Światła drogowe

forum użytkowników Kia Stonic
andrzej0214
Posty: 107
Rejestracja: 24 sie 2019, 07:09
model samochodu: stonic

Światła drogowe

Post autor: andrzej0214 »

Wybałuszanie gał. Ciemność widać. Porażka. Yarisek już lepiej dawał czadu... długie to były długie...
Depesz
Posty: 75
Rejestracja: 20 wrz 2018, 19:54
model samochodu: Stonic

Re: Światła drogowe

Post autor: Depesz »

Ja po przesiadce z Picanto(2013) byłem w szoku ,jakie Stonic ma światła mijania.Nawet myslałem ,ze mam właczone długie! :)Naprawde dla mnie bomba,róznica naprawde duża.Fajne jest też te doświetlanie jak skręcamy.Fakt faktem ,że jak zmienimy z mijania na drogowe to jakiejś wielkiej różnicy nie ma...
dziabi3
Posty: 174
Rejestracja: 02 lip 2018, 00:05
model samochodu: Stonic 1.4 MPI

Re: Światła drogowe

Post autor: dziabi3 »

Długie to porażka w stonicu. Świeca zezowata po rowach.
krzych63
Posty: 49
Rejestracja: 19 cze 2018, 20:28
model samochodu: kia stonik

Re: Światła drogowe

Post autor: krzych63 »

Konstruktorzy tego MIEJSKIEGO autka z perfidią zlekceważyli takie "cóś" jak światła drogowe. Nie pomyśleli, że niektórzy mieszczanie muszą do miasta dojechać lub na noc z niego wyjechać. ;)
Ale faktycznie te "długie" to takie dłuższe "krótkie"
dziabi3
Posty: 174
Rejestracja: 02 lip 2018, 00:05
model samochodu: Stonic 1.4 MPI

Re: Światła drogowe

Post autor: dziabi3 »

U mnie problem taki że nie mogę ocenić długich bo świecą zezowata w niebo. Jak włączam długie to przez autem jest ciemno.
Lewe swieci w prawo na czubki sosen a prawe w lewo nad jezdnia.
Ustawiali mi światła już chyba 3 razy i nadal jest masakra.
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: Światła drogowe

Post autor: camelleon »

u mnie ok.. jak wjezdzam na osiedle mam dlugi kawalek prostej dalej garaze i miedzy nimi przesmyk w las.. i swiatla swiecą sobie jak swiecą a dając długie ladnie wiazka biegnie mi do lasu i widze roznice..
moze to kwestia zarowek? czy cos... a swiatla ustawiac polecam nie w aso tylko podjechac do diagnosty (od przegladów) ktory sprawdzi na przyzadach u siebie.. i powie o co moze chodzic..

a same swiatla.. fakt w miescie nie wiesz czy swiecą czy nie.. bo lampy po inne auta bo wszystko sie zlewa.. i tak nijako to wyglada, w terenie pustym ciemnym, jakies wiejskie lesne drogi itd.. swiatla radzą sobie super, przeciwmgłowe ladnie oswietlają droge tuz przed autem, doswietlanie zakretów rewelacja (wali rowno na pobocze).. a dlugie.. autko ladnie sie samo przełącza. ja nie narzekam.. (choc mialem pomysl na ledy ale.. to inna historia).
Mess with the best
Die like the rest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”