Akcesoria kia niro

forum użytkowników Kia Niro
FRED142
Posty: 2
Rejestracja: 24 mar 2019, 14:22
model samochodu: Kia nito

Akcesoria kia niro

Post autor: FRED142 »

Mam pytanie czy ktoś z forumowiczów montował metalową osłonę silnika do kia niro jeśli tak to jak jest z montażem.
Adrian
Posty: 40
Rejestracja: 16 paź 2018, 11:57

Re: Akcesoria kia niro

Post autor: Adrian »

Gdyby ktoś był zainteresowany to mam do odsprzedania zestaw aluminiowych pedałów (nakładek) do Niro, nowe, zapakowane, zafoliowane.

Hamulec i przyspieszenie oryginalne z hologramami Kia/Hyundai, podkładka pod lewą stopę nieoryginalna ale wygląda identycznie.

Zainteresowanym mogę wysłać zdjęcia.
Orin
Posty: 224
Rejestracja: 14 sty 2020, 00:23
model samochodu: Kia Niro HEV

Re: Akcesoria kia niro

Post autor: Orin »

Na stronie Kia nie znalazłem akcesoryjnych chlapaczy. Czy Wiecie gdzie takie można kupić (koniecznie oryginalne) ?
golemb
Posty: 11
Rejestracja: 08 maja 2020, 20:22
model samochodu: Kia niro

Re: Akcesoria kia niro

Post autor: golemb »

Dużo fajnych gadżetów jest na aliexpres
PabloN
Posty: 6
Rejestracja: 21 cze 2020, 14:51
model samochodu: KIA Niro Hybrid

Re: Akcesoria kia niro

Post autor: PabloN »

Obecnie na stronie są chlapacze przy konfiguracji modelu, natomiast zastanawiam się czy jest sens ich zakładania. Słyszałem że można je zerwać wjeżdżając na chodnik. Czy ma ktoś z was zamontowane oryginalne chlapacze w Niro? Ja się zastanawiam nad zamówieniem wraz z zakupem.
Orin
Posty: 224
Rejestracja: 14 sty 2020, 00:23
model samochodu: Kia Niro HEV

Re: Akcesoria kia niro

Post autor: Orin »

Dzięki za podpowiedź, faktycznie są w konfuguratorze. W takim razie zamówię komplet na przód wraz ze śrubami antykradziezowymi.
moose
Posty: 19
Rejestracja: 16 kwie 2020, 17:31

Re: Akcesoria kia niro

Post autor: moose »

Co do chlapaczy (oryginalnych) nie wiem co trzeba zrobić (albo jak jeździć) aby je urwać. Może inaczej jak oryginalne chlapacze zaczną szorować o podłoże to raczej na pewno przeszkoda jest powyżej piasty koła, a już raczej jazda terenowa lub jak to mawiają "nie ma krawężnika na który nie można wjechać samochodem służbowym".
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Niro”