Kia Stinger - Ile udało się Wam wynegocjować % rabatu?

forum użytkowników Kia Stinger
Grunthor
Posty: 132
Rejestracja: 06 kwie 2021, 13:33

Re: Kia Stinger - rabat

Post autor: Grunthor »

Genocider pisze: 22 wrz 2021, 12:51 Właśnie widziałem, że są fajne nowe akcesoria :o (np. gumowy dywanik do bagażnika, różne wzory dywaników )
Dywanik był wcześniej jak zamawiałem w maju bo go wynegocjowałem u dealera 8-) .
Musiałem, bo wożę wózki dla dzieci które mają wiecznie brudne koła. W mojej Toyocie świetnie się sprawuje. Polecam ;-P
michal84
Posty: 561
Rejestracja: 27 paź 2017, 10:01
model samochodu: Kia Stinger [MY2018]

Re: Kia Stinger - rabat

Post autor: michal84 »

Nie widzę do pobrania katalogu akcesoriów na stronie.
JurekDE
Posty: 30
Rejestracja: 18 sty 2021, 19:34

Re: Kia Stinger - rabat

Post autor: JurekDE »

Chciałbym pożegnać się z kolegami z forum ponieważ kupiłem inny samochód. Wybór padł na AUDI SQ7 z września 2018 - 3 letnie auto z przebiegiem 27 000 km. 4.0 V8 Diesel, 435 km, poniżej 4,8 s do setki.

Stinger super auto, ale całej rodziny do niego nie włożę, przyczepy nim nie pociągnę itd.... ale zawsze sercem będę za Stingerem, wspaniałe auto !!
Niko123
Posty: 505
Rejestracja: 07 sty 2021, 21:27

Re: Kia Stinger - rabat

Post autor: Niko123 »

I super 👍
Dla mnie bylby tylko jeden minus jesli to audi to jest ryzyko ze tak drogie auto nie ma juz wcale gwarancji producenta,najczesciej to 2 lata fabryczne, chyba ze ktos przedluzyl przy zakupie
JurekDE
Posty: 30
Rejestracja: 18 sty 2021, 19:34

Re: Kia Stinger - rabat

Post autor: JurekDE »

Niko123 pisze: 29 wrz 2021, 06:08 I super 👍
Dla mnie bylby tylko jeden minus jesli to audi to jest ryzyko ze tak drogie auto nie ma juz wcale gwarancji producenta,najczesciej to 2 lata fabryczne, chyba ze ktos przedluzyl przy zakupie
Jako, że auto kupione jest w salonie, Audi daje rok gwarancji na auto.
Grunthor
Posty: 132
Rejestracja: 06 kwie 2021, 13:33

Re: Kia Stinger - rabat

Post autor: Grunthor »

JurekDE pisze: 28 wrz 2021, 20:40 Chciałbym pożegnać się z kolegami z forum ponieważ kupiłem inny samochód. Wybór padł na AUDI SQ7 z września 2018 - 3 letnie auto z przebiegiem 27 000 km. 4.0 V8 Diesel, 435 km, poniżej 4,8 s do setki.

Stinger super auto, ale całej rodziny do niego nie włożę, przyczepy nim nie pociągnę itd.... ale zawsze sercem będę za Stingerem, wspaniałe auto !!
Gratuluję zakupu :) . Oby jeździło długo i bezproblemowo! Trzymaj się :D
Awatar użytkownika
tomek_inc
Posty: 101
Rejestracja: 02 gru 2018, 16:36
model samochodu: Stinger

Re: Kia Stinger - rabat

Post autor: tomek_inc »

JurekDE pisze: 28 wrz 2021, 20:40 Chciałbym pożegnać się z kolegami z forum ponieważ kupiłem inny samochód. Wybór padł na AUDI SQ7 z września 2018 - 3 letnie auto z przebiegiem 27 000 km. 4.0 V8 Diesel, 435 km, poniżej 4,8 s do setki.

