Emblemat na klape STINGER

forum użytkowników Kia Stinger
Genocider
Posty: 117
Rejestracja: 15 cze 2021, 12:20
model samochodu: Stinger MY22

Re: Emblemat na klape STINGER

Post autor: Genocider »

lukasmasdes pisze: 26 sty 2022, 15:02
Genocider pisze: 25 sty 2022, 23:08 Z tyłu zdecydowanie Stinger lepiej wygląda + jeszcze te większe końcówki :twisted:
Napis to kwestia gustu, ale te duże atrapy wydechu to już jest agrotuning.
Tylko akurat w stingerze tam nie ma atrap, po prostu w środek jest wsadzony mniejszy fiutek.
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: Emblemat na klape STINGER

Post autor: lukasmasdes »

Skoro nie jest to końcówka wydechu, to co to jest? To jest właśnie atrapa końcówki wydechu
Genocider
Posty: 117
Rejestracja: 15 cze 2021, 12:20
model samochodu: Stinger MY22

Re: Emblemat na klape STINGER

Post autor: Genocider »

lukasmasdes pisze: 26 sty 2022, 16:17 Skoro nie jest to końcówka wydechu, to co to jest? To jest właśnie atrapa końcówki wydechu
Z atrapy wdechu nie leci dymek, a tam leci :lol:
więc to nie jest stricte atrapa ;)

Tu masz atrapę --> https://wrc.net.pl/app/uploads/2020/07/ ... ydechu.jpg
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: Emblemat na klape STINGER

Post autor: lukasmasdes »

Tak wygląda przykład prawdziwego wydechu :D
54F2FB2F-CACA-4B39-A378-D9E41DA2CCF7.jpeg
54F2FB2F-CACA-4B39-A378-D9E41DA2CCF7.jpeg (48.5 KiB) Przejrzano 1900 razy
koblant
Posty: 111
Rejestracja: 25 lis 2021, 20:44
model samochodu: Stinger 2.0 245KM
Lokalizacja: Kamień Pomorski

Re: Emblemat na klape STINGER

Post autor: koblant »

Ja założyłem czarny emblemat STINGER z alliexpress za kwotę z wysyłka 29zl czas oczekiwania miedzy świętami nie całe 3 tyg ;)

Polecam w dodatku kolor czarny do czerwonego mega. Teraz jak ktoś stoi na światłach za mną to nie widzi KIA tylko mocnego jakiegoś stingera przez te rury wydechowe
Załączniki
dddddee.jpg
Screenshot_20220117-172631_WhatsApp-min.jpg
Screenshot_20220107-170745_Gallery-min.jpg
Grunthor
Posty: 132
Rejestracja: 06 kwie 2021, 13:33

Re: Emblemat na klape STINGER

Post autor: Grunthor »

koblant pisze: 28 sty 2022, 10:20 Ja założyłem czarny emblemat STINGER z alliexpress za kwotę z wysyłka 29zl czas oczekiwania miedzy świętami nie całe 3 tyg ;)

Polecam w dodatku kolor czarny do czerwonego mega. Teraz jak ktoś stoi na światłach za mną to nie widzi KIA tylko mocnego jakiegoś stingera przez te rury wydechowe
Sam kleiłeś czy ktoś Ci to robił? Też mnie to czeka, lecz sam chciałbym się tego podjąć.
Otwory montażowe czym zaklejałeś?
Wycinałeś jakąś formatkę żeby ustawić napis równo?
Jak poziomowałeś? W ori napisach dają taką formatkę z pianki i potem w nią wkłada się napis. łatwiej ją wymierzyć.
Ten klej który jest na napisie dobrze trzyma?? Zastanawiam się czy nie odleci przy myciu myjką ciśnieniową.

