Cyfrowe zegary - personalizacja?

forum użytkowników modelu ProCeed
Kefir
Posty: 61
Rejestracja: 29 sty 2020, 21:55
model samochodu: Proces gt

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: Kefir »

lojak pisze: 24 lut 2020, 14:01 Ja również dziś byłem na serwisie po pierwszym 1k km i zapytałem czy mogą mi włączyć SLW czyli odczytywanie znaków z ograniczeniem prędkości i przy odbiorze wsio jest 😍


Zmieniałeś oliwę?;) co zalali??:)
marimach77
Posty: 169
Rejestracja: 21 wrz 2019, 21:12
model samochodu: Kia XCeed 1.4 T-GDI 7DCT XL+AEB
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: marimach77 »

lojak pisze: 24 lut 2020, 14:01zapytałem czy mogą mi włączyć SLW czyli odczytywanie znaków z ograniczeniem prędkości i przy odbiorze wsio jest 😍
A wiesz jak to zrobili?
Kia XCeed 1.4 T-GDI 7DCT XL+AEB
Obrazek
bzocho24
Posty: 8
Rejestracja: 28 mar 2020, 17:47
model samochodu: Proceed GT 2020

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: bzocho24 »

Czołem!
Ja toczę właśnie batalie z KIA.
W specyfikacji auta mam KIA UVO CONNECT, jednak przy odbiorze poinformowali mnie, ze nie jest dostępne jeszcze w Polsce.
Jak się okazało w aucie tez nie ;)
Mam rozpoznawanie znaków z navi, nie mam ich na icocpit ani nie mam ikony Uvo na navi.
Dajcie proszę znać czy komuś tez się to zdarzyło. Rozumiem, ze jeśli jest Uvo w aucie to powinna być ikona?

Pzdr
kubadok
Posty: 21
Rejestracja: 19 lut 2020, 09:41
model samochodu: Kia Proceed GT 7 DCT

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: kubadok »

Tak, powinna być. Mnie podłączyli choć apke ściągnąłem z APKPure.com. wszystko działa bardzo ładnie.
rafalg1
Posty: 84
Rejestracja: 21 gru 2019, 19:31
model samochodu: ProCeed GT. 2020 Deluxe white +PSN
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: rafalg1 »

Nie ma jeszcze apki na tel dla PL. Jeśli na ekranie w samochodzie masz ikonkę UVO w górnym prawym rogu to masz UVO w aucie. Jak nie masz to nie będzie :-(
bzocho24
Posty: 8
Rejestracja: 28 mar 2020, 17:47
model samochodu: Proceed GT 2020

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: bzocho24 »

W związku z brakiem UVO + SLW, będę rościł o rekompensatę.
Na ten moment zaproponowano mi 4 przeglądy, 2 małe i 2 duże + 600zl na paliwo.
Co sądzicie o takiej formie rekompensaty w związku z brakiem tych rzeczy?
Auto 2020, full opcja. Jak się okazuje zamówiona w zeszłym roku, wiec bez Tych udogodnień. Jednak duża navi i icocpit.
Czy ktoś się orientuje czy jest możliwość dołożenia systemu? Z tego co uważam osobiście nie, pewnie musi być pod to przygotowane okablowanie itp już na bazie produkcji.
sojus

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: sojus »

bzocho24 pisze: 29 mar 2020, 21:07 W związku z brakiem UVO + SLW, będę rościł o rekompensatę.
Na ten moment zaproponowano mi 4 przeglądy, 2 małe i 2 duże + 600zl na paliwo.
Co sądzicie o takiej formie rekompensaty w związku z brakiem tych rzeczy?
Auto 2020, full opcja. Jak się okazuje zamówiona w zeszłym roku, wiec bez Tych udogodnień. Jednak duża navi i icocpit.
Czy ktoś się orientuje czy jest możliwość dołożenia systemu? Z tego co uważam osobiście nie, pewnie musi być pod to przygotowane okablowanie itp już na bazie produkcji.
Jeżeli Ci na tym zależy to ja bym nie chciał gratisów tylko to co zamówiłeś ale jeśli odebrałeś już auto to wyboru nie masz...
bzocho24
Posty: 8
Rejestracja: 28 mar 2020, 17:47
model samochodu: Proceed GT 2020

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: bzocho24 »

Odebrałem bo tak jak pisałem wcześniej - dostałem informacje, ze UVO nie jest jeszcze dostepne w PL.
Tak na dobra sprawę nie wiem czy jest to system, o który warto zakładać sprawy sądowe. Bo auta od tak nikt mi nie wymieni ;)
W specyfikacji leasingu jednak miałem podpisane, ze UVO + SLW jest.
sojus

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: sojus »

Wiec jak odebrałeś to nie masz już wyjścia bo podpisałeś protokół i nic im nie zrobisz.
rafalg1
Posty: 84
Rejestracja: 21 gru 2019, 19:31
model samochodu: ProCeed GT. 2020 Deluxe white +PSN
Lokalizacja: Warszawa

Re: Cyfrowe zegary - personalizacja?

Post autor: rafalg1 »

Bzocho24
Ja zamawiałem 19 grudnia 2019 i mam UVO.
Jak koledzy napisali to jak już odebrałeś to małe szanse (a wręcz zerowe) że będziesz to miał. UVO moim zdaniem jest przereklamowane :P . Jak dają Ci pakiet serwisowy na 4 przeglądy (ja kupując auto zapłaciłem za taki pakiet chyba 3,6k zł GT) + 600 zł na wache to dobra propozycja. Ale sam przed odbiorem zastanawiałem się czy UVO będzie bo czytałem różne posty na forum.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”