części stinger GT2

forum użytkowników Kia Stinger
pagu
Posty: 4
Rejestracja: 26 maja 2021, 13:57
model samochodu: stinger 3,3 GT2

części stinger GT2

Post autor: pagu »

witam kupiłem stingera z usa potrzebuję info odnośnie części zawieszenia amortyzator wahacze itp. czy różnią się od europy , w ASO w łodzi nie mogą z po VIN odszukać jakaś lipa ...
i jeszcze czy ktoś może powiedzieć gdzie konkretni ogarnę zakup tych części ?
Awatar użytkownika
gisio
Posty: 527
Rejestracja: 21 wrz 2018, 18:01
model samochodu: Cadenza 3,5 V6 A/T 286 KM
Lokalizacja: Warszawa

Re: części stinger GT2

Post autor: gisio »

pagu pisze: 26 maja 2021, 14:02 … w ASO w łodzi nie mogą z po VIN odszukać jakaś lipa ...
Oczywiście, że mogą tylko nie chcą. Po co ich pracownik ma tracić czas skoro i tak nie kupisz u nich tych części?
Cadenza 3,5 V6 A/T 286 KM
pagu
Posty: 4
Rejestracja: 26 maja 2021, 13:57
model samochodu: stinger 3,3 GT2

Re: części stinger GT2

Post autor: pagu »

Dlaczego miałbym nie kupić skoro dzwoniłem żeby to zrobić .
Awatar użytkownika
gisio
Posty: 527
Rejestracja: 21 wrz 2018, 18:01
model samochodu: Cadenza 3,5 V6 A/T 286 KM
Lokalizacja: Warszawa

Re: części stinger GT2

Post autor: gisio »

pagu pisze: 26 maja 2021, 14:02 … i jeszcze czy ktoś może powiedzieć gdzie konkretni ogarnę zakup tych części ?
Chociażby dlatego jak wyżej .
Ostatnio zmieniony 27 maja 2021, 06:46 przez gisio, łącznie zmieniany 1 raz.
Cadenza 3,5 V6 A/T 286 KM
hefajstos
Posty: 140
Rejestracja: 19 paź 2020, 20:44
model samochodu: Stinger FL

Re: części stinger GT2

Post autor: hefajstos »

Kolega sprowadzil z USA 4 letnie BMW po lekkiej kolizji i 90% czesci wzial z ASO bo byly tansze niz na allegro.. jedynie lampy drozej.
maronesz
Posty: 39
Rejestracja: 16 paź 2020, 11:14

Re: części stinger GT2

Post autor: maronesz »

Możesz zdaje się podjechać np. do intercarsu, podać vin i poszukają części, które Ci potrzebne, ewentualnie je ogarną.
Chociaż ja nie mam dobrych wspomnień - chcieli mi wcisnąć, że u mnie w samochodzie są potrzebne dwie takie części, chociaż ja wiedziałem, że jest jedna. Zawołali 900zł za i tak nie wszystko, czego potrzebowałem, znalazłem sobie sam w serwisie z częściami typowo do koreańców wszystko za niecałe 400zł bez czekania, wszystko mieli na miejscu. Nazwy serwisu nie podam, bo mają jeszcze parę rzeczy i nie chcę, żebyście w razie czego mi wykupili :D
rookie
Posty: 29
Rejestracja: 18 sie 2018, 23:52

Re: części stinger GT2

Post autor: rookie »

Zapewne portale ogłoszeniowe są pełne części z kradzionych aut.
Swoją drogą takie auta powinny być dopuszczone do rejestracji jedynie po naprawie w autoryzowanym warsztacie. To, na bank, zmniejszyłoby skalę złodziejstwa.
Awatar użytkownika
GeRRaD
Posty: 460
Rejestracja: 07 cze 2018, 14:26
model samochodu: STINGER 3.3 GT 370 V6 K&N Intake

Re: części stinger GT2

Post autor: GeRRaD »

W Europie nie ma nazwy GT2 więc nie mogą znależć części :lol:

BTW - faktycznie z tymi ogłoszeniami kradzionych nic nie robią, a w odrębnych ogłoszeniach poszczególnych części od jednego sprzedającego są całe rozebrane samochody :twisted: więc trudno się dziwić że forumowicze nie wspierają procederu paserstwa :!:
kon
Posty: 1125
Rejestracja: 06 sty 2019, 17:37

Re: części stinger GT2

Post autor: kon »

gisio pisze: 26 maja 2021, 18:37
pagu pisze: 26 maja 2021, 14:02 … w ASO w łodzi nie mogą z po VIN odszukać jakaś lipa ...
Oczywiście, że mogą tylko nie chcą. Po co ich pracownik ma tracić czas skoro i tak nie kupisz u nich tych części?
Widzę że obsługa klienta w wykonaniu serwisów Kia to klasa sama w sobie.....
Jak sprzedawca nie zrobi oferty to klient na pewno nie kupi. I wtedy sprzedawca dumny z siebie może stanąć przed lustrem i przyznać że miał rację: "wiedziałem od razu że nic nie kupi"
Pyjter
Posty: 68
Rejestracja: 06 kwie 2021, 01:26
model samochodu: C3 GT 21'
Lokalizacja: KR

Re: części stinger GT2

Post autor: Pyjter »

GeRRaD pisze: 26 maja 2021, 23:00 BTW - faktycznie z tymi ogłoszeniami kradzionych nic nie robią, a w odrębnych ogłoszeniach poszczególnych części od jednego sprzedającego są całe rozebrane samochody :twisted: więc trudno się dziwić że forumowicze nie wspierają procederu paserstwa :!:
Większość tych samochodów to odkupy od ubezpieczyciela po szkodach całkowitych, a nie kradzione. Chyba, że ktoś myśli, że plastikowe zaczepy w takich częściach są często połamane, bo się złodzieje w dziupli tak spieszyli :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”