Stinger super auto, ale całej rodziny do niego nie włożę, przyczepy nim nie pociągnę itd.... ale zawsze sercem będę za Stingerem, wspaniałe auto !!
Taka mała automatyczna sugestia forum ;-)
f.JPG
f.JPG (36.27 KiB) Przejrzano 850 razy
slwkk
Posty: 130
Rejestracja: 06 sty 2021, 16:02
model samochodu: StingerMy22

Re: Kia Stinger - rabat

Post autor: slwkk »

To i ja się pochwalę. Kilka dni temu zamówiłem ostatecznie Stingera, pozwólcie, że podzielę się wiedzą odnośnie ceny auta...

Polski salon, my22, auto na polski rynek.

Większość dealerów na dzień dobry dawała 4.5 rabatu na firmę, niektórzy z wielką łaską weszli na 5%, inni po negocjacjach nawet 6%, najwięcej udało mi się osobiście wynegocjować 7% rabatu, a ostatecznie kupuje z rabatem 8%, ale cenę wynegocjowano za mnie - bez szczegółów, dealerzy też to forum czytają. Realnie można dojść do 7% rabatu od ceny katalogowej przy zakupie jednego auta, bez floty i bez żadnych usług dodatkowych w salonie - bez leasingu, ubezpieczenia, akcesoriów - same auto. Nie traktujcie tego jako wyrocznię, niektórzy dealerzy/sprzedawcy z różnych powodów tych 7% nie będą w stanie dać, choćby nie wiem jak bardzo im zależało na (prowizji od) sprzedaży.

A teraz konkret - jak ktoś chce kupić auto z rabatem 7% na działalność - pisać na priv, dam kontakt do handlowca dealera, może i Wam da taki rabat.
Grunthor
Posty: 132
Rejestracja: 06 kwie 2021, 13:33

Re: Kia Stinger - rabat

Post autor: Grunthor »

slwkk pisze: 29 wrz 2021, 21:19 To i ja się pochwalę. Kilka dni temu zamówiłem ostatecznie Stingera, pozwólcie, że podzielę się wiedzą odnośnie ceny auta...

Polski salon, my22, auto na polski rynek.

Większość dealerów na dzień dobry dawała 4.5 rabatu na firmę, niektórzy z wielką łaską weszli na 5%, inni po negocjacjach nawet 6%, najwięcej udało mi się osobiście wynegocjować 7% rabatu, a ostatecznie kupuje z rabatem 8%, ale cenę wynegocjowano za mnie - bez szczegółów, dealerzy też to forum czytają. Realnie można dojść do 7% rabatu od ceny katalogowej przy zakupie jednego auta, bez floty i bez żadnych usług dodatkowych w salonie - bez leasingu, ubezpieczenia, akcesoriów - same auto. Nie traktujcie tego jako wyrocznię, niektórzy dealerzy/sprzedawcy z różnych powodów tych 7% nie będą w stanie dać, choćby nie wiem jak bardzo im zależało na (prowizji od) sprzedaży.

A teraz konkret - jak ktoś chce kupić auto z rabatem 7% na działalność - pisać na priv, dam kontakt do handlowca dealera, może i Wam da taki rabat.
Trochę to potwierdzam. Ja swój MY21 zamówiłem z rabatem 6,36% na JDG. Ogólnie było mega ciężko coś wyciągnąć, a napisałem do 24 dealerów w Polsce ... Tylko jeden dał taki rabat. Przez niektórych dealerów zostałem nawet zwyzywany jako "łowca okazji" :lol: , Gratuluję tych 8%, mega robota^^
Genocider
Posty: 117
Rejestracja: 15 cze 2021, 12:20
model samochodu: Stinger MY22

Re: Kia Stinger - Ile udało się Wam wynegocjować % rabatu?

Post autor: Genocider »

Czy ktoś ma może info jak wygląda opóźnienie przy produkcji?

W zeszły piątek miał być VIN ( zamawiałem na początku sierpnia) i dealer nic się nie odzywa :?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”