ASO Warszawa - jakie polecacie?

Lista warsztatów w województwie Mazowieckim
granite
model samochodu: optima św 2019, 1.6 GDI gt-line

ASO Warszawa - jakie polecacie?

Post autor: granite » 12 kwie 2019, 08:40

Cześć,

Auto mam nowe więc ASO znam na razie tylko z tego zerowego przeglądu olejowego. Nie zachwyciło mnie ...
Połowa sukcesu w brażny serwisowej to ludzie oraz wypracowane przez lata procedury i dlatego pytam:

Które z warszawskich ASO jest wg. Was najlepsze? Poziom obsługi/jakość, terminowośc itp/itd.
Przez lata serwisowałem 2 Renault, gdzie standardy obsługi klienta chociazby w takim RRG mocno poszły w górę.

Przekazanie auta -> protokół.
Gdy coś nie gra robią filmik z komentarzem serwisanta, przesyłają go mail'em z prośbą o decycję. To mi się zawsze podobało.
Auto zawsze umyte po serwisie.
Pałna dokumentacja.

Czy jakieś ASO KIA w Warszawie trzyma podobny standard?

Dwa:
Czy KIA oferuje elektroniczną historię auta/serwisów dla właściciela auta (jakaś apka lub strona www)?
Coś co przypomina mi o przegląadch, pokazuje wykonane uprzednio prace itp/itp?
W Renault jest coś takiego.

Pozdrawiam
Optima SW (MY19) 1.6 GDI GT- Line

GrzesB

Re: ASO Warszawa - jakie polecacie?

Post autor: GrzesB » 12 kwie 2019, 17:27

Sądzę, że z serwisem w Kia tak jak w innych markach - wszystkie są dobre dopóki nie masz poważnego problemu... Osobiście jeżdżę do Eforii. Protokół przyjęcia oczywiście jest, szczegółowa check lista czynności po przeglądzie też. Mam nadzieję, że nie będę musiał weryfikować ich umiejętności przy awarii. ;)

Namiastka aplikacji była, ale nie ma "bo RODO". Czy wróci nie wiadomo. Tyle dowiedziałem się w KMP. Miała listę czynności serwisowych, ale żadnego połączenia z jakimiś centralnym systemem serwisowym nie było.
Optima GT (2018)

ODPOWIEDZ