Ja mam Panthera metal i ciekawi mnie czy czarny na tym będzie dobrze wyglądać. Widziałem w podobny kolorze audi rs6 z czarnymi dodatkami i wyglądało wporzo(nawet fele były czarne).
Czekam aż trochę się ociepli żeby go umyć i dopiero zabrać się za klejenie ^^
koblant
Posty: 111
Rejestracja: 25 lis 2021, 20:44
model samochodu: Stinger 2.0 245KM
Lokalizacja: Kamień Pomorski

Re: Emblemat na klape STINGER

Post autor: koblant »

Grunthor pisze: 28 sty 2022, 15:02
koblant pisze: 28 sty 2022, 10:20 Ja założyłem czarny emblemat STINGER z alliexpress za kwotę z wysyłka 29zl czas oczekiwania miedzy świętami nie całe 3 tyg ;)

Polecam w dodatku kolor czarny do czerwonego mega. Teraz jak ktoś stoi na światłach za mną to nie widzi KIA tylko mocnego jakiegoś stingera przez te rury wydechowe
Sam kleiłeś czy ktoś Ci to robił? Też mnie to czeka, lecz sam chciałbym się tego podjąć.
Otwory montażowe czym zaklejałeś?
Wycinałeś jakąś formatkę żeby ustawić napis równo?
Jak poziomowałeś? W ori napisach dają taką formatkę z pianki i potem w nią wkłada się napis. łatwiej ją wymierzyć.
Ten klej który jest na napisie dobrze trzyma?? Zastanawiam się czy nie odleci przy myciu myjką ciśnieniową.

Ja mam Panthera metal i ciekawi mnie czy czarny na tym będzie dobrze wyglądać. Widziałem w podobny kolorze audi rs6 z czarnymi dodatkami i wyglądało wporzo(nawet fele były czarne).
Czekam aż trochę się ociepli żeby go umyć i dopiero zabrać się za klejenie ^^
Sam to robiłem, najpierw taśma papierowa wycyrkluj sobie wymierz, z prawej strony jest o 1 cm bliżej lampy. Dziurki niczym nie wypełniałem bo klej je zakleił, a tak poza tym klapa składa się z dwóch elementów, i woda do klapy nigdy nie dostanie sie...
Grunthor
Posty: 132
Rejestracja: 06 kwie 2021, 13:33

Re: Emblemat na klape STINGER

Post autor: Grunthor »

koblant pisze: 28 sty 2022, 17:15
Grunthor pisze: 28 sty 2022, 15:02
koblant pisze: 28 sty 2022, 10:20 Ja założyłem czarny emblemat STINGER z alliexpress za kwotę z wysyłka 29zl czas oczekiwania miedzy świętami nie całe 3 tyg ;)

Polecam w dodatku kolor czarny do czerwonego mega. Teraz jak ktoś stoi na światłach za mną to nie widzi KIA tylko mocnego jakiegoś stingera przez te rury wydechowe
Sam kleiłeś czy ktoś Ci to robił? Też mnie to czeka, lecz sam chciałbym się tego podjąć.
Otwory montażowe czym zaklejałeś?
Wycinałeś jakąś formatkę żeby ustawić napis równo?
Jak poziomowałeś? W ori napisach dają taką formatkę z pianki i potem w nią wkłada się napis. łatwiej ją wymierzyć.
Ten klej który jest na napisie dobrze trzyma?? Zastanawiam się czy nie odleci przy myciu myjką ciśnieniową.

Ja mam Panthera metal i ciekawi mnie czy czarny na tym będzie dobrze wyglądać. Widziałem w podobny kolorze audi rs6 z czarnymi dodatkami i wyglądało wporzo(nawet fele były czarne).
Czekam aż trochę się ociepli żeby go umyć i dopiero zabrać się za klejenie ^^
Sam to robiłem, najpierw taśma papierowa wycyrkluj sobie wymierz, z prawej strony jest o 1 cm bliżej lampy. Dziurki niczym nie wypełniałem bo klej je zakleił, a tak poza tym klapa składa się z dwóch elementów, i woda do klapy nigdy nie dostanie sie...
Dzięki, podziałam i też pewnie wrzucę ;-)
Adam_marki
Posty: 40
Rejestracja: 03 lip 2019, 17:07
model samochodu: Stinger 2022 3.3 GT
Sorento 2018 2.0 L-line

Re: Emblemat na klape STINGER

Post autor: Adam_marki »

A podeślesz linka do Ali z tym zakupem,? Na allegro nie było czarnego?
koblant
Posty: 111
Rejestracja: 25 lis 2021, 20:44
model samochodu: Stinger 2.0 245KM
Lokalizacja: Kamień Pomorski

Re: Emblemat na klape STINGER

Post autor: koblant »

oj nie pamiętam gdzie to kupiłem, ale na pewno w aliexpress bez zakładania konta, do paczkomat. Na olx ma ktoś w cenie 90zł identyczne. z olx będziesz miał w ciągu 3 dni na pewno
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”