Kia stonic

forum użytkowników Kia Stonic
Tes83
Posty: 1
Rejestracja: 14 kwie 2021, 12:39
model samochodu: kia stonic 2017

Kia stonic

Post autor: Tes83 »

Witam.
Jestem posiadaczem Ki Stonic 1.0 Tgdi 2017 rok .Jakis czas temu zawiesił mi sie rds na stacji ciągle jest napis Beyonce :)
Nie pomaga żaden reset ani nic ..po wizycie w aso serwisant t stwierdził ze trzeba się dostać do trybu inżyryjnego zęby zrestartować rds
ale niestety kod 123-21-23 nie zadziałał stwierdził ze ma kolegę w Warszawie ale nie będzie mu głowy zawracał przy okazji się dowie ..
ma ktoś z was możne takie radio i mógłby mi zrobić obraz softu na pendriva i wysłać na priv albo maile ,,serdecznie pozdrawiam ;)
StonicScross
Posty: 717
Rejestracja: 22 maja 2020, 12:55
model samochodu: Stonic 1.0 120

Re: Kia stonic

Post autor: StonicScross »

Pisales kiedys pracę magisterską? Nie daje się takiego samego tytułu pracy i rozdziału. Na forum o Stonic nazwij problem a nie pisz tematu Stonic. Sorki za przemadrzanie.
jotes1911
Posty: 207
Rejestracja: 02 lut 2020, 11:48

Re: Kia stonic

Post autor: jotes1911 »

Hehehe. Nie każdy musi być magistrem, łopaciarze też są potrzebni. Ktoś musi pracować na przyszłe emerytury krawatowców. :lol:
StonicScross
Posty: 717
Rejestracja: 22 maja 2020, 12:55
model samochodu: Stonic 1.0 120

Re: Kia stonic

Post autor: StonicScross »

Ale jeśli na forum "Muzyka" ktoś da tytul wątku "Muzyka", to tego kto zadaje pytanie nikt nie przeczyta. Masz racje natomiast z tym że nie każdy musi być magistrem. Nierzadko nawet ten beż mgr ma 3 razy lepsze auto od mgra.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”