Tzw system audio

forum użytkowników modelu ProCeed
Marek3003
Posty: 603
Rejestracja: 06 paź 2020, 10:52
model samochodu: ProCeed GT 1.6 T-GDI 6MT 2020
Lokalizacja: POMORSKIE

Tzw system audio

Post autor: Marek3003 »

Dzień dobry. Mam Pro Ceeda bez pakietu technologicznego. Zwykle radio. Powiem szczerze pachnie strasznie biedą, jakoś się tego nie spodziewałem w samochodzie za ponad 100 tysięcy. W telefonie nie mam muzyki bo do tej pory telefon dłużył mi do dzwonienia i do szybkiego dostępu do internetu. Aby posłuchać muzyki muszę kupić MP3 zgrać na pendrive i podłączyć go tam na środku? Czyli mam to samo co w 25 letnim Bmw - radio, plus - tam dokupiłem takie urządzenie imitujące zmieniarka ale na karty sd i z wejściem aux. A przepraszam jeszcze w Bmw mogłem na sile odkopać kasety i odtworzyć. A na marginesie może ktoś podać prostą stronę gdzie można wejść kupić- KUPIĆ nową płytę jako mp3 i po prostu ściągnąć. Tylko nie Empik. Z góry dziękuje. Mizerne to radyjko, :( :( :(
Żałosny, rozpaczający i niedouczony krytykant Proceeda :lol:
dejmieno
Posty: 157
Rejestracja: 11 gru 2017, 10:05
model samochodu: Kia ProCeed 1.6 T-GDI

Re: Tzw system audio

Post autor: dejmieno »

Niezbyt rozumiem, pytanie o co chodzi i jak pakiet technologiczny z JBL mógłby rozwiązać twój problem.
Powiem szczerze pachnie strasznie biedą, jakoś się tego nie spodziewałem w samochodzie za ponad 100 tysięcy. W telefonie nie mam muzyki bo do tej pory telefon dłużył mi do dzwonienia i do szybkiego dostępu do internetu. Aby posłuchać muzyki muszę kupić MP3 zgrać na pendrive i podłączyć go tam na środku?
Nie widzę innego wyjścia jak podłączyć android auto i używać spotify, ewentualnie muzyki zgranej na telefon.
Baks
Posty: 65
Rejestracja: 21 wrz 2020, 21:06
model samochodu: KIA CEED III GT

Re: Tzw system audio

Post autor: Baks »

Funkcji i możliwości nie brakuje. Jedynie potrzeba dostępu do internetu i jakiś program z muzyką którą chcesz słuchać. Wystarczy kabel albo połączenie bluetooth żeby słuchać tego co chcesz w dobrej jakości przy pomocy spotify czy innego programu (wystarczy darmowy).
Ewentualnie pendriva z muzyką lub zgrać mp3 do telefonu.
Kasety, CD, Aux to już przeżytek na dzień dzisiejszy, gdyż dążymy do łączności bezprzewodowej. Jedynie czego brakuje to android auto po WIFI :roll:
catalept
Posty: 20
Rejestracja: 21 sie 2020, 09:54
model samochodu: Proceed GT 2020

Re: Tzw system audio

Post autor: catalept »

Kijem Wisły nie zawrócisz. Dziś to właśnie smartfon jest centralnym hubem do wszelakiej konsumpcji treści. Płyty CD to prehistoria, (muzyka w plikach MP3 na pendrive też). AIe to właśnie dobrze, stare i niewygodne technologie muszą odejść i świetnie że projektanci KIA to czują i nie zamontowali w naszych samochodach przestarzałej technologii.
Yanos
Posty: 50
Rejestracja: 27 cze 2020, 06:47
model samochodu: Kia ProCeed

Re: Tzw system audio

Post autor: Yanos »

A możesz napisać czego byś oczekiwał ?
Bo ten post to jakiś ogólny ból dupy :lol:

Mam wpięty cplay2air. Jak wchodzę do auta bezprzewodowo łączy się z ajfonem i już mam dostęp do wszystkiego co chcę przez Apple Music.
Czasy kaset i płyt już dawno minęły.
Daniel_76
Posty: 43
Rejestracja: 22 lis 2020, 13:09
model samochodu: Pro_ceed GT

Re: Tzw system audio

Post autor: Daniel_76 »

Yanos pisze: 03 gru 2020, 11:07 Mam wpięty cplay2air. (...)
Yanos używasz dokładnie tego https://allegro.pl/oferta/carlinkit-be ... 9679823899 ?

Zastanawiam się tylko czy jest sens brać v. 2.0
mors certa hora incerta
Kemp
Posty: 96
Rejestracja: 17 wrz 2019, 20:17
model samochodu: Kia Stinger GT
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Tzw system audio

Post autor: Kemp »

Yanos pisze: 03 gru 2020, 11:07 A możesz napisać czego byś oczekiwał ?
Bo ten post to jakiś ogólny ból dupy :lol:

Mam wpięty cplay2air. Jak wchodzę do auta bezprzewodowo łączy się z ajfonem i już mam dostęp do wszystkiego co chcę przez Apple Music.
Czasy kaset i płyt już dawno minęły.
Możesz coś więcej napisać o tym cplay? Czy np. łączy automatycznie czy pyta po uruchomieniu? No i czy nie ma lagów? :D
Chyba się zainteresuje ze względu na to, że większość dzwięków leci u mnie ze spotify a kabelek wk.. ;)

Pozdr
Yanos
Posty: 50
Rejestracja: 27 cze 2020, 06:47
model samochodu: Kia ProCeed

Re: Tzw system audio

Post autor: Yanos »

Daniel_76 pisze: 03 gru 2020, 18:22 Yanos używasz dokładnie tego https://allegro.pl/oferta/carlinkit-be ... 9679823899 ?

Zastanawiam się tylko czy jest sens brać v. 2.0
Nie. Nie używam carlinkit. Słyszałem o nim i dobre rzeczy i złe właśnie jeśli chodzi o opóźnienia.
Ja używam cplay2air. Jedyna strona z której można zamówić: https://cplay2air.com/
Wysyłka do PL w ciągu tygodnia. Czasami można upolować zniżki. Teraz na BF był za 390. Oczywiście to jest adapter tylko pod ajfona.
Co do działania łączy automatycznie, nie ma żadnych opóźnień. Ogólnie bardzo polecam.
Daniel_76
Posty: 43
Rejestracja: 22 lis 2020, 13:09
model samochodu: Pro_ceed GT

Re: Tzw system audio

Post autor: Daniel_76 »

Dzięki za pomoc - zamawiam;):)
i oczywiście chodzi mi tylko i wyłącznie pod nadgryziony zakazany owoc ;)
mors certa hora incerta
Marek3003
Posty: 603
Rejestracja: 06 paź 2020, 10:52
model samochodu: ProCeed GT 1.6 T-GDI 6MT 2020
Lokalizacja: POMORSKIE

Re: Tzw system audio

Post autor: Marek3003 »

No i wszystko w temacie. Bardzo dziękuje. Jeszcze tylko Syn mi kilka rzeczy wytłumaczy i będzie ok😀
Żałosny, rozpaczający i niedouczony krytykant Proceeda :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”