Klebery Quadraxer 2 205/55 R17 - wielosezonowe

forum użytkowników Kia Stonic
looking
Posty: 17
Rejestracja: 27 sty 2018, 11:07
model samochodu: Stonic

Klebery Quadraxer 2 205/55 R17 - wielosezonowe

Post autor: looking »

Witam.
Wiem, że jest dział sprzedaż na forum, ale ze względu na to że w/w opony pasują tylko to Stonica to zamieszczam tutaj ogłoszenie.
Sprzedam 4 szt. w/w opon stan idealny , zakupione w X 2018r. przejechane na nich 4 tysiące km (nigdy nie naprawiane, nie wjechane w żadną dziurę itp.).
Sprzedaję ponieważ zakupiłem w zimę dodatkowe 4 oryginale felgi do mojego Stonica i zamierzam na nie założyć letnie Continentale, a na felgi z Kleberów kupić sobie typowe zimówki.
Opony zakupiłem za kwotę 1800zł (mam oczywiście paragon do gwarancji) , sprzedam za 1200zł. Preferowany odbiór osobisty - woj. Świętokrzyskie.
tel. 793-021-369
Załączniki
klebery 2.jpg
klebery 2.jpg (190.56 KiB) Przejrzano 2455 razy
Rafal
Posty: 25
Rejestracja: 06 lip 2018, 18:33
model samochodu: stonic

Re: Klebery Quadraxer 2 205/55 R17 - wielosezonowe

Post autor: Rafal »

Czyli jednak nie jestes zadowolony z osiągów tych opon zimą?
camelleon
Posty: 507
Rejestracja: 19 lut 2018, 17:52
model samochodu: RIO

Re: Klebery Quadraxer 2 205/55 R17 - wielosezonowe

Post autor: camelleon »

Rafal pisze:Czyli jednak nie jestes zadowolony z osiągów tych opon zimą?
sadze ze inne wzgledy. ten kleber jest akurat stosunkowo dobrą oponą.. w wielu testach pierwsza 5tka bez problemu.. :)
Mess with the best
Die like the rest
looking
Posty: 17
Rejestracja: 27 sty 2018, 11:07
model samochodu: Stonic

Re: Klebery Quadraxer 2 205/55 R17 - wielosezonowe

Post autor: looking »

Rafal pisze:Czyli jednak nie jestes zadowolony z osiągów tych opon zimą?
Z opon w zimę byłem bardzo zadowolony. Opony Kleber są dość miękkie i komfort resorowania Stonica o wiele wzrasta, odporwadzanie wody i jazda na śniegu jest bardzo dobra. Chodzi mi o to że w dość dobrej cenie kupiłem cztery oryginalne felgi 17 i chce założyć na nie fabryczne letnie Continentale, a kupić sobie typowe zimówki na drugi komplet felg. Jeśli nie uda się sprzedać Kleberów to będę jeździł na nich w zimę.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Kia Stonic”