KUNA w Pobliżu Stonica

forum użytkowników Kia Stonic
szymciooo84
Posty: 67
Rejestracja: 01 lut 2018, 07:32
model samochodu: Kia Stonic

KUNA w Pobliżu Stonica

Post autor: szymciooo84 »

Witam
Niestety póki co nie garażuje swojego Stonica i dziś w nocy po opadach śniegu widziano ślady kuny w okolicach autka. Póki co wszystko ok ale chce się poradzić. Ochrona mechaniczna - podpięcie urządzonka pod akumulator czy lepiej inwestować w środki chemiczne (wiadomo opady deszczu itp i trzeba zabieg powtarzać)? Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? A może zwykłe "legendarne" kostki toaletowe? :mrgreen:
andrzej0214
Posty: 107
Rejestracja: 24 sie 2019, 07:09
model samochodu: stonic

Re: KUNA w Pobliżu Stonica

Post autor: andrzej0214 »

Prądem, kuna jego mać! :lol:
waldi1906
Posty: 60
Rejestracja: 03 mar 2019, 00:24

Re: KUNA w Pobliżu Stonica

Post autor: waldi1906 »

Ja ja prądem a oprócz tego komora silnika spryskana jakimś świństwem w salonie przy kupnie auta [ coś klejącego ].Jak na razie spokój ,nie ma śladów buszowania.
krzysiek1974
Posty: 4
Rejestracja: 12 lis 2019, 07:37

Re: KUNA w Pobliżu Stonica

Post autor: krzysiek1974 »

U mnie zadzialalo dopiero polaczenie konkretnego chemicznego swinstwa (napisze doklanie, o jakie chodzi, gdy sprawdze nazwe) + gabka nasiaknieta terpentyną pod samochodem. Elektronika, kostki zapachowe i niektore spraye nie dzialaly. Generalnie jest to bardzo trydna i nierowna walka :(
jacek1
Posty: 321
Rejestracja: 12 lut 2019, 18:38
model samochodu: Stonic 1.4 automat

Re: KUNA w Pobliżu Stonica

Post autor: jacek1 »

Ja mam tylko to , na razie mam spokój https://antykuna.pl/samochodowe/11-do-a ... 54181.html
Nie jeździj szybciej niż lata Twój Anioł Stróż !
szymciooo84
Posty: 67
Rejestracja: 01 lut 2018, 07:32
model samochodu: Kia Stonic

Re: KUNA w Pobliżu Stonica

Post autor: szymciooo84 »

Zamontowalem eletryczny odstrasacz firmy Viano:
https://allegro.pl/oferta/samochodowy-o ... acebookook

No i straszna lipa bo dzis znajduje kolejna kosteczke centralnie obok urzadzenia na akumulatorze.
Nie polecam tego typu urządzenia
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: KUNA w Pobliżu Stonica

Post autor: camelleon »

szymciooo84 pisze: 18 gru 2019, 16:01 Zamontowalem eletryczny odstrasacz firmy Viano:
https://allegro.pl/oferta/samochodowy-o ... acebookook

No i straszna lipa bo dzis znajduje kolejna kosteczke centralnie obok urzadzenia na akumulatorze.
Nie polecam tego typu urządzenia
pisali CI koledzy zeby ANTYKUNA kupic to wybrales vaiane :D:) a tak serio to ogladalem test tej wajany i wpuscili na nią chomiki fretkę i cos tam ejszcze i sobie nic z tego nie robily, wlazily na to gryzly itd.. :)

a antykuna nie wiem jak u innych u nas dziala juz ponad rok.. i problemy sie skonczyly. ( a byly i sondy zjedzone i spryskiwacze i antena itd).
Mess with the best
Die like the rest
szymciooo84
Posty: 67
Rejestracja: 01 lut 2018, 07:32
model samochodu: Kia Stonic

Re: KUNA w Pobliżu Stonica

Post autor: szymciooo84 »

teraz mam mix antykune i elektryczny odstraszacz. Jest SPOKÓJ
Piotrek61
Posty: 23
Rejestracja: 19 wrz 2019, 13:32

Re: KUNA w Pobliżu Stonica

Post autor: Piotrek61 »

Witam forumowiczów. Dzisiaj w nocy coś opindoliło przawód zasilający wtryskiwacz i osłonę akumulatora.Do tego syf w komorze silika jak po rajdze błotnym. Miałem "100" różnych aut i nigdy tego typu przygód nie było.Teraz Stonic i proszę. Myślę, że nie dopracowano do końca komory silnika. Brak osłony. Luzy takie, że kiedyś spotkam bezdomnego, który będzie chciał się ogrzać od silnika. Pozdr.
jacek1
Posty: 321
Rejestracja: 12 lut 2019, 18:38
model samochodu: Stonic 1.4 automat

Re: KUNA w Pobliżu Stonica

Post autor: jacek1 »

Miałeś nowe auta? Podobno zapach świeżości przyciąga te gryzonie :(
Nie jeździj szybciej niż lata Twój Anioł Stróż !
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”