Cyfrowe zegary - personalizacja?

forum użytkowników modelu ProCeed
rafalg1
Posty: 84
Rejestracja: 21 gru 2019, 19:31
model samochodu: ProCeed GT. 2020 Deluxe white +PSN
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: rafalg1 »

Bzocho24
Ja zamawiałem 19 grudnia 2019 i mam UVO.
Jak koledzy napisali to jak już odebrałeś to małe szanse (a wręcz zerowe) że będziesz to miał. UVO moim zdaniem jest przereklamowane :P . Jak dają Ci pakiet serwisowy na 4 przeglądy (ja kupując auto zapłaciłem za taki pakiet chyba 3,6k zł GT) + 600 zł na wache to dobra propozycja. Ale sam przed odbiorem zastanawiałem się czy UVO będzie bo czytałem różne posty na forum.
bzocho24
Posty: 8
Rejestracja: 28 mar 2020, 17:47
model samochodu: Proceed GT 2020

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: bzocho24 »

Dzięki, jakoś podniosłeś na duchu! :)
Poczuwają się do odpowiedzialności. Wiec liczę, ze dorzuca coś jeszcze, typu dywaniki Gt.
A w tym pakiecie masz już części, oleje, filtry itp tak?
I co masz na myśli mówiąc przereklamowane - jeszcze nie ma apki oficjalnej wiec pewnie nie ma jeszcze pełnej funkcjonalności?
rafalg1
Posty: 84
Rejestracja: 21 gru 2019, 19:31
model samochodu: ProCeed GT. 2020 Deluxe white +PSN
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: rafalg1 »

Nie dostałeś dywaników :shock: , mnie sprzedawca przy zamówieniu pytał czy chce welur czy gumiaki. UVO apki oficjalnie nie ma na PL ale jest na EU (działa po polsku), można zarejestrować samochód po VIN i swoim nr telefonu. Już korzystam. Jedynie można zdalnie otworzyc/zamknąć samochod, wysłać trasę do nawi z telefonu i zobaczyć na mapie gdzie jest samochód (lokalizacja). No i zobaczyć ile trwaly poszczególne przejazdu. Jak będzie oficjalnie w PL to raczej nic więcej nie będzie. Pakiet serwisowy który kupiłem (dorzuciłem do leasingu). Obejmuje wszystko co związane z przeglądem, olej, płyny, filtry, robociznę. Jadę wstawiam auto na przegląd i odbieram, w moim przypadku starczy na 4 lata bo jeżdżę do 15k rocznie.
bzocho24
Posty: 8
Rejestracja: 28 mar 2020, 17:47
model samochodu: Proceed GT 2020

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: bzocho24 »

Były, ale gumowe :/ koszt tych welurowych 249 w ASO.
Ok, to faktycznie nie ma jakichś wybitnych opcji. Myśle, ze to co jest ciekawe, a ja tego nie mam, to to, że dzięki UVO kia live itp dostaje połączenie internetu z telefonu. Dzięki temu pewnie masz pogodę aktywna? Ja mam wyłączony widget bo muszę udostępniać router. Co jest uciążliwe, bo iOS nie łączy stawia automatycznie hot spota. Muszę robić to za każdym razem, co jest uciążliwe i po prostu nie robię tego w codziennej jeździe :)
A pamiętasz jaki olej leja w tym pakiecie?
Czyli mi starczyłby praktycznie tez na 4 lata, robię podobny przebieg rocznie.
A wymieniałeś olej po 2-3k km?
rafalg1
Posty: 84
Rejestracja: 21 gru 2019, 19:31
model samochodu: ProCeed GT. 2020 Deluxe white +PSN
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: rafalg1 »

Ten widget pogody to gadżet. Mi osobiście zbędny. Jakby go nie było to bym nie płakał (mam w C2FL którym obecnie jeździ żona i trzeba było właśnie robić hotspot ale może kilka razy używałem). Usługi Life są fajne w nawi bo pokazują korki itp, ale i tak jak potrzebuje nawi to przez AndroidAuto włącz google mapy. Olej wymieniłem przy 2050 km, Kia teraz leje jakiś Orlenowy specjalnie dla nich. Nigdy nie woziłem swojego oleju bo mam zaufanie do gwarancji, jak serwis robi co producent poleca i za co ręczy to niech tak będzie (w C2FL też tak robiłem od 2015 roku).
bzocho24
Posty: 8
Rejestracja: 28 mar 2020, 17:47
model samochodu: Proceed GT 2020

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: bzocho24 »

Ok,
Dzięki za odpowiedzi.
Ja teraz tylko potrzebuje sprawdzić czy aby po VIN nie są wbite te specyfikacje, a nie ma ich fizycznie bo to może zaszkodzić przy sprzedaży.
Auto mam 2020 rok, full opcja, bez Uvo i SLW jak się okazało.
Po dobrych rabatach zapłaciłem 125 wiec chyba jakoś przeżyje bez tych pakietow, chociaż ciężko mi uzyskać gdziekolwiek informacje ile są warte te dwa pakiety, UVO i SLW.
lojak
Posty: 74
Rejestracja: 15 gru 2019, 19:45
model samochodu: ProCeed GT 20 FULL
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: lojak »

bzocho24 pisze: 01 kwie 2020, 22:28 Ok,
Dzięki za odpowiedzi.
Ja teraz tylko potrzebuje sprawdzić czy aby po VIN nie są wbite te specyfikacje, a nie ma ich fizycznie bo to może zaszkodzić przy sprzedaży.
Auto mam 2020 rok, full opcja, bez Uvo i SLW jak się okazało.
Po dobrych rabatach zapłaciłem 125 wiec chyba jakoś przeżyje bez tych pakietow, chociaż ciężko mi uzyskać gdziekolwiek informacje ile są warte te dwa pakiety, UVO i SLW.
SLW pewnie masz, ale masz wyłączone jak u mnie, ja też mam full opcje model my20 i produkcja 2020.
Jak odebrałem auto nie miałem SLW w opcjach, na pierwszej wymianie oleju poprosiłem ASO i włączyli mi tą opcję. Raczej to kwestia oprogramowania.

Pozdrawiam Lojak
Pozdrawiam Lojak

:arrow: Instagram |Facebook
bzocho24
Posty: 8
Rejestracja: 28 mar 2020, 17:47
model samochodu: Proceed GT 2020

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: bzocho24 »

O to ciekawe, u mnie ekran w ustawieniach wyglada tak, ze nie mam możliwości wyboru włączenia SLW.
W asystencie wspomagania kierowcy nie mam wyboru SLW.
Tez tak miałeś?
lojak
Posty: 74
Rejestracja: 15 gru 2019, 19:45
model samochodu: ProCeed GT 20 FULL
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: lojak »

bzocho24 pisze: 02 kwie 2020, 07:45 O to ciekawe, u mnie ekran w ustawieniach wyglada tak, ze nie mam możliwości wyboru włączenia SLW.
W asystencie wspomagania kierowcy nie mam wyboru SLW.
Tez tak miałeś?
Dokładnie nie było go w menu asystenta wspomagania a po wizycie w ASO pojawił się
Pozdrawiam Lojak

:arrow: Instagram |Facebook
bzocho24
Posty: 8
Rejestracja: 28 mar 2020, 17:47
model samochodu: Proceed GT 2020

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: bzocho24 »

To ciekawe.
Sam zwróciłeś im na to uwagę? Aby Ci to uruchomili?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”