czas oczekiwania?

forum użytkowników Kia Stinger
maqq
Posty: 4
Rejestracja: 20 gru 2021, 13:00
model samochodu: VW Golf VII GTI TCR

Re: czas oczekiwania?

Post autor: maqq »

DonRon pisze: 24 gru 2021, 14:27 Tak wrzucam jeszcze zdjęcie, pierwsze taknowanie. ( że to nie żart )

Życzę wszystkim szybkiego odbioru! Weosłych!
gratki, nowe logo zdecydowanie lepiej wygląda. Jak z dźwiękiem silnika? W testówce którą jeździłem ledwo było go słychać, chyba trzeba będzie zainwestować w jakiś customowy wydech.
DonRon
Posty: 10
Rejestracja: 03 gru 2021, 23:33
model samochodu: KIA SORRENTO 2.2 2013

Re: czas oczekiwania?

Post autor: DonRon »

Dzięki,
Dźwięk cichutko ale dla mnie tak właśnie jest ok.
Mar
Posty: 54
Rejestracja: 06 sty 2020, 19:48
model samochodu: Stinger GT Limited w. kanadyjska

Re: czas oczekiwania?

Post autor: Mar »

maqq pisze: 27 gru 2021, 01:27
DonRon pisze: 24 gru 2021, 14:27 Tak wrzucam jeszcze zdjęcie, pierwsze taknowanie. ( że to nie żart )

Życzę wszystkim szybkiego odbioru! Weosłych!
gratki, nowe logo zdecydowanie lepiej wygląda. Jak z dźwiękiem silnika? W testówce którą jeździłem ledwo było go słychać, chyba trzeba będzie zainwestować w jakiś customowy wydech.
Dźwięk silnika możesz sobie wzmocnić z głośników, chociaż to raczej opcja dla tych, którzy jeżdżą na łopatkach.
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: czas oczekiwania?

Post autor: lukasmasdes »

Już zrobili aktualizację strony. Obecnie koszt nowego auta z dodatkami to już ponad 260 k zł. Coś czuję, że to nie jest ostatnia podwyżka tego modelu
greggoor
Posty: 51
Rejestracja: 19 sie 2019, 20:49
model samochodu: Stinger

Re: czas oczekiwania?

Post autor: greggoor »

DonRon pisze: 24 gru 2021, 14:10 no chyba, że te kierunki można gdzieś zmienić w ustawieniach, nie miałem czasu jeszcze posprawdzać co tam jest i wszystkich foli pzrywać.
Heja,
a jakis update odnosnie kierunkowskazow:)?
Znalazles moze jakies ustawienia czy jednak EU/PL musi sie obejsc smakiem.
DonRon
Posty: 10
Rejestracja: 03 gru 2021, 23:33
model samochodu: KIA SORRENTO 2.2 2013

Re: czas oczekiwania?

Post autor: DonRon »

Mar pisze: 29 gru 2021, 18:04
maqq pisze: 27 gru 2021, 01:27
DonRon pisze: 24 gru 2021, 14:27 Tak wrzucam jeszcze zdjęcie, pierwsze taknowanie. ( że to nie żart )

Życzę wszystkim szybkiego odbioru! Weosłych!
gratki, nowe logo zdecydowanie lepiej wygląda. Jak z dźwiękiem silnika? W testówce którą jeździłem ledwo było go słychać, chyba trzeba będzie zainwestować w jakiś customowy wydech.
Dźwięk silnika możesz sobie wzmocnić z głośników, chociaż to raczej opcja dla tych, którzy jeżdżą na łopatkach.
Ale to z głośników to jest żenujące wg mnie :-) to już lepiej żeby wcale nie było.

Nie ma na 99% żadnego ustawienia z poziomu komputera w samochodzie do zmiany kierunków.
greggoor
Posty: 51
Rejestracja: 19 sie 2019, 20:49
model samochodu: Stinger

Re: czas oczekiwania?

Post autor: greggoor »

Po googlalem na forum us i jest topic na ten temat.

https://stingerforum.org/threads/2022-u ... fit.21365/

W skrocie trzeba sobie zamówić koreanska wersne lamp tylnich ktore sa plug and play za 750$

https://tuscanicustoms.com/lighting/298 ... tail_light


:D
Mar
Posty: 54
Rejestracja: 06 sty 2020, 19:48
model samochodu: Stinger GT Limited w. kanadyjska

Re: czas oczekiwania?

Post autor: Mar »

DonRon pisze: 30 gru 2021, 20:43 Ale to z głośników to jest żenujące wg mnie :-) to już lepiej żeby wcale nie było.
Przecież pisałem, że to rozwiązanie dla "łopatkowców". Stosować nie musisz, ja nie stosuję. BTW słuchałeś tego z głośników?
Niko123
Posty: 498
Rejestracja: 07 sty 2021, 21:27

Re: czas oczekiwania?

Post autor: Niko123 »

Kolega w skodzie octavi rs w dizlu mial imitacje z głośników V6 - to jakis dramat byl.
Awatar użytkownika
GeRRaD
Posty: 460
Rejestracja: 07 cze 2018, 14:26
model samochodu: STINGER 3.3 GT 370 V6 K&N Intake

Re: czas oczekiwania?

Post autor: GeRRaD »

Sorry panowie, ale wygląda to jakby ktoś się załatwił, nie posprzątał i poszedł - a śmieci w wątku oczekiwania o olejach zostały - czy naprawdę tak ciężko znaleźć odpowiedni post :?: :o
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”