Leasing Kia Proceed

forum użytkowników modelu ProCeed
2410filip
Posty: 2
Rejestracja: 27 kwie 2019, 06:24
model samochodu: Kia Proceed

Leasing Kia Proceed

Post autor: 2410filip »

Cześć!
Planuję zakup Proceeda na firmę i szukam właśnie najlepszej oferty. Dealerzy oferują rabat w granicach 4 - 5 % na działalność i powiedzmy, że cena jest okej ale leasing w Santanderze na 4 lata to ponad 109 % , wydaje się dużo bo w VW na 5 lat dostałem 105%. Jest tu ktoś z leasingiem Kii i czy udało Wam się wywalczyć lepsze finansowanie?
Pozdrawiam, Filip
grzkac
Posty: 2
Rejestracja: 25 kwie 2019, 08:03
model samochodu: Ceed

Re: Leasing Kia Proceed

Post autor: grzkac »

Mam leasing w BNP i calość wychodzi w granicach 108% na 4lata plus oplata za rejestracje. Wplacalem 10% i mam 1% wykup. Wpłata własna 10% jest zaliczana jako I rata więc w sumie zostaje 47rat. Bardzo często wpłata własna nie jest zaliczana jako I rata. Jednym słowem nie wierz reklamom idż do salony wybierz model ustal cene i wtedy zajmij się konkretnymi wyliczeniami leasingu.

Co do ceny kupowałem z wyprzedaży rocznika: cena katalogowa 79290 po rabacie 71900 wiec wychodzi koło 10% (rabat wyprzedażowy rocznika plus rabat za zakup auta na firmę). 150zl dodadtkowy komplet dywaników, 200zł za kompket opon zimowych (17") i 2600zł pakiet 4 przeglądów. Więc mi to odpowiada bo przegląd wychodzi 650zł a opon za 200zł bym nie kupił. Jasne, że lepiej by było dostać wszystko za darmo i może bym negocjował ale potrzebowałem auta na już a na placu stał akurat taki co mi odpowiadał. Ogólnie cudów z ceną nigdy nie ma. Jak nie wyższe % to nie zaliczą wpłaty własnej na I ratę to wcisną GAP RTI lub mają inne opłaty manipulacyjne. Rabaty w salonach też nie są za wysokie więc trzeba negocjować dodatki typu opony lub przeglądy.
Makarons
Posty: 25
Rejestracja: 13 paź 2018, 01:23
model samochodu: Optima + ProCEED GT

Re: Leasing Kia Proceed

Post autor: Makarons »

2410filip pisze:Cześć!
Planuję zakup Proceeda na firmę i szukam właśnie najlepszej oferty. Dealerzy oferują rabat w granicach 4 - 5 % na działalność i powiedzmy, że cena jest okej ale leasing w Santanderze na 4 lata to ponad 109 % , wydaje się dużo bo w VW na 5 lat dostałem 105%. Jest tu ktoś z leasingiem Kii i czy udało Wam się wywalczyć lepsze finansowanie?
Pozdrawiam, Filip
Mogę CI dać namiar na 7% i leasing ja mam 104% w PKO ale wpłata 45% 3 lata wykup 1%
Jak zainteresowany to pisz na PW
colin23
Posty: 38
Rejestracja: 17 kwie 2019, 13:06

Re: Leasing Kia Proceed

Post autor: colin23 »

Pozwoliłem sobie wysłać PW bo jak piszę w innym wątku mocno interesuje mnie Ceed GT.
art
Posty: 6
Rejestracja: 21 maja 2019, 23:12

Re: Leasing Kia Proceed

Post autor: art »

Makarons pisze: 27 kwie 2019, 19:01
2410filip pisze:Cześć!
Planuję zakup Proceeda na firmę i szukam właśnie najlepszej oferty. Dealerzy oferują rabat w granicach 4 - 5 % na działalność i powiedzmy, że cena jest okej ale leasing w Santanderze na 4 lata to ponad 109 % , wydaje się dużo bo w VW na 5 lat dostałem 105%. Jest tu ktoś z leasingiem Kii i czy udało Wam się wywalczyć lepsze finansowanie?
Pozdrawiam, Filip
Mogę CI dać namiar na 7% i leasing ja mam 104% w PKO ale wpłata 45% 3 lata wykup 1%
Jak zainteresowany to pisz na PW
Mogę prosić o info na priv? :-)
Krzemyczek
Posty: 115
Rejestracja: 18 maja 2019, 19:02
model samochodu: Sportage 1,6 T-GDI > X-Ceed 1,6 T-GDI
Lokalizacja: Śląsk

