2022

Post autor: przemster »

Wczoraj zamontowałem moduł do Star Stop i Auto Hold. Przy okazji olej wymieniony.
Na początku - o czym nikt nie powiedział z serwisu - trzeba odczekać do 20 sek. aż zacznie to działać (po odpaleniu samochodu) bo inaczej wygląda jakby nic się nie zmieniło. Po tym czasie Star Stop jest wyłączony, a Auto Hołd włącza się.
Przyzwoite pieniądze - moduł z montażem 400 zł.
waciach
Posty: 175
Rejestracja: 04 wrz 2019, 13:24
model samochodu: ProCeed 1.4 2019

Re: Start Stop i Apple CarPlay MY2022

Post autor: waciach »

Potwierdzam, tak to działa bo moduł imituje naciśnięcie klawisza i jest tak zaprogramowany abo odczekać chwilę. W praktyce przez 2 lata tylko raz miałem sytuację że po odpaleniu system start-stop zadziałał nim moduł "kliknął" za mnie guzik.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”