ładowarka indukcyjna

forum użytkowników Kia Stinger
cezar
Posty: 26
Rejestracja: 23 lis 2018, 09:35
model samochodu: stinger

ładowarka indukcyjna

Post autor: cezar »

Mam problem bo ładowarka indukcyjna nagrzewa mi telefon (S9 samsung) przy ładowaniu. Wiem, że zawsze coś nagrzewa się przy indukcji ale po 40 min na ładowarce telefon alarmuje o o przegrzaniu urządzenia (jest naprawdę gorący). Na ładowarce biurkowej w domu jest spoko więc to wina ładowarki w aucie. Czy też tak macie, czy tylko mój jest z defektem .
Stinger aurora black 2.0 GT-line 255kM
mankiet
Posty: 32
Rejestracja: 09 maja 2019, 14:51
model samochodu: Sportage,Stinger,Sorento

Re: ładowarka indukcyjna

Post autor: mankiet »

cezar pisze: 17 sie 2019, 15:49 Mam problem bo ładowarka indukcyjna nagrzewa mi telefon (S9 samsung) przy ładowaniu. Wiem, że zawsze coś nagrzewa się przy indukcji ale po 40 min na ładowarce telefon alarmuje o o przegrzaniu urządzenia (jest naprawdę gorący). Na ładowarce biurkowej w domu jest spoko więc to wina ładowarki w aucie. Czy też tak macie, czy tylko mój jest z defektem .
Zobacz czy nie masz zamkniętych tylnych nawiewów - te co znajdują się w tunelu środkowym i są na końcu tunelu - problem znany w Kia Stinger :)Wystarczy je otworzyć i po problemie :)
michal84
Posty: 561
Rejestracja: 27 paź 2017, 10:01
model samochodu: Kia Stinger [MY2018]

Re: ładowarka indukcyjna

Post autor: michal84 »

mankiet pisze: 17 sie 2019, 17:12
cezar pisze: 17 sie 2019, 15:49 Mam problem bo ładowarka indukcyjna nagrzewa mi telefon (S9 samsung) przy ładowaniu. Wiem, że zawsze coś nagrzewa się przy indukcji ale po 40 min na ładowarce telefon alarmuje o o przegrzaniu urządzenia (jest naprawdę gorący). Na ładowarce biurkowej w domu jest spoko więc to wina ładowarki w aucie. Czy też tak macie, czy tylko mój jest z defektem .
Zobacz czy nie masz zamkniętych tylnych nawiewów - te co znajdują się w tunelu środkowym i są na końcu tunelu - problem znany w Kia Stinger :)Wystarczy je otworzyć i po problemie :)

Czyli kanał powietrzny przechodzi bezpośrednio pod ładowarką. Szkoda że z tyłu regulacja jest tym pokrętłem, ciężko tam precyzyjnie coś ustawić. Już lepiej by było jeśli poskąpiono przycisków zostawić regulację bez "trzeciej strefy".
Awatar użytkownika
GeRRaD
Posty: 460
Rejestracja: 07 cze 2018, 14:26
model samochodu: STINGER 3.3 GT 370 V6 K&N Intake

Re: ładowarka indukcyjna

Post autor: GeRRaD »

Też mam ten sam problem z Galaxy Note 8 - poza tym note nie mieści się dobrze w ładowarce - jest za duży - może niech wypowie się ktoś z innym niż Samsung telefonem .
michal
Posty: 10
Rejestracja: 01 gru 2018, 19:22
model samochodu: Kia Stinger

Re: ładowarka indukcyjna

Post autor: michal »

Potwierdzam, u mnie s9 też po 30 min sie przegrzewa i wyłącza aplikacje. Ostatnio podłączam go przez kabel i lezy obok ladowarki indukcyjnej.
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: ładowarka indukcyjna

Post autor: lukasmasdes »

Ipnone X - jeszcze mi się nie zdarzyło, aby telefon mi się jakoś szczególnie nagrzał podczas ładowania. Zazwyczaj jest ciepły, ale nie odbiega to jakoś szczególnie od ładowania przez kabel.
SosMar
Posty: 5
Rejestracja: 01 maja 2019, 10:14
model samochodu: Stinger

Re: ładowarka indukcyjna

Post autor: SosMar »

Ja mam Samsunga S6 Edge + i z ładowaniem indukcyjnym wszystko OK. Oczywiście telefon jest wyczuwalnie ciepły ale nie gorący i nie sygnalizuje przegrzewania.
Sade
Posty: 23
Rejestracja: 09 paź 2018, 13:14
model samochodu: Stinger 2.0 T-GDI GT Line

Re: ładowarka indukcyjna

Post autor: Sade »

S8 to samo.
Kapitan
Posty: 203
Rejestracja: 21 lip 2019, 12:49
model samochodu: Stinger Gtline

Re: ładowarka indukcyjna

Post autor: Kapitan »

Ja wylaczylem ladowarke w ustawieniach a mimo to miejsce na ladowarce jest mocno cieple bez telefonu, samo z siebie....
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”