Typowe usterki i niedoróbki Kia ProCeed

forum użytkowników modelu ProCeed
omar77
Posty: 72
Rejestracja: 31 maja 2021, 17:07

Re: Typowe usterki i niedoróbki

Post autor: omar77 »

Blues Brothers pisze: 22 gru 2021, 06:42 A nie czasem uszczelka przymarzła ?
Nie bo wtedy od środka by też był problem. Gdzieś się musiała dostać woda pewnie i zamarzło bo po nocy w garażu problem znikł ale trochę dziwne. Nigdy w żadnym aucie nie miałem takiego problemu przy wiele większych mrozach
sebaseba
Posty: 86
Rejestracja: 01 lis 2021, 20:08
model samochodu: Kia

Re: Typowe usterki i niedoróbki

Post autor: sebaseba »

Ja nie rozumiem wielu uwag co do auta. Niektorzy mowia ze cos czasem zatrzeszczy, cos slychac, klamka przymarznie. Serio takie problemy macie z tym autem? Znajomy tez ma opla astre i sie dziwi ze plastiki w srodku, a nie skora. Chcecie skore wszedzie idealna jakosc to maybacha trzeba kupic a nie na takie pierdoly narzekac. Mi klamka codziennie przymarza w 3 letnim aucie i psikam przed wejsciem odmrazaczem, klamka jest tak zrobiona ze snieg osiada potem dostaje sie we wneki w nocy jest mroz i zamarza. Normalne. Zalezy od ksztaltu klamki. Juz powoli nie moge czytac o takich problemach, tu spinka zatrzeszczy, tu podklokietnik... takie czasy i tak sie auta robi.
Awatar użytkownika
Impress
Posty: 91
Rejestracja: 19 mar 2021, 10:09
model samochodu: ProCeed GT '21

Re: Typowe usterki i niedoróbki

Post autor: Impress »

sebaseba pisze: 22 gru 2021, 11:46 Ja nie rozumiem wielu uwag co do auta. Niektorzy mowia ze cos czasem zatrzeszczy, cos slychac, klamka przymarznie. Serio takie problemy macie z tym autem? Znajomy tez ma opla astre i sie dziwi ze plastiki w srodku, a nie skora. Chcecie skore wszedzie idealna jakosc to maybacha trzeba kupic a nie na takie pierdoly narzekac. Mi klamka codziennie przymarza w 3 letnim aucie i psikam przed wejsciem odmrazaczem, klamka jest tak zrobiona ze snieg osiada potem dostaje sie we wneki w nocy jest mroz i zamarza. Normalne. Zalezy od ksztaltu klamki. Juz powoli nie moge czytac o takich problemach, tu spinka zatrzeszczy, tu podklokietnik... takie czasy i tak sie auta robi.
Odnoszę podobne wrażenie. A na przykład problemy ze "ściąganiem w prawo" nasiliły się (według mnie) po słynnej na cały kraj akcji z Mercedesem s63amg na kanale Global Motors. Wierzę, że zdarzają się takie czy inne problemy ale serio, część uwag to narzekanie dla narzekania... ale to chyba nasza cecha narodowa bo świat motoryzacji nie jest tutaj wyjątkiem ;)
Piter1993
Posty: 76
Rejestracja: 11 mar 2018, 09:21
model samochodu: Proceed GT full

Re: Typowe usterki i niedoróbki

Post autor: Piter1993 »

sebaseba pisze: 22 gru 2021, 11:46 Ja nie rozumiem wielu uwag co do auta. Niektorzy mowia ze cos czasem zatrzeszczy, cos slychac, klamka przymarznie. Serio takie problemy macie z tym autem? Znajomy tez ma opla astre i sie dziwi ze plastiki w srodku, a nie skora. Chcecie skore wszedzie idealna jakosc to maybacha trzeba kupic a nie na takie pierdoly narzekac. Mi klamka codziennie przymarza w 3 letnim aucie i psikam przed wejsciem odmrazaczem, klamka jest tak zrobiona ze snieg osiada potem dostaje sie we wneki w nocy jest mroz i zamarza. Normalne. Zalezy od ksztaltu klamki. Juz powoli nie moge czytac o takich problemach, tu spinka zatrzeszczy, tu podklokietnik... takie czasy i tak sie auta robi.
Maybach też byłyby zły bo... Za dużo pali i biale wnętrze by się brudzilo :D :D
Proceed GT full (MY22)
Awatar użytkownika
Impress
Posty: 91
Rejestracja: 19 mar 2021, 10:09
model samochodu: ProCeed GT '21

