Siatka

forum użytkowników Kia Stinger
Lecho
Posty: 65
Rejestracja: 25 lip 2019, 23:22
model samochodu: Kia Stinger 2,0 T-GDI L 2019

Siatka

Post autor: Lecho »

Witam ,
Chciałbym podziękować osobie która wspomniała o siatce do bagażnika - kupiłem w Norauto za całe 35zł a w serwisie powiedziano mi, że trzeba zamówić a koszt ok 150zł, dzięki. Minęło dwa tyg. jazdy i nasuwa się trochę uwag - mam wersję l i na pewno brak tych paru pomocnych " gadżetów" z gtline ale różnica ceny mnie przerosła . Szkoda , że nie można zapoznać się ze wszystkimi aplikacjami i modułami bez włączonego silnika ( tzw. ON ) a radio po otwarciu drzwi nie działa jak i pozostałe urządzenia . W Optimie którą jeździłem przez ostatnie 6 lat ( wersja L) miałem wentylowane fotele i trzy pamięcie ustawienia fotela więc wydawało by się ,że w samochodzie za 155 k powinno to być standardem . Ale to wszystko nic bo jazda Stingerem daje tyle frajdy ,że nie chce się z niego wychodzić.
Pozdrawiam.
Lecho
Awatar użytkownika
tomek_inc
Posty: 101
Rejestracja: 02 gru 2018, 16:36
model samochodu: Stinger

Re: Siatka

Post autor: tomek_inc »

Z tego co pamiętam, to po dwukrotnym kliknięciu przycisku start bez trzymania hamulca wszystko jest wyświetlane i można przeglądać jakie są opcje, ustawienia, itd? BTW - też mam siatkę z norauto i sprawuje się bez zarzutu ;-)
Lecho
Posty: 65
Rejestracja: 25 lip 2019, 23:22
model samochodu: Kia Stinger 2,0 T-GDI L 2019

Re: Siatka

Post autor: Lecho »

Tomku,
Dzięki , rzeczywiście zrobiłem tak jak napisałeś i wszystko "gra" . Pozdrawiam. Lecho
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stinger”