Kia 2022 facelift

forum użytkowników modelu ProCeed
Izusek
Posty: 26
Rejestracja: 22 maja 2021, 06:25
model samochodu: Astra K

Kia 2022 facelift

Post autor: Izusek »

hej

Ostatnio pisałem, o opinie proceeda ale chyba wstrzymam się z kupnem gdyż w internecie już są pierwsze zdjęcia faceliftu nowej kijanki, niestety zasłonięta cała i nie widać za wiele poza innym grillem i trochę innymi światłami. Widać kawałek czerwonych paskówwokółprzetłoczeń,
wcześniej był na dole grila. (Wystraczy wpisać w google kia proceed facelift).

Wyczytałem, że moze będą chcieli wprowadzić hybrydę, dac nowe logo. Jeśli przód ma wyglądać jak w kia k3 (nie dostępnej na naszym rynku) to mogę poczekać.

Jedyne czego się obawiam to, że wycofają silnik 1.6 lub zmniejszają moc poprzez wymogi co do emisji spalin, o których jest głośno ostatnio.
omar77
Posty: 72
Rejestracja: 31 maja 2021, 17:07

Re: Kia 2022 facelift

Post autor: omar77 »

Również wstrzymałem się z zakupem bo czekam na polifta. Odwiedziłem kilka salonów w kilku miastach. Każdy mówił co innego :D Wiadomość od centrali KIA była taka że auto na jesieni w salonach. Cennik powinni mieć za kilka tygodni - podwyżka koło 4 tys. Proceed jest moim faworytem ale jak coś będzie nie tak to zostanie Octavia4 lub Leon
Izusek
Posty: 26
Rejestracja: 22 maja 2021, 06:25
model samochodu: Astra K

Re: Kia 2022 facelift

Post autor: Izusek »

omar77 pisze: 31 maja 2021, 17:12 Również wstrzymałem się z zakupem bo czekam na polifta. Odwiedziłem kilka salonów w kilku miastach. Każdy mówił co innego :D Wiadomość od centrali KIA była taka że auto na jesieni w salonach. Cennik powinni mieć za kilka tygodni - podwyżka koło 4 tys. Proceed jest moim faworytem ale jak coś będzie nie tak to zostanie Octavia4 lub Leon
Czyli ponad rok czasu. Ja mam taki plan, że jak się pojawia pierwsze zdjęcia na targach jakiś to wtedy porównam, która bardziej mi się podoba i te zamówię. Bo przypuszczam albo raczej mam nadzieję, że po ukazaniu się nowej będzie jeszcze czas na ewentualne zamówienie starej.
Draco
Posty: 2
Rejestracja: 01 cze 2021, 09:46

Re: Kia 2022 facelift

Post autor: Draco »

Witam wszystkich,
również jestem zainteresowany zakupem proceed myślę ,że przód będzie wyglądał tak https://www.youtube.com/watch?v=wbAzu06fX-E i dużo mówi nam model K3 na rynki azjatyckie .
Natomiast jeżeli chodzi o zamówienie obecnej wersji to tylko konfiguracje zamówione przez KIA Polska nie można sobie już dowolnie skonfigurować KIA Ceed, Proceed ,Xceed takie informacje uzuskałem z dwóch niezależnych salonów i trzeba czekać na przełom lipiec/sierpień na nowe cenniki wyższe o 4 4,5 k w zależnośc od wersji.
Co sądzicie o tym przodzie ?
Lunarek
Posty: 40
Rejestracja: 20 mar 2021, 09:33
model samochodu: ProCeed

Re: Kia 2022 facelift

Post autor: Lunarek »

