REALNE SPALANIE STINGER 3.3 V6

forum użytkowników Kia Stinger
rookie
Posty: 29
Rejestracja: 18 sie 2018, 23:52

Re: REALNE SPALANIE STINGER 3.3 V6

Post autor: rookie »

Do brzegu, ludzie, do brzegu. Czytam wątek żeby się dowiedzieć czy spalanie w polifcie zauważalnie spadło zanim podejmę ostateczną decyzję a tu takie referaty
Awatar użytkownika
GeRRaD
Posty: 460
Rejestracja: 07 cze 2018, 14:26
model samochodu: STINGER 3.3 GT 370 V6 K&N Intake

Re: REALNE SPALANIE STINGER 3.3 V6

Post autor: GeRRaD »

rookie pisze: 21 lip 2021, 16:41 Do brzegu, ludzie, do brzegu. Czytam wątek żeby się dowiedzieć czy spalanie w polifcie zauważalnie spadło zanim podejmę ostateczną decyzję a tu takie referaty

Święte słowa, ale jak widzisz mamy tu takich co wiedzą najlepiej, obrażają innych i chcą zawsze mieć ostatnie słowo - ciekawe czy da się znów podpuścić i sypnie jadem :lol: Można zakłady robić ;)
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: REALNE SPALANIE STINGER 3.3 V6

Post autor: lukasmasdes »

prezi pisze: 21 lip 2021, 16:23
lukasmasdes pisze: 20 lip 2021, 13:52 Druga kategoria to skodziarze na autostradach. Co im daje podjeżdżanie pod zderzak i walenie długimi, gdy ja jestem w trakcie wyprzedzania kolumny tirów, a przede mną są inne auta, które wyprzedzają jakby chciały a nie mogły? Co im daje podjeździe i spychanie innych?
No i właśnie sobie odpowiedziałeś jakiego typu kierowcą jesteś. Jakoś mi nikt nie siada na dupie i nie mruga światłami. Jak widzę z daleka, że ktoś się zbliża z większą prędkością niż sam jadę to po prostu mu zjeżdżam na prawy i niech on sam toruje przejazd. Krótko i na temat :-) I nawet jak wiem, że jadą przede mną inne auta i on nie jest w stanie ich przeskoczyć, to nie ma dla mnie żadnego problemu go przepuścić.

Dla ciebie każdy kto jedzie szybciej to pajac. A dla mnie pajacem jest ten co blokuje lewy pas. Amen
Rzeczywiście, raczej to ty się skompromitowałeś wykazując się brakiem zdolności czytania ze zrozumieniem. Jak mam w takiej sytuacji zjechać, gdy sam jestem w trakcie wyprzedzania? Pod wyprzedzanego tira, czy wciskać się pomiędzy, gdy siedzą sobie na zderzaku. To, że ktoś w takiej sytuacji wali długimi to świadczy o jego bezmyślności i oczekiwaniu, że wszyscy będą mu zjeżdżać. Pamiętaj, że nieważne co robi auto przed tobą nie masz prawa wsiadać mu na zderzak i walić długimi. Zawsze musisz zachować bezpieczną odległość. Jak tego nie wiesz/nie rozumiesz to udaj się kurs, lub przesiądź się do transportu publicznego żebyś nie był już więcej zagrożeniem dla innych
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: REALNE SPALANIE STINGER 3.3 V6

Post autor: lukasmasdes »

GeRRaD pisze: 21 lip 2021, 17:40
rookie pisze: 21 lip 2021, 16:41 Do brzegu, ludzie, do brzegu. Czytam wątek żeby się dowiedzieć czy spalanie w polifcie zauważalnie spadło zanim podejmę ostateczną decyzję a tu takie referaty

Święte słowa, ale jak widzisz mamy tu takich


Wiedz, że każdy ma swój czuły punkt, a mój to chwalenie się brawurą na drodze. To działa na mnie jak płachta na byka. W związku z osobistą rodzinną tragedią z tym związaną mam bardzo osobisty i negatywny stosunek do tego typu zachowań.Jeśli byłem zbyt ostry to przepraszam. Myślę, że każdy powiedział co chciał więc kończę ten wątek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”