Przestrojenie stingera 3.3 gt2 z USA

forum użytkowników Kia Stinger
Donlukasso
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2020, 19:35

Przestrojenie stingera 3.3 gt2 z USA

Post autor: Donlukasso »

Witam poszukuje kogoś kto ogarnia taki temat jak przestrojenie stingera z Ameryki. Chodzi o język, fale radiowe, navi i zmianę z mil na km. Dajcie znać może kogoś znacie co się zajmuje wyżej opisanym tematem. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
GeRRaD
Posty: 460
Rejestracja: 07 cze 2018, 14:26
model samochodu: STINGER 3.3 GT 370 V6 K&N Intake

Re: Przestrojenie stingera 3.3 gt2 z USA

Post autor: GeRRaD »

a w ASO ?
Awatar użytkownika
DamianLGR
Posty: 103
Rejestracja: 12 sty 2020, 21:43

Re: Przestrojenie stingera 3.3 gt2 z USA

Post autor: DamianLGR »

Nie jestem pewny co do tej informacji ale z tego co słyszałem nie ma możliwości zmiany tego co piszesz ;) Proponuje rzucić temat na grupie FB : KIA Stinger Club Polska. Tam jest jakiś majster który sprowadził już drugiego z USA na własny użytek. ASO odpada oni umywają ręce od samochodów z USA
Awatar użytkownika
geegles
Posty: 144
Rejestracja: 25 cze 2020, 12:12

Re: Przestrojenie stingera 3.3 gt2 z USA

Post autor: geegles »

Niestety posiadanie auta z Ameryki Północnej wiąże się z tego typu trudnościami. O ile przestrojenie radia pewnie jeszcze ktoś ogarnie, to zmiana galonów na litry, mile na km pewnie nie będzie możliwa. Piszę "pewnie", ponieważ nie słyszałem, aby ktoś to ogarnął. To nie jest popularne europejskie auto, które w każdym województwie ma jakiegoś magika.
Mar
Posty: 54
Rejestracja: 06 sty 2020, 19:48
model samochodu: Stinger GT Limited w. kanadyjska

Re: Przestrojenie stingera 3.3 gt2 z USA

Post autor: Mar »

Ja mam autko 3,3 MY 2019 z Kanady i ten sam problem.
ASO w Olsztynie podjęło się wymiany radia (bo ktoś mi powiedział, że to rozwiąże problem) i polegli.
Niezależni legną jak muchy, pomimo buńczucznych zapowiedzi "przestroimy Twoje radio z USA"
W efekcie nie chodzi wszystko, co jest przywiązane do strefy: nawigacja, rozpoznawanie znaków, telefon alarmowy, o dziwo też wi fi. Z ciekawostek mój samochód praktycznie nówka o przebiegu 100 km, był sprowadzony z tylko jednym kluczykiem. Kupiłem odpowiednią surówkę, ASO tego też się podjęło i poległo. Niezależni też.
Myślę, że polityka firmy jest w tej kwestii samobójcza. jechanie do nich na serwis autkiem z innego kontynentu jest bez sensu. A przecież ten samochód juz tutaj jest i tam nie wróci.
Jeżeli ktoś potrafi liczyć, to finansowo sprowadzenie auta zza Wielkiej Wody jest bardzo atrakcyjne.
ASO zaprasza mnie na przegląd (po daniu d**y), a ja pytam, czy w takim razie załatwią mi duplikat książeczki serwisowej. Zapadła cisza. niezależny serwis się cieszy. W necie jest instrukcja https://cardiagn.com/kia/kia-stinger/ polecam dla niezależnych.
Singha34
Posty: 37
Rejestracja: 28 paź 2018, 14:13
model samochodu: Stinger gt

Re: Przestrojenie stingera 3.3 gt2 z USA

Post autor: Singha34 »

Gr2 zmiana mile km w ustawieniach jest
Mar
Posty: 54
Rejestracja: 06 sty 2020, 19:48
model samochodu: Stinger GT Limited w. kanadyjska

Re: Przestrojenie stingera 3.3 gt2 z USA

Post autor: Mar »

Przestrojenie radia (niestety bez DAB) jest możliwe po wejściu w engineering mode.
Stinger100
Posty: 3
Rejestracja: 20 wrz 2020, 20:22
model samochodu: Stinger

Re: Przestrojenie stingera 3.3 gt2 z USA

Post autor: Stinger100 »

Mam pytanko co trzeba zmienić na zewnątrz samochodu . Światła do wymiany czy można skorygować.
Mar
Posty: 54
Rejestracja: 06 sty 2020, 19:48
model samochodu: Stinger GT Limited w. kanadyjska

Re: Przestrojenie stingera 3.3 gt2 z USA

Post autor: Mar »

Musisz dorobić tylne światła przeciwmgielne.
Mr. Why
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2021, 13:33

Re: Przestrojenie stingera 3.3 gt2 z USA

Post autor: Mr. Why »

Witam serdecznie,
planuję zakup stingera zza oceanu, czy udało się Komuś ogarnąć przestrajanie elektroniki (radio, mile, fahrenheity)?
Pozdrawiam
M.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”