Android Auto

forum użytkowników modelu ProCeed
eMiG
Posty: 39
Rejestracja: 19 kwie 2021, 20:29
model samochodu: Proceed gt

Re: Android Auto

Post autor: eMiG »

SławekH pisze: 21 gru 2021, 08:56
SzaryKot pisze: 20 gru 2021, 16:52 I co jeszcze.. co zrobiłeś aby móc widzieć nav na wyświetlaczu deski rozdzielczej :o

Chyba że to jest wyłącznie powiązane z wbudowaną navigacją a nie androidauto?
tak, to jest z wbudowaną navigacją
u mnie nie mogę wybrać w ekranie podzielonym mapy(jest już zaznaczona i szara)
Mapy nie można wybrać, bo jest na stałe domyślnie włączona, należy zaznaczyć "ekran podzielony" i go wyciągnąć tak jak pokazuje strzałka 3. Mamy trzy widoki mapy, można je zmienić stukając w ekran mapy.
Załączniki
Zrzut ekranu 2021-12-21 093208.jpg
Zrzut ekranu 2021-12-21 093208.jpg (42.25 KiB) Przejrzano 918 razy
MiRasW
Posty: 18
Rejestracja: 26 paź 2020, 12:28
model samochodu: Leon ST 3 FR ->Kia Proceed GT

Re: Android Auto

Post autor: MiRasW »

W wersji przed liftem chyba się nie da ustawić ekranu podzielonego dla AA i domyślnie jest duże logo AA w tym miejscu.
adam12116
Posty: 135
Rejestracja: 28 paź 2021, 08:05
model samochodu: Xceed 1.6

Re: Android Auto

Post autor: adam12116 »

MiRasW pisze: 21 gru 2021, 10:27 W wersji przed liftem chyba się nie da ustawić ekranu podzielonego dla AA i domyślnie jest duże logo AA w tym miejscu.
zaktualizuj system to się da, aktualizator jest na stronie KIA
MiRasW
Posty: 18
Rejestracja: 26 paź 2020, 12:28
model samochodu: Leon ST 3 FR ->Kia Proceed GT

Re: Android Auto

Post autor: MiRasW »

adam12116 pisze: 21 gru 2021, 12:26
MiRasW pisze: 21 gru 2021, 10:27 W wersji przed liftem chyba się nie da ustawić ekranu podzielonego dla AA i domyślnie jest duże logo AA w tym miejscu.
zaktualizuj system to się da, aktualizator jest na stronie KIA
25.11 miałem przegląd wraz z aktualizacją także nie wiem w czym problem.
Dziwnie wygląda ten "wygaszony" ekran z ciągle przesuwającym się paskiem postępu.
Mam wersję softu CD_20.EUR.55W_L.01.001.210817
kaliniec
Posty: 74
Rejestracja: 25 lut 2020, 19:38
model samochodu: Xceed

Re: Android Auto

Post autor: kaliniec »

zaktualizuj system to się da, aktualizator jest na stronie KIA
[/quote]

25.11 miałem przegląd wraz z aktualizacją także nie wiem w czym problem.
Dziwnie wygląda ten "wygaszony" ekran z ciągle przesuwającym się paskiem postępu.
Mam wersję softu CD_20.EUR.55W_L.01.001.210817
[/quote]

Kolega powyżej dobrze pisze :najnowszy soft jest z listopada do samodzielnej aktualizacji na kia update. Mapa fabryczna wyświetla się w oknie po prawej.
Xceed 1.4 T-GDI L+BL copper stone
MiRasW
Posty: 18
Rejestracja: 26 paź 2020, 12:28
model samochodu: Leon ST 3 FR ->Kia Proceed GT

Re: Android Auto

Post autor: MiRasW »

Dziękuję za radę.
Podlinkujecie proszę skąd to pobierać?
Z góry dziękuję.
SzaryKot
Posty: 22
Rejestracja: 13 gru 2021, 11:58
model samochodu: Proceed GT MY22

Re: Android Auto

Post autor: SzaryKot »

Chyba właściwą stronę znalazłem, choć samemu jeszcze nie robiłem upgrade.
https://update.kia.com/EU/E1/Main

Obecnie mam wersję 210809 (z fabryki) i podzielony ekran nie działa z AA - ciągle widać tylko logo AA. Owszem jak odpalę notatki głosowe tak na zdjęciu powyżej to opcja podzielenia ekranu się wyświetla w menu, i mapy się wtedy z boku pojawiają. Natomiast z tego co widzę jest to zachowanie dostępne tylko w niektórych sytuacjach.
kaliniec
Posty: 74
Rejestracja: 25 lut 2020, 19:38
model samochodu: Xceed

Re: Android Auto

Post autor: kaliniec »

Chyba właściwą stronę znalazłem, choć samemu jeszcze nie robiłem upgrade.
https://update.kia.com/EU/E1/Main
Zainstalować updatera na PC, pobrać na pendriva mapę na swoje auto. W samochodzie wykrywa z pendriva automatycznie aktualizację. Proces trwa ok 40 min. na włączonym silniku. Z uwagi na ten silnik trzeba robić to na uboczu, żeby nikogo nie kłuło w oczy.
Xceed 1.4 T-GDI L+BL copper stone
Roman1100
Posty: 78
Rejestracja: 08 gru 2021, 20:44
model samochodu: ProCeed GT MY2022

Re: Android Auto

Post autor: Roman1100 »

... albo w uszy :lol:

A tak na poważnie, bardzo dziękuję za powyższe rady, bo kiedy czytałem o poszerzonym ekranie, którego 1/3 miałaby pozostawać bezużyteczna, to miałem mieszane uczucia.
eMiG
Posty: 39
Rejestracja: 19 kwie 2021, 20:29
model samochodu: Proceed gt

Re: Android Auto

Post autor: eMiG »

SzaryKot pisze: 21 gru 2021, 16:15 Chyba właściwą stronę znalazłem, choć samemu jeszcze nie robiłem upgrade.
https://update.kia.com/EU/E1/Main

Obecnie mam wersję 210809 (z fabryki) i podzielony ekran nie działa z AA - ciągle widać tylko logo AA. Owszem jak odpalę notatki głosowe tak na zdjęciu powyżej to opcja podzielenia ekranu się wyświetla w menu, i mapy się wtedy z boku pojawiają. Natomiast z tego co widzę jest to zachowanie dostępne tylko w niektórych sytuacjach.
Nie grzebcie w oprogramowaniu bo ja mam też wersję 210809 i u mnie działa. Szczerze powiem, że nie pamiętam jak to dokładnie zrobiłem. Bo z pewnych przyczyn zresetowałem ustawienia i nie mogłem z powrotem włączyć w AA tego podzielonego ekranu. Na szczęście zrobiłem sobie kopie ustawień i po wczytaniu kopi pojawił mi się ekran podzielony. Tak, że myślę, że to kwestia kombinacji ustawień, a na pewno nie oprogramowania. Zresztą w polifcie oprogramowanie aktualne wczytuje się samo nawet na wyłączonym aucie, tak gdzieś czytałem w instrukcji.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”