Kia 2022 facelift

forum użytkowników modelu ProCeed
omar77
Posty: 72
Rejestracja: 31 maja 2021, 17:07

Re: Kia 2022 facelift

Post autor: omar77 »

Człowieku to było porównanie. Gdzie wyczytałeś że chce kupić auto na które dają największy rabat?
Ryba
Posty: 125
Rejestracja: 20 paź 2019, 00:04
model samochodu: proceed

Re: Kia 2022 facelift

Post autor: Ryba »

jak UOKiK zakończy postępowanie to myśle że poszczególni dealerzy jednak będą bardziej ochoczo udzielać różnych rabatów :)
huri_khan
Posty: 214
Rejestracja: 06 sie 2019, 22:28
model samochodu: ProCeed 1,4 GTLine + WIN + hak
Lokalizacja: Bytom

Re: Kia 2022 facelift

Post autor: huri_khan »

Przy tym popycie, nie muszą udzielać rabatów.
Marek3003
Posty: 579
Rejestracja: 06 paź 2020, 10:52
model samochodu: ProCeed GT 1.6 T-GDI 6MT 2020
Lokalizacja: POMORSKIE

Re: Kia 2022 facelift

Post autor: Marek3003 »

A pro po ceny słyszałem, że https://www.bankier.pl/moto/zmowa-deale ... rawe-9609/ I wszystko jasne,
Adrianek
Posty: 3
Rejestracja: 08 cze 2021, 23:45
model samochodu: Kia Proceed

Re: Kia 2022 facelift

Post autor: Adrianek »

Ja Proceeda po lifcie mam już zamówionego, katalogowo 148k full opcja(podwyzka 4k), wyrwałem za 138k, wplacilem juz zaliczke, podobno ma byc pod koniec lipca/1 polowa sierpnia :D
Adrianek
Posty: 3
Rejestracja: 08 cze 2021, 23:45
model samochodu: Kia Proceed

Re: Kia 2022 facelift

Post autor: Adrianek »

Mam też szczegółowe dane od zaprzyjaźnionych dealerów co ulegnie zmianie, ogolnie cenniki już mają tylko nie ma ich w internecie.

Zmiany Proceed:
-Nowy logotyp
-Zmieniona stylistyka zderzaka przedniego
-Zmieniona stylistyka zderzaka tylnego
-Nowy wygląd lamp przednich
-Zmieniony układ wydechowy(wygląd) dla wersji GT
-Nowa tapicerka dla wersji GT-LINE
-Nowe obręcze aluminiowe 17" i 18"

W środku zmian żadnych raczej nie będzie.
Izusek
Posty: 26
Rejestracja: 22 maja 2021, 06:25
model samochodu: Astra K

Re: Kia 2022 facelift

Post autor: Izusek »

Adrianek pisze: 08 cze 2021, 23:57 Mam też szczegółowe dane od zaprzyjaźnionych dealerów co ulegnie zmianie, ogolnie cenniki już mają tylko nie ma ich w internecie.

Zmiany Proceed:
-Nowy logotyp
-Zmieniona stylistyka zderzaka przedniego
-Zmieniona stylistyka zderzaka tylnego
-Nowy wygląd lamp przednich
-Zmieniony układ wydechowy(wygląd) dla wersji GT
-Nowa tapicerka dla wersji GT-LINE
-Nowe obręcze aluminiowe 17" i 18"

W środku zmian żadnych raczej nie będzie.
Te zmiany poza poszyciami były znane. Nie bałeś się kota w worku kupować? Jaki salon dał taki rabat? Czy może to na grupy zawodowe?
Adrianek
Posty: 3
Rejestracja: 08 cze 2021, 23:45
model samochodu: Kia Proceed

Re: Kia 2022 facelift

Post autor: Adrianek »

Izusek pisze: 09 cze 2021, 08:42
Adrianek pisze: 08 cze 2021, 23:57 Mam też szczegółowe dane od zaprzyjaźnionych dealerów co ulegnie zmianie, ogolnie cenniki już mają tylko nie ma ich w internecie.

Zmiany Proceed:
-Nowy logotyp
-Zmieniona stylistyka zderzaka przedniego
-Zmieniona stylistyka zderzaka tylnego
-Nowy wygląd lamp przednich
-Zmieniony układ wydechowy(wygląd) dla wersji GT
-Nowa tapicerka dla wersji GT-LINE
-Nowe obręcze aluminiowe 17" i 18"

W środku zmian żadnych raczej nie będzie.
Te zmiany poza poszyciami były znane. Nie bałeś się kota w worku kupować? Jaki salon dał taki rabat? Czy może to na grupy zawodowe?

Te zmiany tylko tak brzmią a prawdopodobnie te zderzaki zostaną lekko przemodelowanie + światła , na przestrzeni lat widać ze Kia nie robi dużych zmian w liftach tylko drobne korekty, Proceed brzydki być nie może 😎 Samochod zamawiałem W Kia Wrobud we Wrocławiu, ale dzwoniłem do 2 innych dealerów w Krakowie i tam przez telefon dostałem praktycznie identyczna cenę . Auto brane na Leasing.
gru
Posty: 16
Rejestracja: 15 cze 2021, 16:40

Re: Kia 2022 facelift

Post autor: gru »

Adrianek pisze: 09 cze 2021, 08:51 Te zmiany tylko tak brzmią a prawdopodobnie te zderzaki zostaną lekko przemodelowanie + światła , na przestrzeni lat widać ze Kia nie robi dużych zmian w liftach tylko drobne korekty, Proceed brzydki być nie może 😎 Samochod zamawiałem W Kia Wrobud we Wrocławiu, ale dzwoniłem do 2 innych dealerów w Krakowie i tam przez telefon dostałem praktycznie identyczna cenę . Auto brane na Leasing.
Jak ja zwykłego Ceeda zamawiałem to dealer mi powiedział że przy leasingu Kia z automatu daje 4.5% rabatu, a gość od siebie na start 0.5%, czyli bez targowania nawet 5% od razu na wszystkie modele. Jak ktoś się umie targować to pewnie trochę więcej wyciśnie.

Swoją drogą gdzieś wyczytałem, że ten facelifting ma dotyczyć też zwykłego Ceeda, a ja jeszcze na swojego Ceeda czekam (nie dostałem terminu produkcji jeszcze). Teoretycznie czas mają do końca lipca i ciekawe czy się "wyrobią" z przedliftem, czy może dostanę "spóźnionego" polifta.
randri
Posty: 148
Rejestracja: 29 paź 2020, 15:21
model samochodu: Proceed GT'20; Xceed'22 1.5 t-gdi DCT; Xceed"23 1.6 204 KM GT line,
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Kia 2022 facelift

Post autor: randri »

Czyli nieźle idzie w górę w listopadzie 20' za full opcję bez szyberdachu dałem 124.5 🙂.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”