Kia Niro - Zakup (używana)

forum użytkowników Kia Niro
lukasmaz
Posty: 2
Rejestracja: 06 lis 2018, 01:40
model samochodu: Mazda6

Kia Niro - Zakup (używana)

Post autor: lukasmaz »

Cześć,

Od pewnego czasu rozglądam się za Kią Niro. Najlepiej wersja wyposażenia L lub wyższa. Szukam samochodu używanego, z PL salonu, bez uszkodzeń czy historii serwisowej.
Czy ktoś ma na sprzedaż? :) Niestety bardzo mało widzę używek...

Co myślicie o tym ogłoszeniu?
https://www.otomoto.pl/oferta/kia-niro- ... 0dc73d885c

Pozdrawiam,
Łukasz
Mały Michalek
Posty: 8
Rejestracja: 02 gru 2018, 12:39
model samochodu: Niro

Re: Kia Niro - Zakup (używana)

Post autor: Mały Michalek »

Oferta, jak każda inna, mocno ogólna.
Podanie w opisie wyposażenia dwa razy tapicerki, raz welurowa a drugi raz skura (podejrzewam, że chodziło o tapicerkę MIX)
Nic więcej jak ściągnięte żywcem z ofert Kii.
Co do mocy 105? Nie wiem czy nie powinno być od razu napisane 141?
Jak jesteś zainteresowany, trzeba się pofatygowac osobiście, zobaczyć, poczytać ect..
Za sprawdzenie nie płacisz.
JaWa
Posty: 277
Rejestracja: 10 paź 2018, 12:45
model samochodu: Rio

Re: Kia Niro - Zakup (używana)

Post autor: JaWa »

Niestety nie moja okolica, więc o ogłoszeniu nic nie powiem. Z drugiej strony polecam zobaczyć gdzieś kolor niebieski, bo moim zdaniem robił robotę (widziałem w salonie takiego) i ja bym raczej brał jakiś kredycik i kupował nowego. Wiem, że 20 tys różnicy, ale z drugiej strony masz dobrze znaną historię pojazdu i wiesz jak było jeżdżone.
seoman
Posty: 2
Rejestracja: 10 lut 2019, 21:18
model samochodu: Niro

Re: Kia Niro - Zakup (używana)

Post autor: seoman »

Ja przestałem szukać używek na polskim rynku i bardziej patrzę na Niemcy i Szwecję..bo u nas naprawdę rynek wtórny to "bieda"
Polecam tam śledzić portale z ogłoszeniami, zwłaszcza jak komuś zależy na wersji plug-in w sensownej cenie...
Rynek szwedzki aut używanych jest o tyle zajebisty, że nie mają tam praktycznie samochodów powypadkowych, mają bardzo restrykcyjne prawo pod tym względem, a historię każdego auta po nr rejestracyjnym sprawdzimy sobie w rejestrze dostępnym internetowo..
Szwedzi mają dopłaty, a wersji plug-in z przebiegami po 20pare tysięcy kilometrów jest tam naprawdę sporo i w miarę sensownych cenach...
NIE MA CŁA na hybrydy od mniej więcej 1 stycznia tego roku, tak więc i cło odchodzi od sprowadzenia hybrydy.. Koszty przy firmie kompleksowo zajmującej się tematem to jakieś 5000-5500 ( biorąc pod uwagę pełną obsługę i formalnościami) dostajemy auto do rejestracji..
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: Kia Niro - Zakup (używana)

Post autor: camelleon »

ja polecam pytac po salonach bo w dobrej cneie democary oddają.. masz auto 6 do 10 miesiecy przebieg 3 do 8 tysiecy i cene 8 - 12 tys taniej..
fajne opcje, tylkoc zasem trzeba sie na niego zapisac od razu.. w sensie jest nowy zamawiasz i za pol roku mozesz go odebrac.. :)
Mess with the best
Die like the rest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Niro”