Re: Leasing Kia Proceed

Post autor: Krzemyczek »

2410filip pisze: 27 kwie 2019, 06:32 Cześć!
Planuję zakup Proceeda na firmę i szukam właśnie najlepszej oferty. Dealerzy oferują rabat w granicach 4 - 5 % na działalność i powiedzmy, że cena jest okej ale leasing w Santanderze na 4 lata to ponad 109 % , wydaje się dużo bo w VW na 5 lat dostałem 105%. Jest tu ktoś z leasingiem Kii i czy udało Wam się wywalczyć lepsze finansowanie?
Pozdrawiam, Filip
O jakim rabacie mówisz? Rabat - to kwestia strzału, w czasie i miejscu. Masz jakąś historię kredytowania? Sprawdź M-Bank- M-leasing - przy 20% wpłaty możesz zejść do 101% przy finansowaniu. Miałem tam kilka aut - warto. Na zgłoszenia (zapytania o użytkownika pojazdu) od mandatów naliczają 80 PLN i nie są upierdliwi jeśli chodzi o ubezpieczenie - a to jest moim zdaniem ważny argument. Sami (w tym roku) zasugerowali ubezpieczenie przez nich, (taniej) bo m-Bank chyba ogarnął Axę... I ponoć ma być taniej :) Sprawdź to co napisałem, bo wszystko się zmienia na okrągło... i nie ufaj nikomu :? . Pozdrawiam.
justyna111
Posty: 1
Rejestracja: 28 lut 2019, 14:41
model samochodu: opel

Re: Leasing Kia Proceed

Post autor: justyna111 »

2410filip pisze: 27 kwie 2019, 06:32 Cześć!
Planuję zakup Proceeda na firmę i szukam właśnie najlepszej oferty. Dealerzy oferują rabat w granicach 4 - 5 % na działalność i powiedzmy, że cena jest okej ale leasing w Santanderze na 4 lata to ponad 109 % , wydaje się dużo bo w VW na 5 lat dostałem 105%. Jest tu ktoś z leasingiem Kii i czy udało Wam się wywalczyć lepsze finansowanie?
Pozdrawiam, Filip
Finansowanie WV to odrębny temat, mają wg mnie najlepsze finansowanie fabryczne na rynku, niemożliwe do osiągnięcia przy korzystaniu z usług innych leasingodawców.
A ile Pan chce wpłacić do umowy i jaki mieć wykup po zakończeniu umowy? Tak bez podania konkretnych danych ciężko oszacować czy oferta jest ok. :)
Chodaktravel
Posty: 4
Rejestracja: 22 cze 2019, 18:42
model samochodu: Kia proceed gt

Re: Leasing Kia Proceed

Post autor: Chodaktravel »

Ja mam obecnie propozycje 107,1% na 5 lat 30% wpłaty, wykup 1% se widzę że trzeba jeszcze poszperać 😉
Pozdrawiam
Eryk93
Posty: 392
Rejestracja: 26 mar 2019, 11:57

Re: Leasing Kia Proceed

Post autor: Eryk93 »

U mnie wyszło 110% przy leasingu na 5 lat i wpłacie 20%. 59rat + ostatnia 1% wykup.
Leasing w PKO BP dla start-upów
Adrian88
Posty: 53
Rejestracja: 29 sie 2019, 08:41
model samochodu: Kia proceed gt

Re: Leasing Kia Proceed

Post autor: Adrian88 »

2410filip pisze: 27 kwie 2019, 06:32 Cześć!
Planuję zakup Proceeda na firmę i szukam właśnie najlepszej oferty. Dealerzy oferują rabat w granicach 4 - 5 % na działalność i powiedzmy, że cena jest okej ale leasing w Santanderze na 4 lata to ponad 109 % , wydaje się dużo bo w VW na 5 lat dostałem 105%. Jest tu ktoś z leasingiem Kii i czy udało Wam się wywalczyć lepsze finansowanie?
Pozdrawiam, Filip
Proponuję leasing w EFL. Tam wychodzi dużo taniej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”