Kamerka / Głośniki.

forum użytkowników Kia Niro
Baltazar
Posty: 1
Rejestracja: 22 wrz 2019, 23:50
model samochodu: Kia Niro

Kamerka / Głośniki.

Post autor: Baltazar »

Witam.

Panowie mam do Was takie dwa pytania, proszę o wyjaśnienie jak to najlepiej zrobić.

1. Planuję zamontować do swojego pojazdu kamerkę i teraz kluczowe pytania.
- Jak ją najlepiej zamontować?
- Czy będzie trzeba przerabiać bezpieczniki, żeby działała mi na postoju? [Funkcja czuwania] (Chodzi mi o to, że musi być ciągłe ładowanie, a patrzyłem na postoju zapalniczka/usb nie działa).
- Czy po jakiś kombinacjach z tymi bezpiecznikami np. żeby ta zapalniczka działała na postoju, nie stracę gwarancji?

2. Kupiłem auto w wersji L i bardzo boli mnie fakt po dłuższej jeździe, że nie wziąłem głośników JBL.
- Tak jak wyżej, czy mogę sobie auto wyposażyć w jakie chce głośniki bez utraty gwarancji? Albo może ktoś po kupnie też zadecydował, ze brakuje mu dobrego nagłośnienia w aucie i postanowił dobrać jakoś te JBL. Jak wyglądała sytuacja z wymianą?

Pozdrawiam wszystkich czytających ;)
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: Kamerka / Głośniki.

Post autor: camelleon »

do kamer mozna kupic specjalny modul (kolo 80zl) ktory wpinasz w instalacje , do tego wpinasz kamerę i bedzie zasilanie non stop z zabezpieczeniem przed rozladowaniem akumulatora.. i mozna to montowac samemu mozna zlecic w ASo .. aso wezmie za to kolo 200zl.. za podlaczenie.

co do glosników, nie wime nie powiem CI.
Mess with the best
Die like the rest
wrzoch
Posty: 36
Rejestracja: 10 sie 2018, 23:11
model samochodu: Niro

Re: Kamerka / Głośniki.

Post autor: wrzoch »

Przecież głośniki to nie jest coś co widać, także o ile:

a) nie zostawisz na boczkach śladów włamania
b) nie spalisz radia i nie pojedziesz tego naprawiać na gwarancji
c) nie wyrzeźbisz dziury w boczku, żeby lepiej dźwięk niosło, to jak niby ma się ASO zorientować, że je zmieniłeś???

Polecam:

http://www.kniro.net/front_door-1476.html

Jak nie chcesz paść ofiarą punktu a)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Niro”