Zakup pojazdu w salonie

forum użytkowników Kia Stinger
michal84
Posty: 561
Rejestracja: 27 paź 2017, 10:01
model samochodu: Kia Stinger [MY2018]

Re: Zakup pojazdu w salonie

Post autor: michal84 »

To ja w kwestii 2.0 powiększam statystykę zadowolonych (MY2018)
matti
Posty: 28
Rejestracja: 18 wrz 2018, 16:14
model samochodu: stinger

Re: Zakup pojazdu w salonie

Post autor: matti »

lukasmasdes pisze: 12 maja 2021, 12:35
matti pisze: 11 maja 2021, 15:31
lukasmasdes pisze: 05 maja 2021, 14:01 ja też mam 2.0 z 2018 roku i nie wystąpiły u mnie opisane problemy. Może kolego źle Tobie złożyli samochód z tych trzech kawałków, które przypłynęły z USA lub/i Kanady :D
Postaraj się czytać ze zrozumieniem:
Wyjechałem Z SALONU,zatem auto przyjechało raczej z Korei...

Wszystko przed Tobą.
Spokojnie, nie napinaj się tak, bo Ci gumka w gaciach pęknie. Zażartowałem sobie z twojego dziwnego apelu do wszystkich potencjalnych chętnych na zakup Singera 2.0, bo nie słyszałem o podobnych problemach. Zresztą z opisu problemów można odnieść wrażenie, że auto to jakiś pospawany wrak, a nie nówka z salonu. Twój apel jest tez na tyle dziwny, że nie do końca wierzę w deklarowane przez Ciebie pochodzenie auta
Ułaa,kolega widzę zwolennik teorii spiskowych.
Płaskoziemca? Chipy w szczepionkach i takie tam inne?

Dla wierzących i zainteresowanych napiszę,że auto stoi już tydzień w ASO i ...wciąż nie wiedzą o co chodzi.Jest pewien podejrzany ale chcą to skonsultować z centralą w Korei.Temat jest nowy ale u nas w PL było już kilka przypadków.
Pzdr.
jerac.lego
Posty: 120
Rejestracja: 22 wrz 2020, 20:38

Re: Zakup pojazdu w salonie

Post autor: jerac.lego »

No po prostu raz na ruski rok trafia się bubel. Mało to filmów na YT co mercedesy AMG czy bentleye za grube setki tysięcy czy nawet miliony się sypią na masę sposobów.

Nawet najbardziej bezawaryjne modele miewają usterki i wady produkcyjne. Pytanie jak dużo ich jest względem wszystkich; czy 2% jak w porsche 011, czy 50% jak w przypadku Laguny II.
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: Zakup pojazdu w salonie

Post autor: lukasmasdes »

matti pisze: 13 maja 2021, 14:51
lukasmasdes pisze: 12 maja 2021, 12:35
matti pisze: 11 maja 2021, 15:31

Postaraj się czytać ze zrozumieniem:
Wyjechałem Z SALONU,zatem auto przyjechało raczej z Korei...

Wszystko przed Tobą.
Spokojnie, nie napinaj się tak, bo Ci gumka w gaciach pęknie. Zażartowałem sobie z twojego dziwnego apelu do wszystkich potencjalnych chętnych na zakup Singera 2.0, bo nie słyszałem o podobnych problemach. Zresztą z opisu problemów można odnieść wrażenie, że auto to jakiś pospawany wrak, a nie nówka z salonu. Twój apel jest tez na tyle dziwny, że nie do końca wierzę w deklarowane przez Ciebie pochodzenie auta
Ułaa,kolega widzę zwolennik teorii spiskowych.
Płaskoziemca? Chipy w szczepionkach i takie tam inne?

Dla wierzących i zainteresowanych napiszę,że auto stoi już tydzień w ASO i ...wciąż nie wiedzą o co chodzi.Jest pewien podejrzany ale chcą to skonsultować z centralą w Korei.Temat jest nowy ale u nas w PL było już kilka przypadków.
Pzdr.
W sumie to czytając mój wpis ze zrozumieniem ciężko znaleźć w nim jakąkolwiek teorię spiskową. Bardziej szukałbym ich w Twoim apelu do wszystkich o niekupowanie Stingera 2.0. Za przeproszeniem, ale apel całkowicie od czapy. Wychodząc z takiego założenia należałoby teraz apelować to, aby ludzie nie kupowali żadnych aut, bo w przypadku każdego modelu pojawiły się jakieś buble. Ze względu na dziwną treść Twojego apelu uznałem, że jesteś kolejnym frustratem na tym forum, albo po prostu zwykłym trolem
matti
Posty: 28
Rejestracja: 18 wrz 2018, 16:14
model samochodu: stinger

