Tzw system audio

forum użytkowników modelu ProCeed
Phaust
Posty: 29
Rejestracja: 05 lip 2020, 20:57

Re: Tzw system audio

Post autor: Phaust »

Ja zamówiłem. Ale teraz mamy problemy z produkcja chipów to jeszcze nie dostałem tego urządzenia.
tomkiewicz.mateusz
Posty: 10
Rejestracja: 29 cze 2020, 15:24
model samochodu: ProCeed GT MY'19

Re: Tzw system audio

Post autor: tomkiewicz.mateusz »

wilhelmhell pisze: 20 kwie 2021, 21:31
tomkiewicz.mateusz pisze: 20 kwie 2021, 17:31 Radio samo w sobie to android obudowany nakładką ( przynajmniej z pakietem navi plus). Można w internecine znaleźć jak dostać się do wnętrza i zainstalować jakąś aplikację. Potwierdzam że się da, bo sam spróbowałem z ciekawości i w Proceedzie odpaliłem ekran z elektrycznej Niro :D
Pokażesz jakiś link? W internetach na szybko znalazłem takiego manualna ale do Ceed II.
Marek3003 pisze: 20 kwie 2021, 17:50 To jeszcze raz się zapytam czy do radia bez nawigacji można podłączyć urządzenia do odbioru bez przewodowego APPLE CAR? Nie chce kupić na allegro a potem oddawać. Tam piszą ze każde radio z androidem działa a tu nie ma chyba androida,
Do tego tańszego carlinka trzeba by zhakować radio żeby zainstalować aplikację carlink. Pytanie czy warto.
A ten drozszy za 600zl na 98% będzie działał od ręki.
Znalazłem jakiś filmik w Internecie, ale było też na tym forum: viewtopic.php?t=2689 Powtórzyłem to w swoim proceed MY'19
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”