Re: Typowe usterki i niedoróbki

Post autor: Impress »

Piter1993 pisze: 22 gru 2021, 13:05
sebaseba pisze: 22 gru 2021, 11:46 Ja nie rozumiem wielu uwag co do auta. Niektorzy mowia ze cos czasem zatrzeszczy, cos slychac, klamka przymarznie. Serio takie problemy macie z tym autem? Znajomy tez ma opla astre i sie dziwi ze plastiki w srodku, a nie skora. Chcecie skore wszedzie idealna jakosc to maybacha trzeba kupic a nie na takie pierdoly narzekac. Mi klamka codziennie przymarza w 3 letnim aucie i psikam przed wejsciem odmrazaczem, klamka jest tak zrobiona ze snieg osiada potem dostaje sie we wneki w nocy jest mroz i zamarza. Normalne. Zalezy od ksztaltu klamki. Juz powoli nie moge czytac o takich problemach, tu spinka zatrzeszczy, tu podklokietnik... takie czasy i tak sie auta robi.
Maybach też byłyby zły bo... Za dużo pali i bialie wnętrze by się brudzilo :D :D
No i taki długi a tylko 4 siedzenia ma... Ło Paaaanie to moja Micra ma 5 :D
sebaseba
Posty: 86
Rejestracja: 01 lis 2021, 20:08
model samochodu: Kia

Re: Typowe usterki i niedoróbki

Post autor: sebaseba »

Maybach za duzo pali? Niektorzy pisza ze gt pali po 16 litrow.. xD kiedy ja na jezdzie testowej w mieszanym zrobilem 8 litrow. Co do narzekania to fakt... polska, zamiast sie cieszyc autem to ciagle narzekanie. Rozumiem wady mechaniczne jak sie dzieja i nie mozna normalnie uzytkowac auta. Ale jak takie pierdoly jak cos raz na kilka tys km zatrzeszczy w aucie mam to w dupie.
goldenguti
Posty: 102
Rejestracja: 10 lip 2021, 14:38
model samochodu: Proceed polift

Re: Typowe usterki i niedoróbki

Post autor: goldenguti »

sebaseba pisze: 22 gru 2021, 13:45 Maybach za duzo pali? Niektorzy pisza ze gt pali po 16 litrow.. xD kiedy ja na jezdzie testowej w mieszanym zrobilem 8 litrow. Co do narzekania to fakt... polska, zamiast sie cieszyc autem to ciagle narzekanie. Rozumiem wady mechaniczne jak sie dzieja i nie mozna normalnie uzytkowac auta. Ale jak takie pierdoly jak cos raz na kilka tys km zatrzeszczy w aucie mam to w dupie.
Polactwo myśli, że jak wyda 30 tysięcy euro na auto to powinno mieć perforowane skóry z przeszyciami, wygłuszenie bentleya, spasowanie audi no i wiadomo, osiągi Tesli S Plaid, a spalanie yarisa w hybrydzie. Ogólnie w mojej branży (sprężarki powietrza) idzie zauważyć trend, że im ktoś ma mniejszą maszynę tym bardziej polaczkowaty jest, więcej jest "ja żądam, to ma być natychmiast zrobione, ja mam produkcję proszę pana", a im ktoś jest majętniejszy tym ma trochę więcej pojęcia o świecie :) W samochodach widać takie podejście się potęguje, w końcu każdy Polak zna się na samochodach i mechanice lepiej od producentów i mechaników :D
Blues Brothers
Posty: 480
Rejestracja: 22 lis 2021, 22:20

