Android auto

forum użytkowników Kia Stonic
Bomber
Posty: 2
Rejestracja: 01 lip 2019, 19:09
model samochodu: Kia stonic

Android auto

Post autor: Bomber »

Mam stonica 2018 rok i chcislbym się polaczyc z android auto lecz jak wchodzę na panel na ekranie dotykowym To android auto i apple car mam na szaro i wogole nie mogę kliknąć w to. Znaczy to Że te funkcje są wyłączone nie mam ich czy jak ? Chciałem głównie nawigację ustawić
Piotrek
Posty: 1401
Rejestracja: 16 paź 2017, 11:00
model samochodu: Kia Optima
Lokalizacja: Łańcut

Re: Android auto

Post autor: Piotrek »

A masz zainstalowany AA w telefonie I dobry kabel, który przesyła nie tylko energię ale również dane? Bez tego zapomnij o AA.
Kia Optima L DOHC 2.0 Pb
Wolan86
Posty: 133
Rejestracja: 31 gru 2018, 13:38
model samochodu: Optima L 2019 1.6 T-GDI DCT

Re: Android auto

Post autor: Wolan86 »

A android auto na telefonie zainstalowane ?
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: Android auto

Post autor: camelleon »

Bomber pisze: 01 lip 2019, 19:18 jak wchodzę na panel na ekranie dotykowym To android auto i apple car mam na szaro i wogole nie mogę kliknąć w to. Znaczy to Że te funkcje są wyłączone nie mam ich czy jak ?
masz wylaczone, menu ustawienia.. i trzeba zaznaczyc jakies tam ptaszki, poszukaj.. zeby wyszukiwal jako zrodlo zarowno apel plej jak i AA
Mess with the best
Die like the rest
windrob
Posty: 23
Rejestracja: 17 paź 2018, 20:24
model samochodu: Stonic

Re: Android auto

Post autor: windrob »

Witam
Pytanie mam takie, może ktoś przerabiał. Czy jest sposób na sterowanie utworami muzycznymi znajdującymi się na liście w telefonie (karta) przy podłączeniu do auta przez kabel. Z pena dało się. Tylko jak jest pen to niemożna podłączyć już telefonu. Kółko się zamyka.
Pozdrawiam
PawloSTONIC
Posty: 37
Rejestracja: 12 lut 2019, 21:01
model samochodu: Stonic

Re: Android auto

Post autor: PawloSTONIC »

Zainstaluj sobie z Sklepu Play aplikacje do odtwarzania muzyki na telefonie ROCKET PLAYER i po połączeniu przez bluetooth możesz sterować z kierownicy. Pozdro.
windrob
Posty: 23
Rejestracja: 17 paź 2018, 20:24
model samochodu: Stonic

Re: Android auto

Post autor: windrob »

PawloSTONIC pisze: 21 gru 2019, 21:08 Zainstaluj sobie z Sklepu Play aplikacje do odtwarzania muzyki na telefonie ROCKET PLAYER.
Dzięki za konkretną poradę. Zrobiłem tak i faktycznie to działa. :)
windrob
Posty: 23
Rejestracja: 17 paź 2018, 20:24
model samochodu: Stonic

Re: Android auto

Post autor: windrob »

Pytanie do praktyków. Ktoś korzysta z map Vaze w połączeniu z Android Auto? Jak to się współpracuje, jak spisuje się? Wiem, że można, a w moim przypadku pewnych dróg mapy google nie widzą a vaze tak.
jacek1
Posty: 321
Rejestracja: 12 lut 2019, 18:38
model samochodu: Stonic 1.4 automat

Re: Android auto

Post autor: jacek1 »

Kiedyś z ciekawości spróbowałem , ale tak mi się zdaje że wyświetli się chyba uproszczona wersja . Parę rzeczy jest zablokowanych .
Nie jeździj szybciej niż lata Twój Anioł Stróż !
RouaN
Posty: 12
Rejestracja: 23 paź 2019, 21:27
model samochodu: KIA Stonic 1,4 L+STY

Re: Android auto

Post autor: RouaN »

Ja używam mapy Waze i cenię sobie. Przejrzysty i prosty interfejs, celnie wyszukuje, jedynie czasami lubi pojechać na "około", ale to pewnie kwestia konfiguracji.

Czy zdarza się Wam sytuacja, kiedy telefon traci zasięg to połączenie telefonu z autem zanika?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”