Opinia po ponad 2 latach i ponowy zakup Stingera

forum użytkowników Kia Stinger
Awatar użytkownika
GeRRaD
Posty: 460
Rejestracja: 07 cze 2018, 14:26
model samochodu: STINGER 3.3 GT 370 V6 K&N Intake

Re: Opinia po ponad 2 latach i ponowy zakup Stingera

Post autor: GeRRaD »

Zgadzam się - jak dbam ja, moja sprawa - ale wara od niszczenia mojego mienia :twisted: Chamstwo na parkingach przechodzi wszelkie granice - najlepiej mieć drugie auto (sztrucla) na zakupy - wtedy nie żal jak wgniotą/porysują.
Awatar użytkownika
jurass
Posty: 78
Rejestracja: 15 sty 2019, 20:42

Re: Opinia po ponad 2 latach i ponowy zakup Stingera

Post autor: jurass »

GeRRaD pisze: 18 kwie 2021, 10:25Chamstwo na parkingach przechodzi wszelkie granice - najlepiej mieć drugie auto (sztrucla) na zakupy - wtedy nie żal jak wgniotą/porysują.
A ja po prostu nie pcham się pod samo wejście i parkuję dalej, gdzie jest więcej miejsca. Dzięki temu zmniejszam ryzyko uszkodzenia auta i nabijam więcej kroków. :P
Opel Insignia GS 2.0T 260 KM AT8 4x4
Awatar użytkownika
GeRRaD
Posty: 460
Rejestracja: 07 cze 2018, 14:26
model samochodu: STINGER 3.3 GT 370 V6 K&N Intake

Re: Opinia po ponad 2 latach i ponowy zakup Stingera

Post autor: GeRRaD »

Też dobra metoda ;)
ACextreme
Posty: 308
Rejestracja: 13 lis 2018, 20:38
model samochodu: Stinger

Re: Opinia po ponad 2 latach i ponowy zakup Stingera

Post autor: ACextreme »

nigdy inaczej nie parkuję.... a często wychodzę ze sklepu wiedząc co zobaczę i co pomyślę - "No.szzzz.... ku.... cały parking wolny to musiał stanąć 20cm obok mnie!" 😂😂😂
Grunthor
Posty: 132
Rejestracja: 06 kwie 2021, 13:33

Re: Opinia po ponad 2 latach i ponowy zakup Stingera

Post autor: Grunthor »

A ja po prostu dbam o auto bo to mnie relaksuje :D
Jedni piją, inni grają w gry. A ja lubię od święta ogarnąć fure 8-)

PS Może ktoś wie kiedy w Polsce będzie możliwość zamówienia 2022? Przymierzam się do kupna i nie wiem czy czekać ;-p
ACextreme
Posty: 308
Rejestracja: 13 lis 2018, 20:38
model samochodu: Stinger

Re: Opinia po ponad 2 latach i ponowy zakup Stingera

Post autor: ACextreme »

Grunthor pisze: 18 kwie 2021, 22:35 A ja po prostu dbam o auto bo to mnie relaksuje :D
Jedni piją, inni grają w gry. A ja lubię od święta ogarnąć fure 8-)

PS Może ktoś wie kiedy w Polsce będzie możliwość zamówienia 2022? Przymierzam się do kupna i nie wiem czy czekać ;-p
Tak żyć! 😎
Jeśli chodzi o 2022 - pytałem kilka dni temu jak to wygląda - nie wiem czy pytasz o rok modelowy 2022 (znaczki?) czy o produkcję 2022 - ja pytałem o produkcję i otrzymałem info, że obecnie czas oczekiwania na samochód to ok. 4-5 miesięcy z produkcji, a żeby dorwać pierwszy termin produkcji 2022 trzeba zamówić ok. połowy listopada z odbiorem na okolice marca.
Grunthor
Posty: 132
Rejestracja: 06 kwie 2021, 13:33

Re: Opinia po ponad 2 latach i ponowy zakup Stingera

Post autor: Grunthor »

ACextreme pisze: 19 kwie 2021, 06:49 Tak żyć! 😎
Jeśli chodzi o 2022 - pytałem kilka dni temu jak to wygląda - nie wiem czy pytasz o rok modelowy 2022 (znaczki?) czy o produkcję 2022 - ja pytałem o produkcję i otrzymałem info, że obecnie czas oczekiwania na samochód to ok. 4-5 miesięcy z produkcji, a żeby dorwać pierwszy termin produkcji 2022 trzeba zamówić ok. połowy listopada z odbiorem na okolice marca.
Wielkie dzięki. Chodziło mi o produkcję 2022. Z jednej strony nie śpieszy mi się, a z drugiej czy warto czekać.
Ja pytałem u siebie w KIA Nadarzyn to 6 miesięcy powiedzieli mi oczekiwania na 2021 rok produkcyjny.

Wiesz może czy 2022 będzie dostępny w Europie?? Głównie chodzi mi o to, czy pseudoekolodzy nie ubiją stingera i okaże się że będzie niedostępny ^^(patrz. nissan 400z :? )
hefajstos
Posty: 140
Rejestracja: 19 paź 2020, 20:44
model samochodu: Stinger FL

Re: Opinia po ponad 2 latach i ponowy zakup Stingera

Post autor: hefajstos »

Ja auto zamawialem w marcu i mialem informacje ze 6 msc oczekiwania w dostalem teraz info ze auto sie juz wyprodukowalo takze..
ACextreme
Posty: 308
Rejestracja: 13 lis 2018, 20:38
model samochodu: Stinger

Re: Opinia po ponad 2 latach i ponowy zakup Stingera

Post autor: ACextreme »

Pytałem w dwóch salonach i nic nie wiedzą o jakichkolwiek problemach. Teoretycznie też mi to przez myśl przeszło, ale skoro wprowadzili całkiem niedawno polifta to bez sensu byłoby go ucinać po roku... choć kto ich tam wie.
Ksebki
Posty: 159
Rejestracja: 27 sie 2020, 18:32
model samochodu: RIO 1.2 M [3.2020] + [7.2023]
Kontakt:

Re: Opinia po ponad 2 latach i ponowy zakup Stingera

Post autor: Ksebki »

a jak kwestia ceny ostatecznej przy tak długim oczekiwaniu? gwarantują cenę w z momentu podpisania zamówienia?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”