Cyfrowe zegary - personalizacja?

forum użytkowników modelu ProCeed
kula159
Posty: 47
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:41

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: kula159 »

lojak pisze: 16 lut 2020, 09:13 Tak zamówiłem pakiet TECH i mam wszystko z niego oprócz SLW i UVO

Pozdrawiam Lojak
Chcesz powiedzieć że dostałeś auto niezgodne ze specyfikacją i je odebrałeś? Udzielili Ci z tego tytułu jakiejś kompensaty czy może olali temat?
sojus

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: sojus »

Tez nie rozumiem jak można odebrać coś innego niż to co zostało zamówione...
lojak
Posty: 74
Rejestracja: 15 gru 2019, 19:45
model samochodu: ProCeed GT 20 FULL
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: lojak »

kula159 pisze: 16 lut 2020, 13:21
lojak pisze: 16 lut 2020, 09:13 Tak zamówiłem pakiet TECH i mam wszystko z niego oprócz SLW i UVO

Pozdrawiam Lojak
Chcesz powiedzieć że dostałeś auto niezgodne ze specyfikacją i je odebrałeś? Udzielili Ci z tego tytułu jakiejś kompensaty czy może olali temat?
W specyfikacji zamówienia nie miałem wyszczególnionego UVO chociaż zamawiałem "full opcje modelowo i rok produkcji 2020", sprzedawca w trakcie produkcji potwierdził, że auto nie będzie miało UVO, pytałem czy można je dołożyć, ale salon nie był w stanie udzielić mi precyzyjnej odpowiedzi, dostałem rabat VIP na zakup auta, po zapoznaniu się, co daje UVO w Proceed GT to przestałem bić pianę, bo nie można uruchomić auta zdalnie i uruchomić klimę lub ogrzewanie a na tym mi zależało, podejrzewam, że auto jest jednym z pierwszych egzemplarzy 2020 i mogło nie mieć jeszcze UVO i SLW. Poza tym na zamówieniu odbiór miałem 31.03 a auto dostałem 14.02.
Jeśli chodzi o rozpoznawanie znaków, oryginalna nawigacja rozczarowała mnie bardzo i korzystam z Apple Car

Pozdrawiam Lojak
Pozdrawiam Lojak

:arrow: Instagram |Facebook
kula159
Posty: 47
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:41

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: kula159 »

lojak pisze: 16 lut 2020, 19:11
kula159 pisze: 16 lut 2020, 13:21
lojak pisze: 16 lut 2020, 09:13 Tak zamówiłem pakiet TECH i mam wszystko z niego oprócz SLW i UVO

Pozdrawiam Lojak
Chcesz powiedzieć że dostałeś auto niezgodne ze specyfikacją i je odebrałeś? Udzielili Ci z tego tytułu jakiejś kompensaty czy może olali temat?
W specyfikacji zamówienia nie miałem wyszczególnionego UVO chociaż zamawiałem "full opcje modelowo i rok produkcji 2020", sprzedawca w trakcie produkcji potwierdził, że auto nie będzie miało UVO, pytałem czy można je dołożyć, ale salon nie był w stanie udzielić mi precyzyjnej odpowiedzi, dostałem rabat VIP na zakup auta, po zapoznaniu się, co daje UVO w Proceed GT to przestałem bić pianę, bo nie można uruchomić auta zdalnie i uruchomić klimę lub ogrzewanie a na tym mi zależało, podejrzewam, że auto jest jednym z pierwszych egzemplarzy 2020 i mogło nie mieć jeszcze UVO i SLW. Poza tym na zamówieniu odbiór miałem 31.03 a auto dostałem 14.02.
Jeśli chodzi o rozpoznawanie znaków, oryginalna nawigacja rozczarowała mnie bardzo i korzystam z Apple Car

Pozdrawiam Lojak
W zamówieniu mam również odbiór na 31.03, ale w tym tygodniu mam odebrać auto. Zamawiane 23.12
Mam jasno napisane, że będzie pakiet TEC z UVO i rozpoznawaniem znaków - jeżeli w dniu odbioru nie będzie tego, będę rozmawiał ze sprzedającym ;)
Powiedzcie jeszcze - jak rozpoznać czy te UVO jest czy go nie ma? W sklepie android nie ma oficjalnej apki do pobrania, gdzie w aucie wejść w ustawienia żeby to zobaczyć?
kula159
Posty: 47
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:41

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: kula159 »

Auto odebrane.
W salonie zrobili oczy jak zapytałem o UVO I rozpoznawanie znaków. Poszliśmy do auta i musiałem sam dojść czy jest UVO czy go nie ma- zgodnie z zamówieniem auto ma całe zamówione wyposażenie ;)
Jutro bede walczył z uruchomieniem tej opcji- znaki rozpoznaje bez problemu i dziala to całkiem sprawnie.
rafalg1
Posty: 84
Rejestracja: 21 gru 2019, 19:31
model samochodu: ProCeed GT. 2020 Deluxe white +PSN
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: rafalg1 »

Ja dziś też odebrałem. Jest UVO i rozpoznawanie znaków. Pełne UVO będzie dziać jak będzie apka dostępna dla PL. Podobno pod koniec lutego, początek marca.
kula159
Posty: 47
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:41

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: kula159 »

Ja już pobrałem plik .app i o dziwo jest normalnie język polski do wyboru przy umowach licencyjnych ;)
Także moim zdaniem UVO już jest przygotowane na nasz rynek :)
rafalg1
Posty: 84
Rejestracja: 21 gru 2019, 19:31
model samochodu: ProCeed GT. 2020 Deluxe white +PSN
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: rafalg1 »

Podaj link do apki. Bo sklepie nie ma.
kula159
Posty: 47
Rejestracja: 31 gru 2019, 11:41

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: kula159 »

Ja pobrałem stąd:
https://apkpure.com/pl/kia-uvo-europe/com.kia.uvo.eu
Nie wiem jak z językiem aplikacji, ale na samym początku można wybrać język polski :)
llcooljozek
Posty: 7
Rejestracja: 01 sty 2020, 13:57

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: llcooljozek »

Kula, a działa odpalanie auta zdalnie, ustawienie temperatury?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”