Zakup pojazdu w salonie

forum użytkowników Kia Stinger
Awatar użytkownika
GeRRaD
Posty: 460
Rejestracja: 07 cze 2018, 14:26
model samochodu: STINGER 3.3 GT 370 V6 K&N Intake

Re: Zakup pojazdu w salonie

Post autor: GeRRaD »

W Stingerze też nie ma co się nim sugerować - bo nie zna zasady odwołania ograniczenia po skrzyżowaniu, często nie widzi nowopostawionego znaku tylko czyta z pamięci mapy - ale tak już z tymi udogodnieniami jest - a o navi to lepiej nie wspominać - google maps 1000 razy lepsze ;)
Awatar użytkownika
jurass
Posty: 78
Rejestracja: 15 sty 2019, 20:42

Re: Zakup pojazdu w salonie

Post autor: jurass »

lukasmasdes pisze: 23 maja 2021, 18:45
Do gustu nie przypadł mi natomiast ten nowy system pokazujący obraz z martwego pola
A tego nie można wyłączyć?

GeRRaD pisze: 24 maja 2021, 09:53a o navi to lepiej nie wspominać - google maps 1000 razy lepsze ;)
Podobnie jak problemy z trzeszczącym szyberdachem, jak w prawie każdym aucie.
Opel Insignia GS 2.0T 260 KM AT8 4x4
ACextreme
Posty: 308
Rejestracja: 13 lis 2018, 20:38
model samochodu: Stinger

Re: Zakup pojazdu w salonie

Post autor: ACextreme »

Swoją drogą - byłby na prawdę sztos gdyby wskazówki nawigacji z GoogleMaps lądowały na szybie 😃
Jak dla mnie to dane na HUD są bardzo skromne, ale kilkukrotnie navi włączyłem i chciałbym mieć faktycznie jej dane na szybie - jest to mega dobre.
hefajstos
Posty: 140
Rejestracja: 19 paź 2020, 20:44
model samochodu: Stinger FL

Re: Zakup pojazdu w salonie

Post autor: hefajstos »

Biorac pod uwage fakt, ze Google moze w kazdej chwili zarzadac rozwodu albo drakonskich oplat za uzyta technologie nie oczekiwalbym cudow.

Z wirtualnych zegarow Audi mapy google w 3d tez zniknely.

Problem z martwym polem na liczniku wydaje sie dosyc dziwny - chyba faktycznie ktos nie mial stycznosci z technologia - przeciez tam widac rzeczy ktore mozna przeoczyc np rowerzystow.
lukasmasdes
Posty: 369
Rejestracja: 22 cze 2018, 23:28
model samochodu: Stinger GT, CEED III GT

Re: Zakup pojazdu w salonie

Post autor: lukasmasdes »

Być może masz rację i trzeba się do tego przyzwyczaić. Należy jednak pamiętać, że jest to rozwiązanie nietypowe, dlatego dyskomfort nie wynika z braku obycia z technologią, a raczej z braku ergonomii tego rozwiązania. Ja mam tak, że przy zmianie pasa odruchowo patrzę w lusterko. Odległość pomiędzy lusterkiem a wyświetlaczem jest tak duża, że przy szybkich manewrach nie ma czasu na patrzenie jeszcze na wyświetlacz. Nie wiem czy ten wyświetlacz mógłby zastąpić patrzenie w lusterka, bo może komfort korzystania z tego rozwiązania poprawiłaby po zmianie nawyków poprzez korzystanie z obrazu z kamerek zamiast lusterek.
hefajstos
Posty: 140
Rejestracja: 19 paź 2020, 20:44
model samochodu: Stinger FL

Re: Zakup pojazdu w salonie

Post autor: hefajstos »

Mozna sie pocieszyc tym, ze w e-tronie musieli usunac lusterka zeby dac kamery a w KIA/Hyundai nadal mamy lusterka i kamery :D
hefajstos
Posty: 140
Rejestracja: 19 paź 2020, 20:44
model samochodu: Stinger FL

Re: Zakup pojazdu w salonie

Post autor: hefajstos »

Czy osoby z Krakowa dostaly juz info o odbiorach aut? Dzis mijalem 2 lawety nowych Stingerow w roznych kolorach w tym niebieski i czerwony rozladowany na 29 listopada :D
tabin
Posty: 40
Rejestracja: 09 lut 2021, 23:51
model samochodu: Stinger GT

Re: Zakup pojazdu w salonie

Post autor: tabin »

Cześć

Czy ktoś wie czy jest planowany MY 2022? Szukałem trochę po necie ale nie mogę znaleźć takiej informacji, ani kiedy będzie moąna składać zamówienia, jakie będą zmiany itp. Do salonu dzwoniłem ale jeszcze nic nie wiedzą. Z tego co widzę to w USA MY2022 to jest to co u nas jest obecną generacją, MY2021. Innych info o MY2022 brak a koreańskich stron po koreańsku nie umim czytać ;)
GrzeTom
Posty: 72
Rejestracja: 06 lis 2019, 21:35
model samochodu: BYŁ: Stinger 2,2D -GTline

Re: Zakup pojazdu w salonie

Post autor: GrzeTom »

tabin pisze: 20 cze 2021, 22:18 Cześć

Czy ktoś wie czy jest planowany MY 2022? Szukałem trochę po necie ale nie mogę znaleźć takiej informacji, ani kiedy będzie moąna składać zamówienia, jakie będą zmiany itp. Do salonu dzwoniłem ale jeszcze nic nie wiedzą. Z tego co widzę to w USA MY2022 to jest to co u nas jest obecną generacją, MY2021. Innych info o MY2022 brak a koreańskich stron po koreańsku nie umim czytać ;)
Pytanie czy w jewropie w ogóle będą Stingery w 2022... :) Normy unijne kastrują motoryzacje okrutnie.. Wiec moim zdaniem, to już powoli ostatni dzwonek, by kupować "stare dobre V6...
Genocider
Posty: 117
Rejestracja: 15 cze 2021, 12:20
model samochodu: Stinger MY22

Re: Zakup pojazdu w salonie

Post autor: Genocider »

Będzie na pewno MY2022, do tego od stycznia stinger będzie miała nowe logo w PL ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”