REALNE SPALANIE STINGER 3.3 V6

forum użytkowników Kia Stinger
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: REALNE SPALANIE STINGER 3.3 V6

Post autor: lukasmasdes »

O czym z tobą dyskutować, jak ty wszystko wiesz lepiej, a jak nie to i tak sobie dopowiesz. Nic nie pisałem o jeździe lewym pasem czy szeryfowaniu, tylko o normalnej jeździe. Jeśli tego nie widzisz, to chyba tylko w niedzielę do kościoła samochód wyciągasz albo jesteś jednym z tych "kierowców" i teraz strugasz cwaniaka pisząc jakieś bzdety o dynamicznej jeździe. Ja też jeżdżę dynamicznie, a czasem pewnie nawet za szybko, ale to nie oznacz, że mogę rozjeżdżać innych. Jak sobie lecę zwykłą drogą krajową 110-120 i jakiś pajac mi siedzi zderzaku przez 10 km, bo nie ma siły wyprzedzić swoją skodą, to co mam zrobić? Jechać z tym debilem na złamanie karku? Zwalniam i daję się takiemu osłowi wyprzedzić. To że mam szybszy samochód nie oznacza, że muszę się z takim osłem zaraz ścigać. Druga kategoria to skodziarze na autostradach. Co im daje podjeżdżanie pod zderzak i walenie długimi, gdy ja jestem w trakcie wyprzedzania kolumny tirów, a przede mną są inne auta, które wyprzedzają jakby chciały a nie mogły? Co im daje podjeździe i spychanie innych? Policja powinna w końcu wziąć się porządnie za tych "panów naszych dróg" , bo to jest prawdziwa plaga i największe zagrożenie. Bardzo często mam sytuację, że jadę sobie rozpędzony a autostradzie 150 km/h i dojeżdżam do kogoś kto wyprzedza tira z prędkością 120 km/h. Nie wsiadam mu wtedy na zderzak i nie walę długimi jak jakiś niepełnosprawny umysłowo tylko czekam, aż sobie spokojnie wyprzedzi. Każdy ma prawo wyprzedać na autostradzie własnym tempem i trzeba to uszanować
Niko123
Posty: 513
Rejestracja: 07 sty 2021, 21:27

Re: REALNE SPALANIE STINGER 3.3 V6

Post autor: Niko123 »

Najlepiej Wroclaw - Katowice
Albo 80 pracym pasem za tirami albo lewrym 180 , jadac 150 to trabia czy siedza na zderzaku -dramat
Awatar użytkownika
GeRRaD
Posty: 460
Rejestracja: 07 cze 2018, 14:26
model samochodu: STINGER 3.3 GT 370 V6 K&N Intake

Re: REALNE SPALANIE STINGER 3.3 V6

Post autor: GeRRaD »

Panowie odpuśćcie bo się kolega Lukas przegrzeje :lol: a może ja napiszę że ktoś coś sobie rekompensuje i kupuje auto do dynamicznej jazdy, a potem nie potrafi z niego korzystać, no i jeszcze jest uprzedzony bo używa stereotypów o skodziarzach :lol: Można tak się obrzucać, tylko po co-nie ten poziom, ile ty masz lat.
Jeździć dynamicznie nie znaczy łamać przepisy kropka.Dalsza dyskusja nie ma sensu bo każdy zostanie przy swoim ;)
Grunthor
Posty: 132
Rejestracja: 06 kwie 2021, 13:33

Re: REALNE SPALANIE STINGER 3.3 V6

Post autor: Grunthor »

GeRRaD pisze: 20 lip 2021, 14:56 no i jeszcze jest uprzedzony bo używa stereotypów o skodziarzach :lol:
To nie stereotypy tylko tak jest obecnie. Stereotypy byłyby wtedy, gdyby to się zmieniło
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: REALNE SPALANIE STINGER 3.3 V6

Post autor: lukasmasdes »

GeRRaD pisze: 20 lip 2021, 14:56 Panowie odpuśćcie bo się kolega Lukas przegrzeje :lol: a może ja napiszę że ktoś coś sobie rekompensuje i kupuje auto do dynamicznej jazdy, a potem nie potrafi z niego korzystać, no i jeszcze jest uprzedzony bo używa stereotypów o skodziarzach :lol: Można tak się obrzucać, tylko po co-nie ten poziom, ile ty masz lat.
Jeździć dynamicznie nie znaczy łamać przepisy kropka.Dalsza dyskusja nie ma sensu bo każdy zostanie przy swoim ;)
Chłopie nie brnij, bo się skompromitowałeś i nie naprawi tego parafrazowanie moich wypowiedzi
gien1
Posty: 6
Rejestracja: 11 kwie 2021, 17:56

