Niro i AndroidAuto z Samsung

forum użytkowników Kia Niro
slavicom
Posty: 6
Rejestracja: 18 lis 2021, 15:01
model samochodu: Kia Niro Hybrid 2021

Niro i AndroidAuto z Samsung

Post autor: slavicom »

Witam

Jako, że to mój pierwszy post - przedstawię się.

Jestem od niedawna - 2 tygodni - posiadaczem Niro (2021) HEV L+BL+dodatki i witam Was wszystkich serdecznie.
Wybór samochodu był świadomy i gdy wczoraj zoabczyłem zdjęcia Nowego Niro - nadal pozostaję przy tej wersji - urzekła mnie, a nowy moim zdaniem zbytnio przypomina golfa połączonego z punnto w wersji z pionowymi światłami z tyłu. Choć oczywiście szacun za ekologię i powiew technologicznej świeżości - jakoś trzeba walczyć z konkurencją,

Wrcajać do tematu.
Zwyczajowo - przygodę rozpocząłem nie tylko od jeżdzenia ale również od grzebania w systemie - po drodze dochodząc do Android Auto po kabelku.
Telefon: Samsung A52
Problem - znany - ale może ktoś ma obejście bo ja takowego nie odnalazałem:
1. Po podłączeniu telefonu, uruchomieniu AA i uruchomieniu np. Yanosika - nie słychać komunikatów Yanosika i Adroid Assistant'a
2. Sprawdziłem połączenie BT - z chwilą podłączenia AA wyłącza automatycznie kanał audio (dzwiek) pozostawiajac polaczenia, kontakty, wiadomosci
3. Nie daje sie wlaczyc recznie ten kanal
4. Po odlaczeniu AA i działaniu wyłącznie na BT - kanał audio powraca i wszystkie komunikaty slychac.

Moze ktos wie co zrobic aby po podlaczeniu AA - byly slyszane komunikaty Yanosika i Adroid Assistant

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Slavic
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Niro”