Wygluszenie całego bagażnika

forum użytkowników modelu ProCeed
hitman047
Posty: 97
Rejestracja: 22 gru 2019, 09:34
model samochodu: Kia Proceed GT

Wygluszenie całego bagażnika

Post autor: hitman047 »

Dzień dobry wszystkim!

Z racji że temat hałasów dochodzących z bagażnika bywa dla niektórych uciążliwy, a nie wszyscy mają czas i możliwości samemu to wygłuszyć, porozmawialem z kolegą który ma warsztat zajmujący się między innymi takimi rzeczami profesjonalnie (okleja też samochody i zmienia im kolor - jest znany na całym Śląsku). Ustalone mam z nim dobre ceny na zabieg wygluszenia całego bagażnika, klapy itp przy użyciu najlepszych mat. Cena może się zmienić na atrakcyjniejsza przy większej ilości osób. W razie czego proszę o kontakt na pw.
Warsztat znajduje się w Katowicach.
Pozdrawiam serdecznie
Tyyan4232
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2020, 07:31
model samochodu: Pro ceed

Re: Wygluszenie całego bagażnika

Post autor: Tyyan4232 »

Witam jaki koszt wy
głuszenia?
Michu
Posty: 9
Rejestracja: 10 wrz 2019, 15:55

Re: Wygluszenie całego bagażnika

Post autor: Michu »

i pytanie ile to zajmuje czasu, np. przyjazd w sobotę rano i zostawienie auta na 3h? czy raczej dwa dni w tygodniu?
hitman047
Posty: 97
Rejestracja: 22 gru 2019, 09:34
model samochodu: Kia Proceed GT

Re: Wygluszenie całego bagażnika

Post autor: hitman047 »

Jak się wtedy dowiadywalem to koszt 1400 złotych z wykorzystaniem najlepszych mat, które bardzo dobrze tłumią A jednocześnie są lekkie. Ile czasu to nie wiem - muszę się spytać.
Kobil
Posty: 239
Rejestracja: 07 cze 2019, 12:10
model samochodu: Kia XCeed XL 1.6TGDI 7DCT
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wygluszenie całego bagażnika

Post autor: Kobil »

Ja wygłuszyłem cały bagażnik, nadkola wewnątrz, na zewnątrz podłogę pod kanapą i wszystkie drzwi w Kii Xceed. Same materiały ze średniej wyższej półki kosztowały 1050zł. Materiały na na bagażnik i nadkola to około 720zł.
pabel84
Posty: 25
Rejestracja: 17 lis 2019, 17:18
model samochodu: Proceed GT

Re: Wygluszenie całego bagażnika

Post autor: pabel84 »

Kobil pisze: 09 mar 2020, 07:27 Ja wygłuszyłem cały bagażnik, nadkola wewnątrz, na zewnątrz podłogę pod kanapą i wszystkie drzwi w Kii Xceed. Same materiały ze średniej wyższej półki kosztowały 1050zł. Materiały na na bagażnik i nadkola to około 720zł.
Jest jakaś różnica ?
Kobil
Posty: 239
Rejestracja: 07 cze 2019, 12:10
model samochodu: Kia XCeed XL 1.6TGDI 7DCT
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wygluszenie całego bagażnika

Post autor: Kobil »

Różnica jest ogromna. Nie słychać już szumu toczenia się kół i tego po jakiej nawierzchni jadę. Po zakupie dostawałem szału, bo każdą zmianę asfaltu poznawałem na słuch.
BoB
Posty: 49
Rejestracja: 03 sty 2020, 19:05
model samochodu: XCEED 1.6 7DCT XL + AEB

Re: Wygluszenie całego bagażnika

Post autor: BoB »

Sam wygłuszałeś czy jakaś firma?
A co z gwarancją, czy KMP nie ma zastrzeżeń, masz jakąś zgodę?
sojus

Re: Wygluszenie całego bagażnika

Post autor: sojus »

Z głośnością to jest sprawa bardzo indywidualna. Nikt z kim jechałem nie stwierdził ze jest głośno w środku. Dla mnie tez jest ok.
kasia123
Posty: 7
Rejestracja: 19 lut 2020, 22:22

Re: Wygluszenie całego bagażnika

Post autor: kasia123 »

Czy takie wygłuszenie tylko ma wpływ na wygłuszenie po czym jedziemy czy wygłusza też inne dźwięki - np. szum powietrza? Czy jeszcze ktoś wygłuszał swojego proceeda i mógłby się podzielić opinią?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”