Re: REALNE SPALANIE STINGER 3.3 V6

Post autor: gien1 »

solvir pisze: 20 lip 2021, 16:30 Niestety spoleczenstwo jest jakies jest co widac po wyborach - inteligencja nie grzeszy i nie dociera, ze jadac na zderzaku w przypadku jakiegos hamowania taki burak nawet nie zdazy pomyslec o wcisnieciu hamulca. Niestety dla spoleczenstwa 500 plus logiczne myslenie to cos zbyt trudnego.
A przed 500+, to ludzie jeździli lepiej, myśleli bardziej logicznie i dokonywali lepszych wyborów...
Ja robię 40-50 tys. km rocznie i jakoś nie widzę intelektualnego regresu kierowców związanego z rządowymi programami socjalnymi. Powiem więcej - nie dostrzegam żadnych logicznych związków pomiędzy tymi przejawami interakcji społecznych.

Na polskich drogach krajowych dominują kierowcy, którzy nie potrafią wyprzedzić zdezelowanego Żuka, jadącego z prędkością 70 km/h i tworzą kilkukilometrowe sznurki aut, jadących w kilkumetrowych odstępach od siebie. To nie ma nic wspólnego z takimi, czy innymi wyborami politycznymi. To jest zwykła pierdołowatość i brak wyobraźni.
Często jeżdżę do Austrii i ten problem znika tuż za polską granicą. Stare baby w Czechach jeżdżą po drogach krajowych 90-100 km/h. Po autostradach też nikt się nie wlecze 90, tylko jadą te 120-140 km/h. To samo jest w Austrii.
Polscy kierowcy to są pierdoły.
Awatar użytkownika
GeRRaD
Posty: 460
Rejestracja: 07 cze 2018, 14:26
model samochodu: STINGER 3.3 GT 370 V6 K&N Intake

Re: REALNE SPALANIE STINGER 3.3 V6

Post autor: GeRRaD »

@Lukas.. tak, tak skompromitowałem, a świstak siedzi i zawija :D z mojej strony bez dalszej dyskusji OT :!:
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: REALNE SPALANIE STINGER 3.3 V6

Post autor: lukasmasdes »

Tak sobie tłumacz. Na forum skoda to pewnie uchodzi, ale niestety nie trafiłeś tutaj na podatny grunt.
prezi
Posty: 25
Rejestracja: 05 kwie 2021, 13:33
model samochodu: KIA Stinger 3.3 T-GDI V6 366 KM

Re: REALNE SPALANIE STINGER 3.3 V6

Post autor: prezi »

lukasmasdes pisze: 20 lip 2021, 13:52 Druga kategoria to skodziarze na autostradach. Co im daje podjeżdżanie pod zderzak i walenie długimi, gdy ja jestem w trakcie wyprzedzania kolumny tirów, a przede mną są inne auta, które wyprzedzają jakby chciały a nie mogły? Co im daje podjeździe i spychanie innych?
No i właśnie sobie odpowiedziałeś jakiego typu kierowcą jesteś. Jakoś mi nikt nie siada na dupie i nie mruga światłami. Jak widzę z daleka, że ktoś się zbliża z większą prędkością niż sam jadę to po prostu mu zjeżdżam na prawy i niech on sam toruje przejazd. Krótko i na temat :-) I nawet jak wiem, że jadą przede mną inne auta i on nie jest w stanie ich przeskoczyć, to nie ma dla mnie żadnego problemu go przepuścić.

Dla ciebie każdy kto jedzie szybciej to pajac. A dla mnie pajacem jest ten co blokuje lewy pas. Amen
kon
Posty: 1125
Rejestracja: 06 sty 2019, 17:37

Re: REALNE SPALANIE STINGER 3.3 V6

Post autor: kon »

Chyba mało w życiu widziałeś.
Teleportować się potrafisz? Bo nie raz spotkałem na drodze takich ludzi, którzy tej umiejętności oczekują od innych.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”