Głosowe wprowadzanie celu nawigacji

forum użytkowników modelu ProCeed
xblue
Posty: 32
Rejestracja: 14 wrz 2021, 20:51

Głosowe wprowadzanie celu nawigacji

Post autor: xblue »

Witam.

Czy w najnowszym Proceed (po liftingu) jest już możliwość wprowadzania celu nawigacji w języku Polskim?

Za granicą działa chyba coś takiego jak Uvo Local Search (pewnie wyszukiwanie glosowe celu działa dzięki usługom zewnętrznym dostępnym przez internet z wykorzystaniem karty SIM). Czy w Polsce jest taka opcja?
goldenguti
Posty: 101
Rejestracja: 10 lip 2021, 14:38
model samochodu: Proceed polift

Re: Głosowe wprowadzanie celu nawigacji

Post autor: goldenguti »

xblue pisze: 09 paź 2021, 19:20 Witam.

Czy w najnowszym Proceed (po liftingu) jest już możliwość wprowadzania celu nawigacji w języku Polskim?

Za granicą działa chyba coś takiego jak Uvo Local Search (pewnie wyszukiwanie glosowe celu działa dzięki usługom zewnętrznym dostępnym przez internet z wykorzystaniem karty SIM). Czy w Polsce jest taka opcja?
Wczoraj próbowałem jej powiedzieć to dostałem info, że ta funkcja nie jest dostępna w tym języku :D Także jest szansa, że przy wyborze języka angielskiego w ustawieniach opcja ta będzie działać ;p
xblue
Posty: 32
Rejestracja: 14 wrz 2021, 20:51

Re: Głosowe wprowadzanie celu nawigacji

Post autor: xblue »

goldenguti pisze: 10 paź 2021, 08:39
xblue pisze: 09 paź 2021, 19:20 Witam.

Czy w najnowszym Proceed (po liftingu) jest już możliwość wprowadzania celu nawigacji w języku Polskim?

Za granicą działa chyba coś takiego jak Uvo Local Search (pewnie wyszukiwanie glosowe celu działa dzięki usługom zewnętrznym dostępnym przez internet z wykorzystaniem karty SIM). Czy w Polsce jest taka opcja?
Wczoraj próbowałem jej powiedzieć to dostałem info, że ta funkcja nie jest dostępna w tym języku :D Także jest szansa, że przy wyborze języka angielskiego w ustawieniach opcja ta będzie działać ;p
Czy ma Pan skonfigurowane Uvo Connect?
goldenguti
Posty: 101
Rejestracja: 10 lip 2021, 14:38
model samochodu: Proceed polift

Re: Głosowe wprowadzanie celu nawigacji

Post autor: goldenguti »

Mam :) Nie zmienia ono nic w ekranie navi, mogę z telefonu załadować trasę "zdalnie" natomiast funkcje głosowe nie są obsługiwane
xblue
Posty: 32
Rejestracja: 14 wrz 2021, 20:51

Re: Głosowe wprowadzanie celu nawigacji

Post autor: xblue »

goldenguti pisze: 10 paź 2021, 16:00 Mam :) Nie zmienia ono nic w ekranie navi, mogę z telefonu załadować trasę "zdalnie" natomiast funkcje głosowe nie są obsługiwane
A jak wygląda wprowadzanie celu nawigacji w aplikacji w telefonie? Wprowadza się adres w formularzu (osobno ulica i miast, czy razem) czy poprzez zewnętrzna aplikacje np. Mapy Google?
goldenguti
Posty: 101
Rejestracja: 10 lip 2021, 14:38
model samochodu: Proceed polift

Re: Głosowe wprowadzanie celu nawigacji

Post autor: goldenguti »

Aplikacja Uvo Connect, tam mozna wyslac adres do navi w aucie, po uruchomieniu auta navi bedzie juz miala wbite gdzie jechac :)
xblue
Posty: 32
Rejestracja: 14 wrz 2021, 20:51

Re: Głosowe wprowadzanie celu nawigacji

Post autor: xblue »

goldenguti pisze: 18 paź 2021, 17:17 Aplikacja Uvo Connect, tam mozna wyslac adres do navi w aucie, po uruchomieniu auta navi bedzie juz miala wbite gdzie jechac :)
Tak. Ale jak wprowadza się ten adres. Czy do wyszukania adresu wykorzystywana jest mapa Google?
goldenguti
Posty: 101
Rejestracja: 10 lip 2021, 14:38
model samochodu: Proceed polift

Re: Głosowe wprowadzanie celu nawigacji

Post autor: goldenguti »

Nie, w lewym gornym rogu jest napisane logo "here", "here we go" wyswietla sie na googlu i logo pasuje takze stad mapy :)
xblue
Posty: 32
Rejestracja: 14 wrz 2021, 20:51

Re: Głosowe wprowadzanie celu nawigacji

Post autor: xblue »

goldenguti pisze: 18 paź 2021, 17:59 Nie, w lewym gornym rogu jest napisane logo "here", "here we go" wyswietla sie na googlu i logo pasuje takze stad mapy :)
To dobre rozwiązanie. Szukałem w tej mapie różnych punktów użyteczności publicznej i wszystko było.
xblue
Posty: 32
Rejestracja: 14 wrz 2021, 20:51

Re: Głosowe wprowadzanie celu nawigacji

Post autor: xblue »

Mapy jakiej firmy są we wbudowanym systemie multimedialnym?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”