Kolor nadwozia

forum użytkowników Kia Stonic
BART
Posty: 6
Rejestracja: 14 lip 2019, 09:09
model samochodu: Kia Stonic

Kolor nadwozia

Post autor: BART »

Witam forumowicze. Czekam na odbiór "Stonki" w kolorze Aurora Black Pearl. Może ktoś się podzielić jak się autko prezentuje w tym kolorze i czy rzeczywiście jest ciężki w utrzymaniu. Gość w salonie stwierdził że czarny optycznie powiększa auto. Dodam że nigdy nie miałem samochodu w czarnym kolorze. Pozdrawiam.
WRC81
Posty: 7
Rejestracja: 17 kwie 2019, 11:21
model samochodu: Stonic 1.4

Re: Kolor nadwozia

Post autor: WRC81 »

Czarny kolor będzie się rysował od patrzenia ale odwdzięczy się blaskiem po woskowaniu :roll:
w26rysiek
Posty: 111
Rejestracja: 23 maja 2019, 13:12

Re: Kolor nadwozia

Post autor: w26rysiek »

Miałem 12 lat auto w kolorze czarnym. Pięknie się prezentuje jak jest czyste. Minus tego koloru to szybko widoczne zabrudzenia......ale wystarczy częściej myć i jest ok.
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: Kolor nadwozia

Post autor: camelleon »

szybciej sie nagrzewa niz bialy..

ale ze optycznie powieksza? wg wszelkich stylistów mody czarny wyszczupla wiec nie wiem jak kolor ma powiekszyc auto :D:D:D:D:D
Mess with the best
Die like the rest
szymciooo84
Posty: 67
Rejestracja: 01 lut 2018, 07:32
model samochodu: Kia Stonic

Re: Kolor nadwozia

Post autor: szymciooo84 »

Drodzy temat jest.

Mam czerwonego Stonica z 2017 roku. Potrzebny mi numer koloru nadwozia na naklejce przy drzwiach kierowcy jest jest napis PAINT ale zaraz obok jest koreanski napis i brak tego numeru .Czy to normalne? Podacie mi ten numer?
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: Kolor nadwozia

Post autor: camelleon »

szymciooo84 pisze: 22 paź 2019, 18:12 Drodzy temat jest.

Mam czerwonego Stonica z 2017 roku. Potrzebny mi numer koloru nadwozia na naklejce przy drzwiach kierowcy jest jest napis PAINT ale zaraz obok jest koreanski napis i brak tego numeru .Czy to normalne? Podacie mi ten numer?
BEG wg katalogu kia.. ??
Mess with the best
Die like the rest
szymciooo84
Posty: 67
Rejestracja: 01 lut 2018, 07:32
model samochodu: Kia Stonic

Re: Kolor nadwozia

Post autor: szymciooo84 »

camelleon pisze: 23 paź 2019, 11:01
szymciooo84 pisze: 22 paź 2019, 18:12 Drodzy temat jest.

Mam czerwonego Stonica z 2017 roku. Potrzebny mi numer koloru nadwozia na naklejce przy drzwiach kierowcy jest jest napis PAINT ale zaraz obok jest koreanski napis i brak tego numeru .Czy to normalne? Podacie mi ten numer?
BEG wg katalogu kia.. ??
W katalogu jest tylko mowa o "Signal Red"
PawloSTONIC
Posty: 37
Rejestracja: 12 lut 2019, 21:01
model samochodu: Stonic

Re: Kolor nadwozia

Post autor: PawloSTONIC »

Ja mam Aurora Black Perl jest obłędny, jak umyje i woskiem potraktuje to błysk i długo nie trzeba go myć bo nawet lekko ukurzony dalej się błyszczy po wosku. A tak naprawdę to myć trzeba każdy samochód śmieszy mnie jak ludzie kupują szary bądź srebrny tłumacząc że myć nie trzeba bo brudu nie widać g.... prawda syf widać na każdym porostu im ciemniejszy kolor tym fajniej odbija światło dając efekt blyszczenia, wosk polecam mleczko na mokro sonax, lakier po tym jest jak pupa niemowlaka.
krzych63
Posty: 49
Rejestracja: 19 cze 2018, 20:28
model samochodu: kia stonik

Re: Kolor nadwozia

Post autor: krzych63 »

pk. 1 - ja mam kolor URBAN GREEN (taki zielono -szary) wybierała żona.
pk.2 - najpiękniejszy na świecie (jak by co - patrz pk. 1)
" No jak ty będziesz wyglądał w takim żółtym?" - (to dotyczy pk.1)
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: Kolor nadwozia

Post autor: camelleon »

szymciooo84 pisze: 24 lis 2019, 14:25
camelleon pisze: 23 paź 2019, 11:01
szymciooo84 pisze: 22 paź 2019, 18:12 Drodzy temat jest.

Mam czerwonego Stonica z 2017 roku. Potrzebny mi numer koloru nadwozia na naklejce przy drzwiach kierowcy jest jest napis PAINT ale zaraz obok jest koreanski napis i brak tego numeru .Czy to normalne? Podacie mi ten numer?
BEG wg katalogu kia.. ??
W katalogu jest tylko mowa o "Signal Red"
masz racje ale oznaczenia są 2 lub 3literowe.. kolory kodowe dla danej marki pojazdu.
np dla ceeda masz tutaj.. https://images.app.goo.gl/2fnPgqP8MtcapbYf9
Mess with the best
Die like the rest
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”