KIA Krzewscy serwis

Lista warsztatów w województwie Mazowieckim
jerry
Posty: 7
Rejestracja: 06 paź 2013, 21:12

KIA Krzewscy serwis

Post autor: jerry »

Złożyłem wizytę w serwisie Kia Krzewscy.
Przyczyna – grzejące się tylne koło z powodu niesprawnego siłownika tylnego hamulca w samochodzie Kia Soul. Zastosowano terapię polegającą na wymianie elementów uszkodzonych skutkiem tej dysfunkcji. A więc wysmażone klocki i szczęki hamulca postojowego .
Koszt – 880 zł. [sic]
Czas operacji - 4 godziny!!!
Efekt – żaden . Koło grzeje się jeszcze bardziej. Tylko smażą się już nowo założone elementy za niemałe pieniądze
Dlaczego? Dlatego, że nie usunięto przyczyny kłopotu, a więc naprawy zacisku , co było sprawą prymalną. Naprawiono jedynie skutki spowodowane niesprawnym zaciskiem, czego dowiedziałem się następnego dnia w trakcie reklamowania wykonanej naprawy. Zaproponowano mi kontynuowanie naprawy, ale to było już ponad moje siły i cierpliwość. Reputację firmy buduje się latami, a traci się jednego dnia. Tak też jest w tym przypadku.
Obsługa jest żałosna i beznadziejna. Arogancja , buta i skrajna niekompetencja. Bo jak można nazwać decyzję intratnej naprawy uszkodzenia bez ustalenia przyczyny jego powstania. Odniosłem wrażenie , że to wszystko moja wina , bo postanowiłem mieć samochód. Słowo przepraszam nie funkcjonuje w słowniku personelu.
To była moja ostatnia wizyta w tym miejscu. Nigdy więcej. Dedykuję tę opinię wszystkim ku przestrodze w dbałości o swój portfel i zdrowie psychiczne.
Całe szczęście , że Kia to porządny, niezawodny samochód i rzadko prowokuje takie sytuacje , jak ta opisana powyżej
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”