Ceed GT (hatchback) czy ProCeed GT? Są różnice?

forum użytkowników modelu ProCeed
vegeciak
Posty: 17
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:19

Re: Ceed GT (hatchback) czy ProCeed GT? Są różnice?

Post autor: vegeciak »

Na początku roku wielowahacz z tyłu był nawet w zwykłym Ceedzie 1.4 140KM. Coś od tego czasu się zmieniło? Nawet aktualne cenniki "twierdzą", że wielowahacz jest montowany przy wszystkich wersjach silnikowych.
Arkadiusz1984
Posty: 10
Rejestracja: 09 lip 2019, 22:31
model samochodu: Kia proceed

Re: Ceed GT (hatchback) czy ProCeed GT? Są różnice?

Post autor: Arkadiusz1984 »

Jestem posiadaczem proceeda gt z 2019 roku i zaluje zakupu.Auto ma problemy z silnikiem a mianowicie tnie podczas przyspieszania i odcina turbine do tego doszedl jeszcze piszczacy pasek.Po przejechaniu 10tys zaczely sie problemy.Na termin w serwisie musze czekac miesiac czasu:/.Tak wiec odradzam wam zakup tego auta.
Adrian88
Posty: 53
Rejestracja: 29 sie 2019, 08:41
model samochodu: Kia proceed gt

Re: Ceed GT (hatchback) czy ProCeed GT? Są różnice?

Post autor: Adrian88 »

W którym serwisie jest takie dziadostwo? Turbina będzie odcinana przez kontrolę trakcji. Podobny problem jest w Octavii rs. Zrywa przyczepność. Co do paska się nie wypowiem. Ja mam nalatane niecałe 6k km.
Adrian88
Posty: 53
Rejestracja: 29 sie 2019, 08:41
model samochodu: Kia proceed gt

Re: Ceed GT (hatchback) czy ProCeed GT? Są różnice?

Post autor: Adrian88 »

W którym serwisie jest takie dziadostwo? Turbina będzie odcinana przez kontrolę trakcji. Podobny problem jest w Octavii rs. Zrywa przyczepność. Co do paska się nie wypowiem. Ja mam nalatane niecałe 6k km. Jestem bardzo zadowolony.
Arkadiusz1984
Posty: 10
Rejestracja: 09 lip 2019, 22:31
model samochodu: Kia proceed

Re: Ceed GT (hatchback) czy ProCeed GT? Są różnice?

Post autor: Arkadiusz1984 »

Serwis znajduje sie w niemczech a dokladnie w koblenz:)Gosc tlumaczyl dlugosc oczekiwania brakiem ludzi bo niby cala zaloga mechanikow na chorobowym:)Obecnie jestem w chorwacji i czeka mnie trasa do pl a potem niemcy.Mam nadzieje ze jakos uda sie doturlac bez powazniejszych usterek:) PS przy 170km/h ciezko bedzie o zerwanie trakcji:)
Adrian88
Posty: 53
Rejestracja: 29 sie 2019, 08:41
model samochodu: Kia proceed gt

Re: Ceed GT (hatchback) czy ProCeed GT? Są różnice?

Post autor: Adrian88 »

Na chorobowym... Tęczowa rewolucja ich dopadła i zady ich bolą czy co....
W takim razie współczuję i trzymam kciuki za szczęśliwy powrót do domu.
O kontroli trakcji to mi chodziło przy przyspieszanie, a nie 170km/h😎
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia ProCeed”