Stinger facelit (2021?)

forum użytkowników Kia Stinger
hefajstos
Posty: 140
Rejestracja: 19 paź 2020, 20:44
model samochodu: Stinger FL

Re: Stinger facelit (2021?)

Post autor: hefajstos »

Szyberdach nadal skrzypi, wspominal o tym Caroseria w tescie polifta

Rabaty sa slabe bo to nie jest trzon sprzedazy, w wiekszosci salonow Stingera nawet sie nie da obejrzec. Arval i inni moze dostana upust na 225 brutto ale niewiadomo jaki wykup bo to najem - czasem sie oplaca, Alfy Veloce po najmie z leaseplanu byly wiecej warte niz wycena.

Nadal uwazam ze pomimo ceny Stinger w swoim segmencie nie ma godnych rywali w takim wyposazeniu - tu jest wszystko oprocz masazu i swiatel matrycowych. W dodatku na tle VW i Skody zmontowane jest to naprawde solidnie (poza szyberdachem).
Niko123
Posty: 513
Rejestracja: 07 sty 2021, 21:27

Re: Stinger facelit (2021?)

Post autor: Niko123 »

Ja czekam na Gt3,3 kolor czerwony, czerwona skora i bez szyber dachu.
Chip-Box wpadnie po 2 tys km razem ze strojeniem.
Do tego ceramike lakieru robue sam i extra immobilajzer Omega od Kii..
Daniel112
Posty: 73
Rejestracja: 16 sty 2021, 10:59
model samochodu: Kia stinger prestige line

Re: Stinger facelit (2021?)

Post autor: Daniel112 »

Witam, wreszcie nadszedł czas odbioru Stingera, jutro jadę odebrać.czy może mi ktoś podpowiedzieć na co zwrócić uwagę przy odbiorze? Jakieś rady?
Pozdrawiam
hefajstos
Posty: 140
Rejestracja: 19 paź 2020, 20:44
model samochodu: Stinger FL

Re: Stinger facelit (2021?)

Post autor: hefajstos »

Czy wyposazenie jest dzialajace, czy fotele nie maja uszkodzen (mechanicy lubia wsiadac z rzeczami w kieszeniach), czy olej w ogole na bagnecie jest..

Czesto sie tez zdarza ze swiatla sa zle ustawione bo na przegladzie zerowym nie chcialo sie podjechac

Moj bedzie pod koniec maja :)
DrA
Posty: 83
Rejestracja: 20 lis 2019, 12:41
model samochodu: Arteon R

Re: Stinger facelit (2021?)

Post autor: DrA »

Niko123 pisze: 18 maja 2021, 09:28 Ja czekam na Gt3,3 kolor czerwony, czerwona skora i bez szyber dachu.
Chip-Box wpadnie po 2 tys km razem ze strojeniem.
Do tego ceramike lakieru robue sam i extra immobilajzer Omega od Kii..
Powiedz już dowidzenia gwarancji :)
hefajstos
Posty: 140
Rejestracja: 19 paź 2020, 20:44
model samochodu: Stinger FL

Re: Stinger facelit (2021?)

Post autor: hefajstos »

Dla osob ktore mysla ze chip / box sladow nie zostawia - komputer zapisuje skrajne wartosci parametrow i od razu widac ze cos bylo wieksze niz na stockowej mapie.

Takze ASO bedzie wnikac jesli przyjdzie realizowac gwarancje na silniku.

Kivi Racing Factory opowiadal o tym.
Niko123
Posty: 513
Rejestracja: 07 sty 2021, 21:27

Re: Stinger facelit (2021?)

Post autor: Niko123 »

Ale lipa :cry:
Mati_Player
Posty: 2
Rejestracja: 17 maja 2021, 12:50
model samochodu: Szukam :)

Re: Stinger facelit (2021?)

