Opinia po ponad 2 latach i ponowy zakup Stingera

forum użytkowników Kia Stinger
ACextreme
Posty: 308
Rejestracja: 13 lis 2018, 20:38
model samochodu: Stinger

Re: Opinia po ponad 2 latach i ponowy zakup Stingera

Post autor: ACextreme »

Jakby to powiedzieć.... SORENTO 😂
rees
Posty: 38
Rejestracja: 27 sie 2021, 09:53
model samochodu: Stinger MY22 3.3

Re: Opinia po ponad 2 latach i ponowy zakup Stingera

Post autor: rees »

ACextreme pisze: 19 kwie 2021, 06:49
Grunthor pisze: 18 kwie 2021, 22:35 A ja po prostu dbam o auto bo to mnie relaksuje :D
Jedni piją, inni grają w gry. A ja lubię od święta ogarnąć fure 8-)

PS Może ktoś wie kiedy w Polsce będzie możliwość zamówienia 2022? Przymierzam się do kupna i nie wiem czy czekać ;-p
Tak żyć! 😎
Jeśli chodzi o 2022 - pytałem kilka dni temu jak to wygląda - nie wiem czy pytasz o rok modelowy 2022 (znaczki?) czy o produkcję 2022 - ja pytałem o produkcję i otrzymałem info, że obecnie czas oczekiwania na samochód to ok. 4-5 miesięcy z produkcji, a żeby dorwać pierwszy termin produkcji 2022 trzeba zamówić ok. połowy listopada z odbiorem na okolice marca.
Zamawiałem Stingera MY'22 - tak mam w umowie wpisane - parę dni temu. Oficjalnie cenników itp na stronie nie ma, ale już system do składania zamówień u dilera potwierdza zamówienie z nowym logotypem i dodaje produkcja 2021 ale MY'22. Odbiór oficjalnie 02 2022, ale jest szansa że będzie do końca roku jakaś...
Tombak
Posty: 3
Rejestracja: 18 sie 2021, 15:02
model samochodu: VW PASSAT

Re: Opinia po ponad 2 latach i ponowy zakup Stingera

Post autor: Tombak »

dali jakaś zniżke przy zamówieniu ? :?:
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: Opinia po ponad 2 latach i ponowy zakup Stingera

Post autor: lukasmasdes »

Dostałem ofertę na auto bez panoramy 227 k zł, czyli rabat 8%
hefajstos
Posty: 140
Rejestracja: 19 paź 2020, 20:44
model samochodu: Stinger FL

Re: Opinia po ponad 2 latach i ponowy zakup Stingera

Post autor: hefajstos »

Leasing zewnetrzny czy z salonu cos?
Grunthor
Posty: 132
Rejestracja: 06 kwie 2021, 13:33

Re: Opinia po ponad 2 latach i ponowy zakup Stingera

Post autor: Grunthor »

lukasmasdes pisze: 27 sie 2021, 16:54 Dostałem ofertę na auto bez panoramy 227 k zł, czyli rabat 8%
Jak się mogę domyślać, łapiesz się w te ich kategorie zawodowe dla 8%. Ja na JDG dostałem 5%, i zejść niżej graniczyło z cudem(wiem co mówię bo napisałem do 23 salonów w całej Polsce). Ostatecznie stanąłem na 6.5%.
hefajstos pisze: 27 sie 2021, 18:49 Leasing zewnetrzny czy z salonu cos?
U większości dealerów dostawałem bardzo mizerną oferte od BNP. Ale o dziwo dealer, u którego zamawiałem wysłał do mnie agenta który dał mi bardzo dobrą ofertę(Impuls Leasing)
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: Opinia po ponad 2 latach i ponowy zakup Stingera

Post autor: lukasmasdes »

O dziwo 8% rabatu nie jest na grupę zawodową, tylko to jakiś rabat lojalnościowy za poprzedniego Stingera. Byłem w dwóch salonach i w obu mi go zaproponowali, więc popytajcie.

Auto ma być w leasingu. Obecne auto po wykupieniu z leasingu i tak muszę trzymać przez 6 miesięcy żeby nie płacić podatku, więc mi się nie śpieszy. Najlepiej jak nowy stinger wjedzie w styczniu/lutym 2022 roku.
Grunthor
Posty: 132
Rejestracja: 06 kwie 2021, 13:33

Re: Opinia po ponad 2 latach i ponowy zakup Stingera

Post autor: Grunthor »

lukasmasdes pisze: 29 sie 2021, 02:14 O dziwo 8% rabatu nie jest na grupę zawodową, tylko to jakiś rabat lojalnościowy za poprzedniego Stingera. Byłem w dwóch salonach i w obu mi go zaproponowali, więc popytajcie.

Auto ma być w leasingu. Obecne auto po wykupieniu z leasingu i tak muszę trzymać przez 6 miesięcy żeby nie płacić podatku, więc mi się nie śpieszy. Najlepiej jak nowy stinger wjedzie w styczniu/lutym 2022 roku.
Polecam jednak nie zwlekać do nowego roku ze sprzedażą poprzedniego modelu(o ile masz taką możliwość rzecz jasna), ponieważ jeden z punktów "Nowego Wału" likwiduje możliwość wykupu z leasingu jako osoba prywatna i odczekania 6-msc.
rees
Posty: 38
Rejestracja: 27 sie 2021, 09:53
model samochodu: Stinger MY22 3.3

Re: Opinia po ponad 2 latach i ponowy zakup Stingera

Post autor: rees »

Tombak pisze: 27 sie 2021, 15:05 dali jakaś zniżke przy zamówieniu ? :?:
Mi dali klasyczne 5% czyli wyszło 239 900 zł brutto (dach + ceramic silver + pakiet technikalii). Od razu polecono mi szukać speca od dobrych leasingów lub zaoferowali swojego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”