Izusek pisze: 01 cze 2021, 04:44
omar77 pisze: 31 maja 2021, 17:12 Również wstrzymałem się z zakupem bo czekam na polifta. Odwiedziłem kilka salonów w kilku miastach. Każdy mówił co innego :D Wiadomość od centrali KIA była taka że auto na jesieni w salonach. Cennik powinni mieć za kilka tygodni - podwyżka koło 4 tys. Proceed jest moim faworytem ale jak coś będzie nie tak to zostanie Octavia4 lub Leon
Czyli ponad rok czasu. Ja mam taki plan, że jak się pojawia pierwsze zdjęcia na targach jakiś to wtedy porównam, która bardziej mi się podoba i te zamówię. Bo przypuszczam albo raczej mam nadzieję, że po ukazaniu się nowej będzie jeszcze czas na ewentualne zamówienie starej.
Oczywiście, że nie będzie możliwości.
Już praktycznie nie ma.
Możesz kupić to co jest aktualnie w produkcji i tylko w zamówionych przez dealerów konfiguracjach.
Nie ma nowych zamówień na przedlifta.
kogi
Posty: 136
Rejestracja: 13 sty 2021, 11:44

Re: Kia 2022 facelift

Post autor: kogi »

Wszystko wskazuje na to ze przód i światła ceeda/proceeda będa nieco inne niż KIA K3/forte.
Draco
Posty: 2
Rejestracja: 01 cze 2021, 09:46

Re: Kia 2022 facelift

Post autor: Draco »

Wszystko czyli co ? '
Będę wdzięczny za więcej konkretów lub innych przeslanek https://www.carscoops.com/2021/05/2022- ... er-grille/ tutaj widzę te czerwone elementy w proceed a co może się zmienić ...Korporacja idzie w masówke nie w indywidualizm niestety ale co Ja tam wiem...Szerokości :)
P.S. Po dwóch godzinach wizyty w salonie ,jazdy próbnej ,negocjacji ceny Pani w salonie po obniżeniu ceny o rabat 5% i wydrukowaniu oferty powiedziała ,że i tak auta nie mogę zamówić ... Zabwne co nie :)
Izusek
Posty: 26
Rejestracja: 22 maja 2021, 06:25
model samochodu: Astra K

Re: Kia 2022 facelift

Post autor: Izusek »

Draco pisze: 01 cze 2021, 22:54 Wszystko czyli co ? '
Będę wdzięczny za więcej konkretów lub innych przeslanek https://www.carscoops.com/2021/05/2022- ... er-grille/ tutaj widzę te czerwone elementy w proceed a co może się zmienić ...Korporacja idzie w masówke nie w indywidualizm niestety ale co Ja tam wiem...Szerokości :)
P.S. Po dwóch godzinach wizyty w salonie ,jazdy próbnej ,negocjacji ceny Pani w salonie po obniżeniu ceny o rabat 5% i wydrukowaniu oferty powiedziała ,że i tak auta nie mogę zamówić ... Zabwne co nie :)
No dolna część grila widać że napewno inna i środkowa(widać że inaczej chrom idzie), a w światłach różnicy nie widzę ale niby maja sie coś zmienić bo też mi to mówili w kia.

Ale jak nie mogłeś zamówić, podobno te co są już w produkcji to można zamówić jeszcze, taka dostałem informację.
Spory rabat nawet te 5%, ze 140 000 tys wychodzi z 7k. Mi na starcie powiedział, że się nie da ale i tak jak co to też coś przycisnę.

Mam nadzieje, że nie zmieni się na gorsze, tak jak to zrobili z nowymi światłami w insygni, ani trochę mi się nie podobają, a poprzednie były bardzo ładne.
omar77
Posty: 72
Rejestracja: 31 maja 2021, 17:07

Re: Kia 2022 facelift

Post autor: omar77 »

Nie wiem jak wy to robicie. Próbowałem w 3 salonach i max 2 tys rabatu oferowali a i to było ciężko no chyba że dla grup zawodowych a na żadną się nie łapię. To taka skoda bez problemu daje 7-8 tys.
Awatar użytkownika
gisio
Posty: 526
Rejestracja: 21 wrz 2018, 18:01
model samochodu: Cadenza 3,5 V6 A/T 286 KM
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kia 2022 facelift

Post autor: gisio »

omar77 pisze: 02 cze 2021, 18:08 Nie wiem jak wy to robicie. Próbowałem w 3 salonach i max 2 tys rabatu oferowali a i to było ciężko no chyba że dla grup zawodowych a na żadną się nie łapię. To taka skoda bez problemu daje 7-8 tys.
Więc kup skodę w czym problem?
Cadenza 3,5 V6 A/T 286 KM
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”