Post autor: Mati_Player »

Pyjter pisze: 17 maja 2021, 15:09
Mati_Player pisze: 17 maja 2021, 12:53 Rabat 8-10% jest w zasięgu na stock?
Na 10% nie masz co liczyć, 7,5-8% jest w zasięgu przy powołaniu się na rabat dla grup zawodowych, chociaż nie jestem pewien czy i tak nie spławią ze względu na FL. Jeżeli szukasz dużych rabatów "z metki" to Kia nie jest marką dla Ciebie.
Dostałem jedną ofertę na 10% upustu, ale muszę u nich brać leasing.

Robiłem dzisiaj jazdę testową, czerwona z alcantarą w środku robi mega wrażenie, szyber nie skrzypi, nie słychać go przy większych prędkościach, także to zależy pewnie od modelu, może oczywiście z czasem ten problem wyjść, ale teraz znależć na stocku bez szybera z 2021 high chroma red + alcantara to powodzenia.

Ja będę na pewno oklejał folią zamiast ceramika, wydech trzeba będzie z czasem podmienić bo jest za cichy i oprócz plastiku na środku kiery (którą też myślę, że warto by obszyć) + wymiana znaczków na E, więcej grzechów nie zauważyłem :)

PS. Słyszałem, że te Stingery mocno kradną, jakieś zabezpieczenie polecacie? Są dwa warianty z KIA przeciwko przechwyceniu sygnału z kluczyka, działa to czy ściema? Jakoś po 1400zł były
Pyjter
Posty: 68
Rejestracja: 06 kwie 2021, 01:26
model samochodu: C3 GT 21'
Lokalizacja: KR

Re: Stinger facelit (2021?)

Post autor: Pyjter »

Mati_Player pisze: 18 maja 2021, 21:08 Dostałem jedną ofertę na 10% upustu, ale muszę u nich brać leasing.
Oczywista sprawa, odbiją sobie na finansowaniu :) Realnego upustu za gotówkę/na zewnętrznym leasingu tyle niestety nie dostaniesz.
hefajstos
Posty: 140
Rejestracja: 19 paź 2020, 20:44
model samochodu: Stinger FL

Re: Stinger facelit (2021?)

Post autor: hefajstos »

Mati_Player pisze: 18 maja 2021, 21:08
Pyjter pisze: 17 maja 2021, 15:09
Mati_Player pisze: 17 maja 2021, 12:53 Rabat 8-10% jest w zasięgu na stock?
Na 10% nie masz co liczyć, 7,5-8% jest w zasięgu przy powołaniu się na rabat dla grup zawodowych, chociaż nie jestem pewien czy i tak nie spławią ze względu na FL. Jeżeli szukasz dużych rabatów "z metki" to Kia nie jest marką dla Ciebie.
Dostałem jedną ofertę na 10% upustu, ale muszę u nich brać leasing.

Robiłem dzisiaj jazdę testową, czerwona z alcantarą w środku robi mega wrażenie, szyber nie skrzypi, nie słychać go przy większych prędkościach, także to zależy pewnie od modelu, może oczywiście z czasem ten problem wyjść, ale teraz znależć na stocku bez szybera z 2021 high chroma red + alcantara to powodzenia.

Ja będę na pewno oklejał folią zamiast ceramika, wydech trzeba będzie z czasem podmienić bo jest za cichy i oprócz plastiku na środku kiery (którą też myślę, że warto by obszyć) + wymiana znaczków na E, więcej grzechów nie zauważyłem :)

PS. Słyszałem, że te Stingery mocno kradną, jakieś zabezpieczenie polecacie? Są dwa warianty z KIA przeciwko przechwyceniu sygnału z kluczyka, działa to czy ściema? Jakoś po 1400zł były
GAP.

Kazde inne zabezpieczenie moze spowodowac, ze moze nie odjada ale zniszcza tapicerke rozpylajac gasnice lub potna (tez sie zdarza, Mazda 6 znajomego tak skonczyla - zaluje ze jej nie ukradli)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”