PRZYMIERZAM SIĘ DO KUPNA NIRO

forum użytkowników Kia Niro
kalen
Posty: 17
Rejestracja: 19 maja 2021, 05:43

Re: PRZYMIERZAM SIĘ DO KUPNA NIRO

Post autor: kalen »

Dzięki za info. O tych mankamentach wiedziałem. Czy jest ktoś na forum kto ładuje plugin non stop? Czyli korzysta z gniazdka tak jak trzeba a nie jak zwykłą hybrydę. Jak wtedy kształtuje się spalanie?
kalen
Posty: 17
Rejestracja: 19 maja 2021, 05:43

Re: PRZYMIERZAM SIĘ DO KUPNA NIRO

Post autor: kalen »

Mam fotowoltaike i właśnie z takim zamiarem chcę kupić auto.
kalen
Posty: 17
Rejestracja: 19 maja 2021, 05:43

Re: PRZYMIERZAM SIĘ DO KUPNA NIRO

Post autor: kalen »

Jest tylko malutki problem ze sprzedawcami - na otomoto cena np 100k, w rozmowie telefonicznej potwierdzona ponownie - oferta na maila 107k.
To 7% podwyżki hehe. Jeszcze lepszy jest rabat rocznikowy: model 2021 w cenie 155900, cena oferowana za rocznik 2020 154200 :) 1700 to wręcz niesamowite. Tylko kupować
Rufio
Posty: 25
Rejestracja: 18 lip 2020, 17:24
model samochodu: KIA NIRO XL PLUG-IN

Re: PRZYMIERZAM SIĘ DO KUPNA NIRO

Post autor: Rufio »

kalen pisze: 19 maja 2021, 08:53 Dzięki za info. O tych mankamentach wiedziałem. Czy jest ktoś na forum kto ładuje plugin non stop? Czyli korzysta z gniazdka tak jak trzeba a nie jak zwykłą hybrydę. Jak wtedy kształtuje się spalanie?
Ja ładuję non stop od roku,z fotovoltaiki ,jezdzi żona do pracy,ładowanie co 2 dni.Jestem zadowolony na to liczyłem .
Rufio
Posty: 25
Rejestracja: 18 lip 2020, 17:24
model samochodu: KIA NIRO XL PLUG-IN

Re: PRZYMIERZAM SIĘ DO KUPNA NIRO

Post autor: Rufio »

Zimą musi trochę spalić benzyny. Po roku i 12kkm średnie 1,8l Po gwarancji zakładam webasto :roll:
Rufio
Posty: 25
Rejestracja: 18 lip 2020, 17:24
model samochodu: KIA NIRO XL PLUG-IN

Re: PRZYMIERZAM SIĘ DO KUPNA NIRO

Post autor: Rufio »

Satysfakcja z niepłacenia akcyzy i innych składowych zawartych w cenie paliwa- bezcenna.
muchakk
Posty: 6
Rejestracja: 22 lis 2021, 00:01

Re: PRZYMIERZAM SIĘ DO KUPNA NIRO

Post autor: muchakk »

Cześć :) Jestem nowy.

Zamawiał może ktoś ostatnio NIRO? Jak wygląda realnie czas oczekiwania od momentu złożenia zamówienia? Jak to u was wygląda?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Niro”