Re: Zakup pojazdu w salonie

Post autor: matti »

lukasmasdes pisze: 14 maja 2021, 16:55
matti pisze: 13 maja 2021, 14:51
lukasmasdes pisze: 12 maja 2021, 12:35

Spokojnie, nie napinaj się tak, bo Ci gumka w gaciach pęknie. Zażartowałem sobie z twojego dziwnego apelu do wszystkich potencjalnych chętnych na zakup Singera 2.0, bo nie słyszałem o podobnych problemach. Zresztą z opisu problemów można odnieść wrażenie, że auto to jakiś pospawany wrak, a nie nówka z salonu. Twój apel jest tez na tyle dziwny, że nie do końca wierzę w deklarowane przez Ciebie pochodzenie auta
Ułaa,kolega widzę zwolennik teorii spiskowych.
Płaskoziemca? Chipy w szczepionkach i takie tam inne?

Dla wierzących i zainteresowanych napiszę,że auto stoi już tydzień w ASO i ...wciąż nie wiedzą o co chodzi.Jest pewien podejrzany ale chcą to skonsultować z centralą w Korei.Temat jest nowy ale u nas w PL było już kilka przypadków.
Pzdr.
W sumie to czytając mój wpis ze zrozumieniem ciężko znaleźć w nim jakąkolwiek teorię spiskową. Bardziej szukałbym ich w Twoim apelu do wszystkich o niekupowanie Stingera 2.0. Za przeproszeniem, ale apel całkowicie od czapy. Wychodząc z takiego założenia należałoby teraz apelować to, aby ludzie nie kupowali żadnych aut, bo w przypadku każdego modelu pojawiły się jakieś buble. Ze względu na dziwną treść Twojego apelu uznałem, że jesteś kolejnym frustratem na tym forum, albo po prostu zwykłym trolem
Jeśli jesteś choć przeciętnie rozgarnięty ,to postaraj się wyciągnąć z tego jakieś przydatne wnioski dla siebie,na przyszłość.
Swoje uwagi na temat mojego składaka-stingera o wątpliwym pochodzeniu-przemyśl jeszcze raz.

Jeśli rozsypie Ci się skrzynia tak jak w moim aucie-podzielę się z Tobą moją wiedzą.Jeśli poprosisz.

Szczęścia życzę.
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: Zakup pojazdu w salonie

Post autor: lukasmasdes »

Tak, tak. Od Ciebie dostałem już bardzo przydatną radę, aby nigdy nie kupować Stingera 2.0.

Dziękuje bardzo za kolejne
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: Zakup pojazdu w salonie

Post autor: lukasmasdes »

Wczoraj zajechałem do salonu zobaczyć jak wygląda Stinger po zmianach. Z ciekawości poprosiłem również o przygotowanie oferty. Przy jej sporządzaniu zaproponowano mi 8% rabat w programie lojalnościowym. Auto wyszło około 235 k zł. Dostałem również propozycję wzięcie mojej sztuki w rozliczeniu. Spodobało mi się bardzo to wnętrze z alkantarą, dlatego zacząłem rozważać tę opcję
matti
Posty: 28
Rejestracja: 18 wrz 2018, 16:14
model samochodu: stinger

Re: Zakup pojazdu w salonie

Post autor: matti »

W tym cudzie techniki skrzynia biegów z Ameryki,czy z Nanady-tak z ciekawości zapytam...
hefajstos
Posty: 140
Rejestracja: 19 paź 2020, 20:44
model samochodu: Stinger FL

Re: Zakup pojazdu w salonie

Post autor: hefajstos »

lukasmasdes pisze: 20 maja 2021, 17:38 Wczoraj zajechałem do salonu zobaczyć jak wygląda Stinger po zmianach. Z ciekawości poprosiłem również o przygotowanie oferty. Przy jej sporządzaniu zaproponowano mi 8% rabat w programie lojalnościowym. Auto wyszło około 235 k zł. Dostałem również propozycję wzięcie mojej sztuki w rozliczeniu. Spodobało mi się bardzo to wnętrze z alkantarą, dlatego zacząłem rozważać tę opcję

I ma wentylacje ta alcantara :D a niektorzy sprzedawcy nadal mowia, ze nie ma i chyba w broszurce na stronie KIA tez jest wzmianka
Pyjter
Posty: 68
Rejestracja: 06 kwie 2021, 01:26
model samochodu: C3 GT 21'
Lokalizacja: KR

Re: Zakup pojazdu w salonie

Post autor: Pyjter »

Swoją drogą skąd się wzięło, że to alcantara? We wszystkich prospektach jest napisane, że zamsz. Sam próbuję rozszyfrować co Kia pakuje na siedzenia, ale bez pocięcia tapicerki to się chyba jednoznacznie nigdy nie dowiem :lol:
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”