KRADZIEŻ STINGERA MICRO BLUE 2019

forum użytkowników Kia Stinger
Lecho
Posty: 65
Rejestracja: 25 lip 2019, 23:22
model samochodu: Kia Stinger 2,0 T-GDI L 2019

KRADZIEŻ STINGERA MICRO BLUE 2019

Post autor: Lecho »

Witam kolegów , chciałbym wszystkich forumowiczów STINGERA powiadomić , że właśnie przed godziną skradziono mi Stingera kolor micro blue w Warszawie rocznik 2019. ..... jestem w szoku ale chciałbym żebyście o tym wiedzieli ku przestrodze . Lecho
Awatar użytkownika
gisio
Posty: 526
Rejestracja: 21 wrz 2018, 18:01
model samochodu: Cadenza 3,5 V6 A/T 286 KM
Lokalizacja: Warszawa

Re: KRADZIEŻ STINGERA MICRO BLUE 2019

Post autor: gisio »

Powiadom o tym fakcie KMP podając numer VIN - zablokują na niego gwarancję w systemie a jak "wypłynie" to powiadomią Policję.
Cadenza 3,5 V6 A/T 286 KM
Lecho
Posty: 65
Rejestracja: 25 lip 2019, 23:22
model samochodu: Kia Stinger 2,0 T-GDI L 2019

Re: KRADZIEŻ STINGERA MICRO BLUE 2019

Post autor: Lecho »

czekam w biurze na policję ...prawie godzinę , domyślam się , że KMP to Komenda .....okropne uczucie , nie mogę w to uwierzyć , dzięki
Lecho
Posty: 65
Rejestracja: 25 lip 2019, 23:22
model samochodu: Kia Stinger 2,0 T-GDI L 2019

Re: KRADZIEŻ STINGERA MICRO BLUE 2019

Post autor: Lecho »

aha to kia motor polska
Awatar użytkownika
tomek_inc
Posty: 101
Rejestracja: 02 gru 2018, 16:36
model samochodu: Stinger

Re: KRADZIEŻ STINGERA MICRO BLUE 2019

Post autor: tomek_inc »

Współczuję, ale mam nadzieję że jest AC. Wiesz czy kradzież była na walizkę?
Awatar użytkownika
gisio
Posty: 526
Rejestracja: 21 wrz 2018, 18:01
model samochodu: Cadenza 3,5 V6 A/T 286 KM
Lokalizacja: Warszawa

Re: KRADZIEŻ STINGERA MICRO BLUE 2019

Post autor: gisio »

Lecho pisze: 23 lis 2020, 19:11 domyślam się , że KMP to Komenda .....okropne uczucie , nie mogę w to uwierzyć , dzięki
KMP to - Kia Motors Polska a nie Komenda. W przypadku kilku aut (sprowadzonych z USA) udało się ustalić, że części do ich napraw pochodziły z aut wcześniej skradzionych w PL.
tomek_inc pisze: 23 lis 2020, 20:12 Wiesz czy kradzież była na walizkę?

Kradzież na walizkę jest przeszłością teraz to nawet nie trzeba mieć kluczyka w zasięgu a samo urządzenie nie jest większe od normalnej wielkości telefonu komórkowego.
Cadenza 3,5 V6 A/T 286 KM
dawidcobra
Posty: 9
Rejestracja: 05 lip 2016, 04:21
model samochodu: Optima

Re: KRADZIEŻ STINGERA MICRO BLUE 2019

Post autor: dawidcobra »

Bardzo mi przykro z tego powodu kolego.
Powinno być stosowane stare prawo dzikiego zachodu za kradzież aut - tak jak z kradzieżą koni.....W optimie miałem KSS, chyba w stingera też trzeba to zamontować. Po Twym poście od razu przeleciałem YouTube z filmikami.....no na bakier kia jest z zabezpieczeniami. Auto sprzedali teraz co? Martw się właścicielu sam. KSS, kluczyki w folie aluminiową ( komiczne ale efektywne) blokady manualne. .....proszę piszcie drodzy użytkownicy jakie patenty wam pasują? Jednak kia jest w dzisiejszych czasach dobrym towarem...musimy już o tym wiedzieć
wroceed
Posty: 71
Rejestracja: 09 cze 2020, 11:54
model samochodu: KIA CEED III SW 1.4 T-GDI BL2+AEB

Re: KRADZIEŻ STINGERA MICRO BLUE 2019

Post autor: wroceed »

ja co prawda mam Ceeda 3 z bezkluczykowym dostępem ale trzymam kluczyk w pokrowcu (etui) blokującym fale (podobno działa jak klatka Faradaya), a w domu trzymam kluczyk w metalowej puszce:), co do Stingera to współczuję :cry:
Awatar użytkownika
GeRRaD
Posty: 460
Rejestracja: 07 cze 2018, 14:26
model samochodu: STINGER 3.3 GT 370 V6 K&N Intake

Re: KRADZIEŻ STINGERA MICRO BLUE 2019

Post autor: GeRRaD »

Wyrazy współczucia :( - co do sprzedaży w całości w PL raczej nie przejdzie - monitoruj aukcje Allegro, OLX itp. czy nie pojawią się części w tym kolorze, ew ze znakami szczególnymi - trzeba monitorować nawet 6 -12 miesięcy - auta nie odzyskasz, ale chociaż paser dostanie w d***.
jacenty
Posty: 16
Rejestracja: 21 cze 2020, 19:09
model samochodu: Procced 1.6 GT

Re: KRADZIEŻ STINGERA MICRO BLUE 2019

Post autor: jacenty »

Weź z komendy, policji potwierdzenie złożenia zawiadomienia z czytelnym podpisem funkcjonariusza. Ja miałem nieczytelny i potem był problem z wyrejestrowaniem samochodu ;) No i nie pocieszę Cię, ale najprawdopodobniej ubezpieczyciel będzie czekał z wypłatą kasy aż umorzą śledztwo.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”