Fotel kierowcy z regulacją szerokości boczków przed liftem?

forum użytkowników Kia Stinger
dibi
Posty: 13
Rejestracja: 20 sty 2021, 08:53
model samochodu: Kia Stinger 2.0 GT-Line

Fotel kierowcy z regulacją szerokości boczków przed liftem?

Post autor: dibi »

Cześć,

Mam Stingera przed liftem i byłem ostatnio w salonie, gdzie stał taki po lifcie. Widzę, że w wersji po lifcie jest możliwość regulowania szerokości bocznego oparcia i myślałem, że jest to nowość. Tymczasem na Allegro znalazłem 2 fotele z tą regulacją, tak jakby ona już była wcześniej. Można je rozpoznać po tym, że jest dodatkowy pierścień przy okrągłym przycisku. Pytanie czy taki fotel podpasuje do wersji przed liftem? Może to już było wcześniej tylko o tym nie wiedziałem?

Osobiście fotele w Stingerze są dla mnie beznadziejne. Wcześniej miałem BMW F30 w mpakiecie i bez porównania na korzyść BMW. Te fotele w Kii to bardziej kanapa niż fotel sportowy i właśnie w ogóle bocznego trzymania nie ma jak dla mnie, ale może dlatego że jestem dość drobny. Myślę, że taka boczna regulacja by mnie uratowała :)
michal84
Posty: 561
Rejestracja: 27 paź 2017, 10:01
model samochodu: Kia Stinger [MY2018]

Re: Fotel kierowcy z regulacją szerokości boczków przed liftem?

Post autor: michal84 »

W 3.3 było od początku.
dibi
Posty: 13
Rejestracja: 20 sty 2021, 08:53
model samochodu: Kia Stinger 2.0 GT-Line

Re: Fotel kierowcy z regulacją szerokości boczków przed liftem?

Post autor: dibi »

Jesteś pewien? Jak przeglądałem katalog tego po lifcie to się tam chwalili tym jakby to była nowość.

Edit:
Dobra, przejrzałem oferty z silnikami 3.3 na otomoto i faktycznie tak jest. Jak myślicie, czy taki fotel podejdzie normalnie do tego z 2.0 czy będzie jakaś inna wtyczka?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”