Re: Typowe usterki i niedoróbki

Post autor: Blues Brothers »

Art 212kk, wyczerpałeś swoim postem
Marek3003
Posty: 606
Rejestracja: 06 paź 2020, 10:52
model samochodu: ProCeed GT 1.6 T-GDI 6MT 2020
Lokalizacja: POMORSKIE

Re: Typowe usterki i niedoróbki

Post autor: Marek3003 »

goldenguti pisze: 22 gru 2021, 17:38
sebaseba pisze: 22 gru 2021, 13:45 Maybach za duzo pali? Niektorzy pisza ze gt pali po 16 litrow.. xD kiedy ja na jezdzie testowej w mieszanym zrobilem 8 litrow. Co do narzekania to fakt... polska, zamiast sie cieszyc autem to ciagle narzekanie. Rozumiem wady mechaniczne jak sie dzieja i nie mozna normalnie uzytkowac auta. Ale jak takie pierdoly jak cos raz na kilka tys km zatrzeszczy w aucie mam to w dupie.
Polactwo myśli, że jak wyda 30 tysięcy euro na auto to powinno mieć perforowane skóry z przeszyciami, wygłuszenie bentleya, spasowanie audi no i wiadomo, osiągi Tesli S Plaid, a spalanie yarisa w hybrydzie. Ogólnie w mojej branży (sprężarki powietrza) idzie zauważyć trend, że im ktoś ma mniejszą maszynę tym bardziej polaczkowaty jest, więcej jest "ja żądam, to ma być natychmiast zrobione, ja mam produkcję proszę pana", a im ktoś jest majętniejszy tym ma trochę więcej pojęcia o świecie :) W samochodach widać takie podejście się potęguje, w końcu każdy Polak zna się na samochodach i mechanice lepiej od producentów i mechaników :D
To co napisałeś jest poniżej krytyki. Mam 52 lata. W życiu miałem coś około 35 samochodów. Kiedyś samochód kupowało sie na maksymalnie 6 miesięcy by sprzedać bez podatku. Miałem 4 nowe z salonu. Był też i fiat 126p. Oczywiście zanim się dotarł to nie raz go zalałem ale nigdy nie byłem z nim w serwisie z usterką. A teraz najważniejsze. Kupuje nowy samochód za kwotę taką jaką mnie stać i wara od tego czy stać mnie tylko na Kię czy na Bentleya. Ale oczekuje tylko i aż dotrzymania umowy przez kogoś kto sprzedał mi samochód. Nic więcej ponad to! Jeśli jest nowy to ma być sprawny! Nie oczekuje perforowanych skór i wygłuszenia bentleya. Ale jak mi urywa łeb na autostradzie w drodze do Włoch to kupuję maty i wygłuszam sobie nie prosząc serwis o zwrot kosztów. Ale jak samochód nie odpala to chyba jest z mojej strony uzasadnione zapytanie się na forum i skomentowanie że kupiłem szmelc. A reasumując to co napisałeś to znam bogatych ludzi co to majątek dostali od Tatusia i mają wylane czy maja sprawne 1,2 czy 3 maszyny. Tak tez podchodzą do samochodów. Przegląd co 30-40 tysiecy bo po 3 latach sprzedadzą i kupią nowy. Ale jak ktoś zna wartość zarobionych pieniędzy to inaczej podchodzi do tego i wymaga tylko - uczciwości. A uczciwość nie ma nic wspólnego z pojęciem o świecie!
Żałosny, rozpaczający i niedouczony krytykant Proceeda :lol:
Sid
Posty: 371
Rejestracja: 01 sty 2021, 15:25
model samochodu: Ceed
Lokalizacja: Polska

Re: Typowe usterki i niedoróbki

Post autor: Sid »

A nie wydaje się Wam, że oba macie po troszku racji :D? I obaj dość ostro napisaliście. Jeden wsypał wszystkich do jednego worka :D, drugi uważa, że jak auto nie odpala, to już jest szmelc. Podobno szmelcu nie da się naprawić. A jak to jest u Ciebie?
:D Ceed 1.4 t-gdi. :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”