UVO - niby ok a jednak nie

forum użytkowników modelu ProCeed
dejmieno
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2017, 10:05
model samochodu: Kia ProCeed 1.6 T-GDI

Re: UVO - niby ok a jednak nie

Post autor: dejmieno »

A powiedzcie mi, czy działa wam wysyłanie POI do samochodu? Wysyłam punkt docelowy przez UVO i dostaję informacje że dane zostały wysłane, ale gdy wchodzę w poprzednie cele to nie ma miejsc docelowych, które wysłałem.
Zaznaczam, że samo UVO działa dostaję powiadomienia na telefon itp.
Daniel_76
Posty: 43
Rejestracja: 22 lis 2020, 13:09
model samochodu: Pro_ceed GT

Re: UVO - niby ok a jednak nie

Post autor: Daniel_76 »

U mnie działa - po odpaleniu auta wyskakuje info o nowej pozycji.
mors certa hora incerta
randri
Posty: 149
Rejestracja: 29 paź 2020, 15:21
model samochodu: Proceed GT'20; Xceed'22 1.5 t-gdi DCT; Xceed"23 1.6 204 KM GT line,
Lokalizacja: mazowieckie

Re: UVO - niby ok a jednak nie

Post autor: randri »

Czy też macie problem z UVO, że co jakiś czas nie pobiera danych z sieci - nie wyświetla pogody i natężenia ruchu i dopiero restart całego systemu pomaga?? Mam samochód od 1,5 mca i już 2 razy tak miałem.
dejmieno
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2017, 10:05
model samochodu: Kia ProCeed 1.6 T-GDI

Re: UVO - niby ok a jednak nie

Post autor: dejmieno »

U mnie działa - po odpaleniu auta wyskakuje info o nowej pozycji.
Hmmm a u mnie nic. Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem, czy konieczna jest wizyta w ASO?
Orin
Posty: 226
Rejestracja: 14 sty 2020, 00:23
model samochodu: Kia Niro HEV

Re: UVO - niby ok a jednak nie

Post autor: Orin »

Spróbuj wykonać reset systemu.
catalept
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2020, 09:54
model samochodu: Proceed GT 2020

Re: UVO - niby ok a jednak nie

Post autor: catalept »

A ja mam jeszcze pytanie do właścicieli Proceed'ów z najnowszą wersją systemu:
Czy poprawiona została grafika samochodu na ekranie przed kierowcą? Chodzi mi o animację na starcie jak i samochód między zegarami w trybie tempomatu. U mnie jest Kia Ceed hatchback...
Daniel_76
Posty: 43
Rejestracja: 22 lis 2020, 13:09
model samochodu: Pro_ceed GT

Re: UVO - niby ok a jednak nie

Post autor: Daniel_76 »

catalept pisze: 17 gru 2020, 13:23 A ja mam jeszcze pytanie do właścicieli Proceed'ów z najnowszą wersją systemu:
Czy poprawiona została grafika samochodu na ekranie przed kierowcą? Chodzi mi o animację na starcie jak i samochód między zegarami w trybie tempomatu. U mnie jest Kia Ceed hatchback...
nie wiem jak było wcześniej ale z tego co pamiętam ( nie chce mi się schodzić do auta :twisted: ) nadal tak jest

a co do problemu to tak jak zostało napisane wcześniej - reset powinien pomóc; sądzę, że nie jest konieczna wizyta w ASO
mors certa hora incerta
Don_Damiano
Posty: 42
Rejestracja: 06 kwie 2020, 12:52
model samochodu: KIA ProCeed GT '20

Re: UVO - niby ok a jednak nie

Post autor: Don_Damiano »

Co w ogóle myślicie o nowym sofcie? Jeszcze nie robiłem aktualizacji, ale z tego co widzę na zdjęciach i filmach na YT, to jakaś tragedia. Różowe kolory, neonowe ikony, brak widżetów na głównym ekranie tylko jakiś bezużyteczny "wygaszacz" z podstawowymi danymi pogodowymi i zacieniona navką... Kurde, strasznie mi się to nie podoba. Stary szaro-czarny layout o wiele bardziej pasuje do charakteru auta, jest czytelniejszy i przede wszystkim bardziej użyteczny.

Myślicie podobnie czy, to ja już się starzeje? :D
dejmieno
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2017, 10:05
model samochodu: Kia ProCeed 1.6 T-GDI

Re: UVO - niby ok a jednak nie

Post autor: dejmieno »

a co do problemu to tak jak zostało napisane wcześniej - reset powinien pomóc; sądzę, że nie jest konieczna wizyta w ASO
Ale w sensie, reset ustawień UVO czy całego systemu multimedialnego?
Daniel_76
Posty: 43
Rejestracja: 22 lis 2020, 13:09
model samochodu: Pro_ceed GT

Re: UVO - niby ok a jednak nie

Post autor: Daniel_76 »

Ale w sensie, reset ustawień UVO czy całego systemu multimedialnego?
sadze ze na początek "odpięcie" UVO i na nowo sparowanie - miałem podobny problem i mi to pomogło... później dopiero twardy reset

Don_Damiano pisze: 20 gru 2020, 08:00 Co w ogóle myślicie o nowym sofcie? Jeszcze nie robiłem aktualizacji, ale z tego co widzę na zdjęciach i filmach na YT, to jakaś tragedia. Różowe kolory, neonowe ikony, brak widżetów na głównym ekranie tylko jakiś bezużyteczny "wygaszacz" z podstawowymi danymi pogodowymi i zacieniona navką... Kurde, strasznie mi się to nie podoba. Stary szaro-czarny layout o wiele bardziej pasuje do charakteru auta, jest czytelniejszy i przede wszystkim bardziej użyteczny.

Myślicie podobnie czy, to ja już się starzeje? :D
wszystko zależy od tego jak ustawisz i co ma się wyświetlać po odpaleniu auta- może to być wspomniany wygaszacz a może też być radio plus widget pogody/navi/AP... co sobie tam zażyczysz... także nie ma tak do końca jak napisałeś...
nie znam poprzedniej wersji ale ta imho jest ok... poza tym to tylko "dodatek" ;)
mors certa hora incerta
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”