uvo i sterowanie telefonem

forum użytkowników Kia Stinger
rookie
Posty: 29
Rejestracja: 18 sie 2018, 23:52

uvo i sterowanie telefonem

Post autor: rookie »

Widziałem filmik z autem na kanadyjski rynek. Przez telefon można obsługiwać rozmrażanie szyb, ogrzewanie kierownicy itp.
Pytanko do posiadaczy egzemplarzy poliftowych. Jakie funkcje da się u nas obsługiwać przez smartfona?
hefajstos
Posty: 140
Rejestracja: 19 paź 2020, 20:44
model samochodu: Stinger FL

Re: uvo i sterowanie telefonem

Post autor: hefajstos »

Odblokowac i zablokowac drzwi, sprawdzic historie tras i pozycje z GPS

Zdalne uruchamianie tylko z kluczyka, brak sterowania klimatyzacja itp
prezi
Posty: 25
Rejestracja: 05 kwie 2021, 13:33
model samochodu: KIA Stinger 3.3 T-GDI V6 366 KM

Re: uvo i sterowanie telefonem

Post autor: prezi »

rookie pisze: 31 lip 2021, 13:18 Widziałem filmik z autem na kanadyjski rynek. Przez telefon można obsługiwać rozmrażanie szyb, ogrzewanie kierownicy itp.
Pytanko do posiadaczy egzemplarzy poliftowych. Jakie funkcje da się u nas obsługiwać przez smartfona?
A pokaż ten filmik, sprawdze czy da sie zainstalować kanadyksją wersje apki u mnie w tel. Może też te opcje się pojawią. Bo obecnie tak jak mowi przedmowca. Z apki tylko zdalne otwieranie i zamykanie. Reszta to jedynie statusy
hefajstos
Posty: 140
Rejestracja: 19 paź 2020, 20:44
model samochodu: Stinger FL

Re: uvo i sterowanie telefonem

Post autor: hefajstos »

To nie jest ograniczenie po stronie appki tylko po stronie serwera i przeznaczenia auta na dany rynek
newhotsite
Posty: 1
Rejestracja: 14 wrz 2021, 07:37

Re: uvo i sterowanie telefonem

Post autor: newhotsite »

The entire look of your website is excellent, let alone the content! Also visit my web page - voip phone system service provider
Mar
Posty: 54
Rejestracja: 06 sty 2020, 19:48
model samochodu: Stinger GT Limited w. kanadyjska

Re: uvo i sterowanie telefonem

Post autor: Mar »

prezi pisze: 10 sie 2021, 12:48
rookie pisze: 31 lip 2021, 13:18 Widziałem filmik z autem na kanadyjski rynek. Przez telefon można obsługiwać rozmrażanie szyb, ogrzewanie kierownicy itp.
Pytanko do posiadaczy egzemplarzy poliftowych. Jakie funkcje da się u nas obsługiwać przez smartfona?
A pokaż ten filmik, sprawdze czy da sie zainstalować kanadyksją wersje apki u mnie w tel. Może też te opcje się pojawią. Bo obecnie tak jak mowi przedmowca. Z apki tylko zdalne otwieranie i zamykanie. Reszta to jedynie statusy
Mam wersję kanadyjską. U mnie UVO w ogóle nie działa. Blokada na lokalizację, z którą jak dotąd nie udało się wygrać.
prezi
Posty: 25
Rejestracja: 05 kwie 2021, 13:33
model samochodu: KIA Stinger 3.3 T-GDI V6 366 KM

Re: uvo i sterowanie telefonem

Post autor: prezi »

testowałem tą kanadyjską apke. Zainstalowałem ją po nielegalu ze stronki typu apkmirror i niestety nie działa z europejskimi autami. Więc zostaje czekać aż wprowadzą do naszej :(
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”