UVO - niby ok a jednak nie

forum użytkowników modelu ProCeed
Daniel_76
Posty: 43
Rejestracja: 22 lis 2020, 13:09
model samochodu: Pro_ceed GT

UVO - niby ok a jednak nie

Post autor: Daniel_76 »

Witajcie,
mam problem z UVO ale w czym rzecz. Auto komunikuje się z telefonem ( 11 pro max, najnowszy update) i w drugą stronę także działa: otwieranie, zamykanie, ststus pojazdu, powiadomienia na telefon, wszystko niby ok. Problem pojawia się w momencie, kiedy chce wejść "głębiej", :twisted: np.: w set up my car->photo view/change i tutaj pojawia się monit "Available after account has been linked"... Podobnie jest przy opcji wysyłki kopii zapasowej na moje konto, czy tez zmiany ustawień auta z pozycji telefonu.

Obrazek

Przepraszam jeżeli temat był już poruszany ale szukałem i niestety ale nie dokopałem się do podobnego problemu.

nie dodałem najważniejszego pytania:) - co robię nie tak:D

edit: konto jest połączone bo inaczej nie działałoby to co napisałem powyżej.
mors certa hora incerta
alibomaye
Posty: 10
Rejestracja: 21 gru 2019, 15:33

Re: UVO - niby ok a jednak nie

Post autor: alibomaye »

Nie odpowiem dokładnie jak to zrobić, bo nie pamiętam, ale miałem dokładnie tak samo i musiałem jeszcze coś kliknąć na infotainmencie w samochodzie - nie pamiętam gdzie dokładnie (pewnie gdzieś w ustawieniach UVO), ale tam zadał dodatkowe pytanie czy chcę podlinkować konto - od tego momentu wszystko już zaczęło działać.
Daniel_76
Posty: 43
Rejestracja: 22 lis 2020, 13:09
model samochodu: Pro_ceed GT

Re: UVO - niby ok a jednak nie

Post autor: Daniel_76 »

alibomaye pisze: 10 gru 2020, 14:48 nie pamiętam gdzie dokładnie (pewnie gdzieś w ustawieniach UVO)
kurcze szkoda, że nie pamiętasz bo mi się wydaje, że już wszystko przejrzałem - nic będę szukał dalej:)

nie mniej dzięki!!!
mors certa hora incerta
alibomaye
Posty: 10
Rejestracja: 21 gru 2019, 15:33

Re: UVO - niby ok a jednak nie

Post autor: alibomaye »

Hej,

poklikałem w samochodzie i wydaje mi się, że odtworzyłem swoje kroki. Poniżej wrzucam link do filmiku, ale zaznaczam, że mam nową wersję systemu - nie wiem jak to wygląda na starszych:

https://streamable.com/tzjuz7

W każdym razie powinno wystarczyć wejść w swój profil i wybrać Link UVO account -> Link (w polskiej wersji językowej pewnie będzie coś na kształ Powiąż konto UVO)
Daniel_76
Posty: 43
Rejestracja: 22 lis 2020, 13:09
model samochodu: Pro_ceed GT

Re: UVO - niby ok a jednak nie

Post autor: Daniel_76 »

idę do garażu sprawdzić:D - jak będzie działać - przy okazji jak będzie szansa się spotkać - masz skrzynkę wypełniona napojem bogów :twisted: :twisted:
mors certa hora incerta
Daniel_76
Posty: 43
Rejestracja: 22 lis 2020, 13:09
model samochodu: Pro_ceed GT

Re: UVO - niby ok a jednak nie

Post autor: Daniel_76 »

alibomaye pisze: 10 gru 2020, 21:31 Hej,

poklikałem w samochodzie i wydaje mi się, że odtworzyłem swoje kroki. Poniżej wrzucam link do filmiku, ale zaznaczam, że mam nową wersję systemu - nie wiem jak to wygląda na starszych:

https://streamable.com/tzjuz7

W każdym razie powinno wystarczyć wejść w swój profil i wybrać Link UVO account -> Link (w polskiej wersji językowej pewnie będzie coś na kształ Powiąż konto UVO)
pomogło - masz u mnie skrzynkę;);)
Dzięki!!
temat do zamknięcia!
mors certa hora incerta
catalept
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2020, 09:54
model samochodu: Proceed GT 2020

Re: UVO - niby ok a jednak nie

Post autor: catalept »

Po raz kolejny widzę tą nową wersją oprogramowania. Od kiedy jest dostępna? Czy otrzymaliście ją już razem z samochodem czy może podczas aktualizacji w ASO? Ja aktualizowałem soft w ASO pod koniec sierpnia i mam wciąż starą wersję.
alibomaye
Posty: 10
Rejestracja: 21 gru 2019, 15:33

Re: UVO - niby ok a jednak nie

Post autor: alibomaye »

Odbierałem samochód 30.10 i miał od początku już tę wersję.
catalept
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2020, 09:54
model samochodu: Proceed GT 2020

Re: UVO - niby ok a jednak nie

Post autor: catalept »

Ok, dzięki za info, poszukałem trochę jeszcze i okazało się że nowy soft zadebiutował w październiku, stąd dostałem ówcześnie najnowszy podczas mojej aktualizacji. Nie wiem czy spieszyć się z kolejną aktualizacją bo w nowym nie ma 3 wigdetów na ekranie domowym, a taki układ bardzo mi pasuje.
Daniel_76
Posty: 43
Rejestracja: 22 lis 2020, 13:09
model samochodu: Pro_ceed GT

Re: UVO - niby ok a jednak nie

Post autor: Daniel_76 »

odbierałem 2 tyg. temu i także już z nowym softem. Nie wiem jak poprzednia wersja ale obecna - poza tym jednym problemem - jest bardzo intuicyjna.

Jedynie czego mi brakuje to bezprzewodowego łączenia z Apple Carplay/Android Auto ale sądzę, że to pieśń przyszłości
mors certa hora incerta
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”