Grupa : KIA Stinger Polska - FB

forum użytkowników Kia Stinger
Box
Posty: 129
Rejestracja: 28 wrz 2021, 20:57
model samochodu: KIA PROCEED GT

Re: Grupa : KIA Stinger Polska - FB

Post autor: Box »

Mar pisze: 02 sty 2022, 21:08 A mnie rozbraja Twoja. Zawsze uważałem, że Polska to tolerancyjny kraj.
Jak gdzieś pisałem, mój samochód przyjechał z Kanady z lekko rozbitym tyłem. Przebieg 100 km (nie 100 kkm). Czyli zasadniczo nowy. Zrobiony na top, na oryginalnych częściach z serwisu (te które pasowały) po wszystkim wyszło poniżej 150 tys. PLN. Uwzględniając wyposażenie ubezpieczyciel wycenił na 250 tys. PLN. Dwie niedziele temu miałem przegląd. Diagnosta (doświadczony i sympatyczny) wiedząc o historii samochodu szukał śladów po naprawie i nie znalazł.
Finalnie w samochodzie do dzisiaj nie działają funkcje związane z GPS, ale jakoś mi tego nie brakuje skoro działa Android Auto.
W kieszeni zostało mi koło 100 tys. PLN i pewnie dlatego jestem idiotą.
To tylko pokazuje, że Polska to biedny kraj i u nas całyczas jest zasiane ziarno kombinowania jeszcze za czasów PRL. Po 15 letniej Sonacie oddanej synowi przypuszczam, że te czasy doskonale pamiętasz. Od dzieciaka nauczony kombinowania.

Lepiej kupić bite, używane, taniej niż iść do salonu po nowe.

No tak jak nie mam hajsu 250k to szukam czegoś tańszego bo na nowe mnie nie stać ale chcę mieć takie, więc może Kanada a może Hameryka...kupię rozwalone ale mam Stingera.

Mnie osobiście nie było stać na Stingera bo miałem 150k do wydania. Chciałem mieć nowe autko i kupiłem Proceeda GT.

Później ci znawcy samochodów mi mówili, że za taki hajs to fajnego bitego Porszaka od szwaba można kupić lub inne w tej cenie wybór jest spory, pewnie i może Stingera też. Źle zrobiłem nie, znałem się chociaż znawca jeździł 15 letnim BMW.
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: Grupa : KIA Stinger Polska - FB

Post autor: lukasmasdes »

Tak to niestety jest w tym naszym kraju. Ściągnie taki jeden z drugim Stingera ze 100 km przebiegiem, po ponoć lekkiej stłuczce, a tak naprawdę po szkodzie całkowitej. Nie dość, że jeździ wrakiem poskładanym w niewiadomo jaki sposób, to jeszcze nie zadaje sobie sprawy, że nie ma sensu kupować AC do takiego auta. Jakby taki „przedsiębiorczy” jegomość poczytał owu, to by znalazł wyłączenie aut po szkodzie całkowitej
Mar
Posty: 54
Rejestracja: 06 sty 2020, 19:48
model samochodu: Stinger GT Limited w. kanadyjska

Re: Grupa : KIA Stinger Polska - FB

Post autor: Mar »

Zapraszam do obejrzenia auta, pomierzenia lakieru i co tam jeszcze sobie wymyślisz/wymyślicie.
Mówiąc po chłopsku wk...ą mnie tacy, którzy nie widzieli, ale wiedzą lepiej.
Awatar użytkownika
gisio
Posty: 527
Rejestracja: 21 wrz 2018, 18:01
model samochodu: Cadenza 3,5 V6 A/T 286 KM
Lokalizacja: Warszawa

Re: Grupa : KIA Stinger Polska - FB

Post autor: gisio »

Mar pisze: 06 sty 2022, 21:29 Zapraszam do obejrzenia auta, pomierzenia lakieru i co tam jeszcze sobie wymyślisz/wymyślicie.
Mówiąc po chłopsku wk...ą mnie tacy, którzy nie widzieli, ale wiedzą lepiej.
Mar- skoro jesteś pewny swojego auta to zwyczajnie podaj jego VIN zanim zaczniemy „latać” z miernikami lakieru ;) .
Cadenza 3,5 V6 A/T 286 KM
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: Grupa : KIA Stinger Polska - FB

Post autor: lukasmasdes »

Zazwyczaj wszyscy, którzy ściagają z hamerki, to tylko delikatnie uszkodzone, a później okazuje się, że to były wraki po szkodach całkowitych, bo innych nie opłaca się sprowadzać. Oni też nie są chyba głupi. Jeśli auto ma 100 km przebiegu i jest tylko delikatnie uszkodzone to sami mogą je naprawić.

Później w ogłoszeniach pełno takich kwiatków po „drobnych obcierkach”.
Załączniki
8AD78571-8556-4FEE-AECA-D5A26B70AC5E.jpeg
8AD78571-8556-4FEE-AECA-D5A26B70AC5E.jpeg (64.03 KiB) Przejrzano 1296 razy
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”